23.12.10, 16:49

Święta w Trójce

Program Trzeci Polskiego Radia tradycyjnie przygotował na czas Świąt specjalne programy.

Program Trzeci Polskiego Radia tradycyjnie przygotował na czas Świąt specjalne programy. 24 grudnia br., po godzinie 12.00, Jerzy Sosnowski przeniesie słuchaczy "Trójkowym wehikułem czasu" do Podkowy Leśnej w 1969 r., gdzie odbyła się pierwsza big beatowa Msza św. O 13.00 "Hirek pod choinką" czyli pasmo muzyczne Hirka Wrony. Wyjątkowo, bo juz o 15.00, tradycyjnie w wigilię "Zapraszamy do Trójki" poprowadzi Kuba Strzyczkowski. O 17.00 rozgłośnia wyemituje retransmisję koncertu dla dzieci, który odbył się kilka dni temu w Pałacu Prezydenckim. Dla najmłodszych zaśpiewały Anna Maria Jopek, Edyta Górniak i Kayah. O 18.00 ulubione kolędy zaprezentuje Mariusz Owczarek. A po 19.00 tradycyjna "Wigilia w Trójce" z Barbarą Marcinik w roli głównej.

W pierwszy dzień Świąt, Trójka proponuje "Poranek pogodnych piosenek" z Janem Chojnackikm w roli głównej (do 10.00). W sobotę ogłoszone zostaną wyniki Plebiscytu Radiowego Domu Kultury - zapraszają od 13.00 Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś. Od 16.00 Artur Orzech zapraszana na pasmo "Orzech na święta". Wieczorem powtórzony zostanie konncert Jonsiego, który w tym roku odbył się w ramach Sacrum Profanum.

26 grudnia o godz. 7.00 Trójka wyemituje "Zagadkową niedzielą", którą poprowadzą Katarzyny Pruchnicka i Stoparczyk. W audycji usłyszeć będzie można m.in. retransmisję koncertu "Kopciuszek i Pippi przy wigilijnym stole". W południe Marcin Zaborski zaprosi słuchaczy na rozmowę z ojcem Leonem Knabitem o radości, szczęściu i marzeniach, ale też o samotności i starości. "Biura myśli znalezionych" będzie można nie tylko słuchać za pośrednictwem radioodbiorników, ale także zobaczyć jego zapis wideo na stronie internetowej Trójki. A na zakończenie Świąt "Lista Przebojów Programu Trzeciego", którą poprowadzi Piotr Baron. Wyjątkowo w niedzielę, ale tradycyjnie - od 19.00 do 22.00.

Komentarze

Powiązane

31.05.23, 20:53
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom i Czwórka świętują Dzień Dziecka
1 czerwca br. dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom oraz Czwórki przygotowali specjalne atrakcje i programy w związku z obchodzonym Dniem Dziecka. 
31.05.23, 15:00
| radio » informacje
Radio Zet organizuje bajkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka
Radio ZET przygotowuje cykl bajkowych spotkań rodzinnych organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji będzie miała swojego gospodarza znanego z książek i ekranu.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 19:57
| radio » informacje
110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego na antenie Dwójki
31 maja br. przypada 110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego. Z tej okazji Program 2 Polskiego Radia przypomni postać tego kompozytora, radiowca, współtwórcy Teatrzyku Eterek i Kabaretu Starszych Panów.
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
29.05.23, 18:23
| radio » informacje
Bajki słuchaczy w Dzień Dziecka w Radiu Nowy Świat
Radio Nowy Świat w Dzień Dziecka zaprezentuje na swojej antenie bajki napisane przez słuchaczy stacji.
29.05.23, 13:28
| radio » informacje
RMF FM zaprasza do Słodyczowa w Krakowie z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca br. w Krakowie radio RMF FM zaprasza do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy rozgłośni przebiorą się za postaci z bajek.
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
28.05.23, 13:15
| radio » informacje
Jedynka i Trójka ruszyły z plenerowymi programami
W sobotę, 27 maja br. Jedynka oraz Trójka wyemitowały plenerowe audycje w ramach odbywającego się „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą: Kraśnik, Brodnicę, Międzyzdroje, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice.
25.05.23, 06:30
| radio » informacje
Lato #naMAXXa. Szósta trasa koncertowa RMF MAXX
RMF MAXX w tym roku wyruszy już w szóstą edycję trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą darmowe koncerty polskich gwiazd. Stacja na początek zawita do Wałbrzycha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.