24.11.10, 23:55

Idą święta w Programie 3 Polskiego Radia

Program 3 Polskiego Radia po raz 18. organizuje ogólnopolską akcję charytatywną. W tym roku całkowity dochód będzie przekazany na Fundusz Edukacyjny Rodzinnych Domów Dziecka. Po raz czwarty akcja odbędzie się pod hasłem "Idą Święta".

 

Program 3 Polskiego Radia po raz 18. organizuje ogólnopolską akcję charytatywną. W tym roku całkowity dochód będzie przekazany na Fundusz Edukacyjny Rodzinnych Domów Dziecka. Po raz czwarty akcja odbędzie się pod hasłem "Idą Święta".

"Idą Święta" to świąteczna akcja, organizowana co roku przez Program 3 Polskiego Radia oraz Fundację Świętego Mikołaja, dzięki której można sprawić wielką radość potrzebującym dzieciom.

Jak zawsze, ulubionym przez wszystkich elementem akcji "Idą Święta" są aukcje przedmiotów, podarowanych Trójce przez znane osobistości życia publicznego. Dzięki wrażliwości i hojności słuchaczy oraz wyjątkowej osobowości prowadzącego licytacje - Kuby Strzyczkowskiego, udaje się zebrać rekordowe sumy na rzecz rodzinnych domów dziecka.

Pierwsza licytacja na antenie Programu 3 odbędzie się w piątek, 26. listopada br. Wtedy też będzie można usłyszeć premierę "Karpia 2010", czyli świątecznej piosenki zaśpiewanej przez dziennikarzy radiowej Trójki. Gośćmi popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" (16.00-19.00) będą ofiarodawcy tegorocznych przedmiotów i pamiątek: Magda Umer, Marcin Łukawski, Krystian Hanke, a także Dariusz Karłowicz, prezes Fundacji Św. Mikołaja. W programie znajdą się także relacje z rodzinnych domów dziecka.

Na kolejne licytacje Program 3 zaprasza w kolejne piątki - 3., 10. i 17. grudnia między godz. 16.00 a 19.00. Akcję "Idą Święta" można wesprzeć także za pomocą charytatywnych SMS'ów, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Funduszu Edukacyjnego Fundacji Świętego Mikołaja.

W ramach akcji ukaże się również płyta "Idą Święta 4" z tegoroczną wersją "Karpia", do którego słowa napisał Andrzej Poniedzielski, a zaśpiewali i recytowali m.in. Artur Andrus, Piotr Baron, Piotr Kaczkowski, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski i Agnieszka Szydłowska.

Całkowity dochód z płyty również zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Album będzie do nabycia w dobrych sklepach muzycznych od 6. grudnia br.

 

Komentarze

Powiązane

12.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Wielki powrót do Polskiego Radia. Janusz Deblessem w Studiu Reportażu i Dokumentu PR
Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po trzech latach dziennikarz wraca do Polskiego Radia.
11.06.24, 14:32
| radio » informacje
Nowe podcasty od Czwórki w ofercie Polskiego Radia
Podcasty „Jamrozek wrażliwie” Kuby Jamrozka, „Nie ma lekko” Kamila Jasieńskiego , „Rejon ruchu” Piotra Galusa debiutują w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
11.06.24, 10:13
| radio » badania rynku
Radio Zet z dużym skokiem słuchalności. RMF FM liderem
Radio Zet osiągnęło największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.06.24, 13:12
| radio » informacje
RMF FM wysyła na Euro 2024 siedmioosobową ekipę
Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz aż siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
10.06.24, 07:30
| radio » ludzie
Piotr Jaśkowiak gospodarzem sobotnich poranków w TOK FM
Piotr Jaśkowiak został nowym prowadzącym sobotnich "Poranków Radia TOK FM". Na antenie będzie można go usłyszeć między 7:00 a 9:00.
10.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Marcin Grzebielucha redaktorem wydania Wiadomości Radia Zet
Marcin Grzebielucha dołączył do zespołu Działu Informacji Radia ZET.
07.06.24, 17:09
| radio » informacje
Rusza Podcast Roku 2024. Zgłoszenia do końca czerwca
Największy w Polsce konkurs podcastowy, noszący imię redaktora Janusza Majki, startuje z IV edycją. Najlepsze podcasty wybierze kilkudziesięcioosobowe Jury oraz słuchacze w głosowaniu internetowym. Zgłoszenia trwają do końca czerwca 2024 r.
06.06.24, 21:45
| radio » informacje
Wysyłamy telegramy tam gdzie gongi i tam–tamy. Piegowaty koncert Polskiego Radia
Pod hasłem „Wysyłamy telegramy tam gdzie gongi i tam–tamy” odbędzie się kolejny koncert, na który zapraszają Katarzyna Stoparczyk, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy i Polskie Radio Dzieciom.
06.06.24, 17:30
| radio » informacje
Radiobal Romana Rogowieckiego w Radiu dla Ciebie
W ofercie Radia dla Ciebie (Warszawa) debiutuje nowa audycja Romana Rogowieckiego „Radiobal”. Program będzie emitowany w piątki od 20.05 do 22.00.
06.06.24, 13:45
| radio » informacje
Czwórka feat. Młode Głowy. Specjalna audycja o zdrowiu psychicznym
7 czerwca br. Czwórka zaplanowała specjalną audycję poświęconą zdrowiu psychicznemu młodych ludzi, nadawaną prosto z ogólnopolskiej konferencji „Młode Głowy. Otwarcie o Zdrowiu Psychicznym”, którą program objął patronatem medialnym. Relacje z wydarzenia oraz rozmowy na ważne tematy pojawią się od godz. 9.00 na antenie Czwórki.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.