18.10.10, 21:30

Newsweek Polska w wydaniu na iPada

18. października br., tygodnik Newsweek udostępnił aplikację przygotowaną na tablety iPad. Można ją pobrać poprzez sklep internetowy App Store. 

18. października br., tygodnik "Newsweek" udostępnił aplikację przygotowaną na tablety iPad. Można ją pobrać poprzez sklep internetowy App Store. Wraz z aplikacją użytkownicy otrzymają pierwsze wydanie pisma. Sama aplikacja umożliwia bezpośrednie pobieranie i czytanie tygodnika, jak również archiwizację wszystkich posiadanych wydań. Aplikacja oraz pierwsze wydanie Newsweeka są bezpłatne, kolejne numery będą w cenie 0,79 euro (około 3 zł).

W aplikacji Newsweek udostępnił treści z wydania drukowanego w wersji zaprojektowanej specjalnie na iPada, w formacie dostosowanym do ekranu tabletu. Wydanie jest podzielone na sekcje zgodne z działami tygodnika i zawiera wszystkie artykuły z wersji drukowanej oraz materiały dodatkowe, m.in. galerie zdjęć, materiały audio i wideo oraz elementy interaktywne wykorzystywane w tekstach, mapach czy infografikach. Dodatkowym elementem jest sekcja "Wiadomości" aktualizowana przy połączeniu z internetem o aktualne informacje z kraju i ze świata.

Przez trzy miesiące wyłącznym partnerem reklamowym Newsweeka na iPada jest Mazda, dla której w aplikacji przygotowane zostały formaty reklamowe wykorzystujące technologiczne możliwości tabletów. Przy wejściu do wydania użytkownicy zobaczą animację prezentującą Mazdę 6. Co kilka stron redakcyjnych pojawią się interaktywne witryny z informacjami o modelu, zawierające filmy wideo, galerie zdjęć, widgety oraz interaktywne materiały tekstowo-zdjęciowe. Użytkownicy będą mogli za pomocą zintegrowanej z aplikacją mapy dilerów wyszukać najbliższy salon sprzedaży Mazdy. Dzięki komunikacji z wykorzystaniem iPada producent auta chce dotrzeć do osób ciekawych życia i chętnie sięgających po nowoczesne rozwiązania technologiczne z przekazem, że Mazda 6 to model innowacyjny. Projekt aplikacji przygotował Dział Projektów Specjalnych Biura Reklamy Axel Springer Polska.

Kampania promocyjna aplikacji Newsweeka na iPada trwa od połowy września br. Obejmuje promocję w prasie codziennej i magazynach ("Newsweek Polska", "Forbes", "Auto Świat", "Przegląd Sportowy", "Komputer Świat", "Dziennik Gazeta Prawna", "Puls Biznesu") oraz w serwisach internetowych Axel Springer Polska. Kreację przygotowała agencja BBDO we współpracy z Działem Marketingu tygodnika Newsweek.

 

Komentarze

Powiązane

22.05.24, 20:41
| prasa » informacje
Tele Tydzień Ekstra – Euro. Niezbędnik kibica od Wydawnictwa Bauer
22 maja br. na rynku prasowym ukazał się magazyn „Tele Tydzień Ekstra – „Euro” (Wydawnictwo Bauer) – poświęcony Mistrzostwom Europy w piłce nożnej.
22.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 maja?
21.05.24, 10:26
| prasa » ludzie
Marcin Madej przeszedł do Grupy INFOR PL. Będzie odpowiedzialny za rozwój obszaru cyfrowych subskrypcji DGP
Na początku maja br. stanowisko Head of Subscription w Dzienniku Gazecie Prawnej objął Marcin Madej. Blisko dwie dekady doświadczenia na rynku wydawniczym będzie wykorzystywać w Grupie INFOR PL jako osoba odpowiedzialna za rozwój obszaru cyfrowych subskrypcji DGP.
21.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 maja?
19.05.24, 19:16
| prasa » informacje
Lidia Garbaczuk, była szefowa Biura Strategii Medialnych PAP, dołącza do Newserii
Lidia Garbaczuk w maju br. dołączyła do zespołu Newserii jako osoba odpowiedzialna za rozwój oferty agencji oraz współpracę ze strategicznymi klientami. Przez ostatnie cztery lata była szefową Centrum Prasowego Polskiej Agencji Prasowej oraz pełniła funkcję dyrektora Biura Strategii Medialnych PAP. 
19.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 maja?
18.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 maja?
17.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 maja?
16.05.24, 16:00
| prasa » informacje
35. urodziny miesięcznika Pani
Magazyn „PANI” to jeden z najstarszych magazynów kobiecych w Polsce. Powstał w 1989 r. , kiedy wydawca pisma „Kobieta i Życie” postanowił stworzyć nowy kwartalnik poradniczo-relaksowy. 17 maja br. na rynku ukaże się urodzinowe wydanie pisma.
16.05.24, 07:45
| prasa » informacje
Kolporter rozwija i modernizuje sieć saloników
Nowe saloniki i kolejne zmodernizowane punkty – to bilans prac w sieci Kolportera w pierwszym kwartale 2024 roku.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy