12.01.11, 19:21

Huta – za zamkniętymi drzwiami z Gazetą Wyborczą

W czwartek, 13. stycznia br., do stołecznego wydania Gazety Wyborczej będzie dołączony spacerownik po warszawskiej hucie. 

 

W czwartek, 13. stycznia br., do stołecznego wydania Gazety Wyborczej będzie dołączony spacerownik po warszawskiej hucie. Dzięki niemu czytelnicy Gazety po raz kolejny będą mogli zwiedzać Warszawę "za zamkniętymi drzwiami".

Spacerownik poświęcony Hucie ArcelorMittal Warszawa zawiera informacje dotyczące jej historii oraz procesu powstawania stali. Czytelnicy dowiedzą się m.in. po co hutę odwiedzali Gomułka, Gierek, Breżniew, Wałęsa i Kuroń, a także jak zaczęła się przyjaźń hutników z ks. Jerzym Popiełuszką.

Podobnie jak przy wydaniu poprzednich spacerowników, dla czytelników stołecznej Gazety został zorganizowany spacer po hucie, który odbędzie się w niedzielę, 16. stycznia. Weźmie w nim udział łącznie 75 osób, którym jako pierwszym uda się dodzwonić do redakcji w wyznaczonym terminie. 

Spacerownik "Huta – za zamkniętymi drzwiami" został opracowany przez zespół stołecznej redakcji Gazety Wyborczej. Cykl spacerowników poświęconych zwykle niedostępnym miejscom w Warszawie jest promowany w radiu (Radio Złote Przeboje, Roxy, Antyradio Warszawa, PiN), telewizji (TVP Warszawa, TVN Warszawa), w prasie (autopromocja w stołecznych wydaniach Gazety Wyborczej, Gazety Co Jest Grane) oraz w internecie.

Autorem kreacji kampanii jest agencja JiS Advertising oraz dział promocji stołecznej redakcji Gazety Wyborczej.

 

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.