13.01.11, 20:13

POPloty

POPloty (14.01.2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: TVN Turbo, procesie przed toruńskim sądem oraz niezwykła prognoza pogody z Białegostoku!

TVN Turbo planuje wydatnie rozbudować swoje pasmo erotyczne. Jedną z propozycji ma być skąpe gotowanie – budżetowo może i oszczędne, ale mięsa i melonów do sałatek ma być pod dostatek. Już teraz golizna atakuje nas powszechnie z kanałów telezakupowych, wróż karskich, a nawet onegdaj katolickiej stacji. Grzech, zepsucie i obraza Pańska. A dla nas sama przyjemność.

Przed toruńskim sądem rozpoczął się proces wiadomych redemptorystów, podejrzanych o nielegalną zbiórkę pieniędzy na swoje toruńskie. Ojciec Tadeusz odrzuca oskarżenie, twierdząc, że owe zbiórki są normalną praktyką w jego moherowym stadzie. O normalności łamania prawa w mediach toruńskich zadecyduje Temida.

Zaglądamy do badań radiowych. Tu nie ma niespodzianek. Po połączeniu Voxa i Plusa, słuchalność w niektórych miastach spadła tak, że Plus ściga się teraz wysoką kulturą (znaczy Dwójką), a Radio Maryja w cuglach wyprzedza swojego katolickiego konkurenta. W tym samym czasie, jedyna ze stacji VOX FM, która się uchowała, poszybowała w górę. Nie wiemy komu bardziej gratulowac: czy Eurozetowi rewelacyjnych wyników Plusa, czy też Grupie Time, która pozbyła się sieci.

W ostatnich badaniach okazało się, że do góry poszybowały ambitniejsze stacje: i Jedynka, i Trójka, i RMF Classic, i Dwójka, i TOK FM... Takie wyniki powinna sprawdzić redakcja magazynu "Nie do wiary", bo my nie możemy uwierzyć, że coraz mniejszym powodzeniem cieszy się szmira.

Na koniec, jak w każdym szanującym się medium – prognoza pogody. TVN ma swoją Omenę Mensah, więc TV Jard z Biełegostoku również postanowiła pójść w egzotykę. Z takim prowadzącym nawet najgorszy podlaski mróz nie straszny!

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.