29.09.10, 22:40

Kampania notebooka ASUS NX90

Wystartował nowatorski projekt domu mediowego Mindshare Polska promujący notebooka ASUS NX90.

Wystartował nowatorski projekt domu mediowego Mindshare Polska promujący notebooka ASUS NX90. Kampania została oparta o cykl biznes folderów „ASUS wyjaśnia”, które w niestandardowy sposób podkreślają cechy notebooków ASUS. Działania prowadzone są równolegle w kluczowych mediach Grupy ITI: telewizja (TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Warszawa), na portalu Onet.pl oraz w sieci Multikino. Dodatkowo w toczącym się przez sześć tygodni konkursie, użytkownicy portalu Onet.pl będą mogli wygrać nagrody.

Kampania promująca serię N notebooków ASUS ma podkreślać właściwości modelu ASUS NX90. Osią kampanii jest sześcioodcinkowy cykl biznes folderów dedykowanych poszczególnym cechom notebooka NX90. W kolejnych odsłonach z cyklu „ASUS wyjaśnia” prezentowane są: design, technologia, dźwięk, multimedia, jakość i styl notebooka NX90, obrazujące jak funkcjonalność i postrzeganie nowych technologii zmieniały się na przestrzeni lat.

Każdy ze spotów tematycznych będzie emitowany przez tydzień w stacjach telewizyjnych. Równolegle biznes foldery będą wykorzystywane w kampanii internetowej. Na dedykowanej podstronie portalu Onet.pl www.sonicmaster.onet.pl prowadzony jest konkurs inspirowany zagadnieniami z kolejnych odcinków cyklu „ASUS wyjaśnia”. Zadaniem użytkowników jest udzielenie odpowiedzi na określone zadanie konkursowe nawiązujące do treści danego odcinka. Co tydzień można wygrać modele Eee PC, a na najbardziej aktywnego użytkownika czeka notebook ASUS z serii N.

Kampania wykorzystuje trzy formaty reklamowe: spot produktowy emitowany w TVN24 i TVN CNBC, spoty sponsoringowe w TVN, biznes foldery zamieszczone na portalu Onet.pl i emitowane w stacjach TVN, TVN24, TVN Turbo oraz TVN Warszawa. Uzupełnieniem aktywności w stacjach telewizyjnych i w Internecie jest prowadzona w sieci Multikino kampania produktowa. Finałem projektu będzie partnerstwo marki ASUS przy organizacji najbliższej Nocy Reklamożerców, połączone z promocją produktów ASUS z serii N. Kampania potrwa do 30 listopada 2010 r.

Do zadań Mindshare Polska należało przygotowanie strategii medialnej, planowanie oraz zakup mediów. Adaptację wszystkich materiałów promocyjnych (spoty telewizyjne, spot kinowy i infotixy) powierzono agencji kreatywnej Made In Mind działającej w ramach struktur domu mediowego Mindshare Polska.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 10:30
| reklama & PR » informacje
Nie rozczarujesz się! Mars Wrigley z kampanią reklamową batonu lodowego Snickers
Ruszyła szeroko zasięgowa kampania batonów lodowych Snickers. Mars Wrigley prezentuje spoty reklamowe utrzymane w wakacyjnym klimacie.
19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.