24.11.10, 23:55

Idą święta w Programie 3 Polskiego Radia

Program 3 Polskiego Radia po raz 18. organizuje ogólnopolską akcję charytatywną. W tym roku całkowity dochód będzie przekazany na Fundusz Edukacyjny Rodzinnych Domów Dziecka. Po raz czwarty akcja odbędzie się pod hasłem "Idą Święta".

 

Program 3 Polskiego Radia po raz 18. organizuje ogólnopolską akcję charytatywną. W tym roku całkowity dochód będzie przekazany na Fundusz Edukacyjny Rodzinnych Domów Dziecka. Po raz czwarty akcja odbędzie się pod hasłem "Idą Święta".

"Idą Święta" to świąteczna akcja, organizowana co roku przez Program 3 Polskiego Radia oraz Fundację Świętego Mikołaja, dzięki której można sprawić wielką radość potrzebującym dzieciom.

Jak zawsze, ulubionym przez wszystkich elementem akcji "Idą Święta" są aukcje przedmiotów, podarowanych Trójce przez znane osobistości życia publicznego. Dzięki wrażliwości i hojności słuchaczy oraz wyjątkowej osobowości prowadzącego licytacje - Kuby Strzyczkowskiego, udaje się zebrać rekordowe sumy na rzecz rodzinnych domów dziecka.

Pierwsza licytacja na antenie Programu 3 odbędzie się w piątek, 26. listopada br. Wtedy też będzie można usłyszeć premierę "Karpia 2010", czyli świątecznej piosenki zaśpiewanej przez dziennikarzy radiowej Trójki. Gośćmi popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" (16.00-19.00) będą ofiarodawcy tegorocznych przedmiotów i pamiątek: Magda Umer, Marcin Łukawski, Krystian Hanke, a także Dariusz Karłowicz, prezes Fundacji Św. Mikołaja. W programie znajdą się także relacje z rodzinnych domów dziecka.

Na kolejne licytacje Program 3 zaprasza w kolejne piątki - 3., 10. i 17. grudnia między godz. 16.00 a 19.00. Akcję "Idą Święta" można wesprzeć także za pomocą charytatywnych SMS'ów, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Funduszu Edukacyjnego Fundacji Świętego Mikołaja.

W ramach akcji ukaże się również płyta "Idą Święta 4" z tegoroczną wersją "Karpia", do którego słowa napisał Andrzej Poniedzielski, a zaśpiewali i recytowali m.in. Artur Andrus, Piotr Baron, Piotr Kaczkowski, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski i Agnieszka Szydłowska.

Całkowity dochód z płyty również zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka. Album będzie do nabycia w dobrych sklepach muzycznych od 6. grudnia br.

 

Komentarze

Powiązane

17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
14.09.23, 11:45
| radio » informacje
Tytus Hołdys współgospodarzem Listy Przebojów Muzyki Filmowej w RMF Classic
Od jesiennej ramówki „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic będzie miała dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.
13.09.23, 18:00
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Antyradio awansuje na drugie miejsce
RMF FM pozostaje niezagrożonym liderem w Olsztynie. Na drugie miejsce awnasowało Antyradio - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lutego 2023 r. do 31 lipca 2023 r. (Olsztyn).
13.09.23, 07:00
| radio » badania rynku
RMF FM traci. Radio Zet z najlepszym wynikiem od 2014 r.
Radio RMF FM pozostaje absolutnym liderem, ale udział stacji wyraźnie stopniał. Z kolei Radio Zet zanotowało duży wzrost tzw. Słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 30 września 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.09.23, 13:00
| radio » informacje
Konkurs „Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom
Rozpoczyna się konkurs plastyczny "Kolorowy piórnik" Polskiego Radia Dzieciom, skierowany do dzieci w wieku 3-10 lat. Prace można zgłaszać do 24 września 2023 r. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom i w mediach społecznościowych.
08.09.23, 06:00
| radio » informacje
Słuchowisko Polskiego Radia w finale Festiwalu Prix Europa
Słuchowisko "Taki, co umiera" zostało zakwalifikowane do finału festiwalu "Prix Europa". Nagrody zostaną ogłoszone podczas gali w Berlinie.
07.09.23, 14:15
| radio » informacje
Trzy nowe audycje w jesiennej ofercie Radia Nowy Świat
W jesiennej ramówce zadebiutują trzy nowe programy, a na antenę powróci program „Mistrzowie Graja w Nowym Świecie”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.