15.09.10, 21:49

Kampania Mazdy6 oparta o interaktywną aplikację na iPada

1 października br. wystartuje kampania reklamowa nowej Mazdy6. W kampanii realizowanej
przez dom mediowy Mindshare wspólnie z wydawnictwem Axel Springer Polska, po raz pierwszy wykorzystano komunikację opartą o interaktywną aplikację na iPada.

1 października br. wystartuje kampania reklamowa nowej Mazdy6. W kampanii realizowanej przez dom mediowy Mindshare wspólnie z wydawnictwem Axel Springer Polska, po raz pierwszy wykorzystano komunikację opartą o interaktywną aplikację na iPada.

Reklamy prasowe promujące wspólny projekt Mazda Motor Poland oraz wydawnictwa Axel Springer Polska, 13 września pojawiły się w prasie codziennej oraz w tytułach biznesowych. Odsłonie nowej Mazdy6 towarzyszyć będzie start aplikacji Newsweeka na iPada, najpopularniejszego tabletu ostatnich miesięcy.

Za pośrednictwem aplikacji Newsweeka możliwie będzie m.in. poznanie różnych wariantów kolorystycznych samochodu, obejrzenie galerii zdjęć oraz filmów, których bohaterem jest nowa Mazda6. Dodatkowo, użytkownicy korzystający z iPada online będą mogli za pomocą zintegrowanej z aplikacją mapy dealerów wyszukać najbliższy salon Mazdy. Ponadto w aplikacji Newsweeka na iPada dom mediowy Mindshare Polska wykorzystał rozwiązania technologiczne umożliwiające dłuższy i trwalszy kontakt użytkownika z reklamą.

W momencie ładowania aplikacji Newsweeka, użytkownik zobaczy obrandowany loader, czyli ekran ładowania się aplikacji, na którym zaprezentowany będzie przejeżdżający model Mazdy6. Co kilka stron redakcyjnych, podobnie jak podczas „kartkowania” papierowego wydania, pojawi się podzielony na tematyczne sekcje, interaktywny fullpage (minisite) zawierający informacje na temat nowego modelu Mazdy6.

Kampania prasowa promująca wspólny projekt Mazdy oraz Axel Springer Polska, realizowany przez Mindshare Polska,  obejmuje tytuły należące do wydawnictwa: Newsweek, Forbes, Auto Świat, Przegląd Sportowy oraz Komputer Świat. Reklamy prasowe aplikacji Newsweeka pojawią się także na łamach Dziennika Gazeta Prawna i Pulsu Biznesu. Launchowi aplikacji na iPada towarzyszyć będzie kampania internetowa w witrynach wydawnictwa.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Radosław Tarczyński przeszedł z Eskimi do Veovee
Na początku kwietnia br. do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński i objąłnowo utworzone stanowisko Businness Development Directora.
24.05.24, 17:35
| reklama & PR » informacje
Gotuj w domu jak w restauracji. Lubella promuje makarony
Lubella ruszyła z komunikacją digitalową makaronów klasycznych pod hasłem „Gotuj w domu jak w restauracji”. W swojej najnowszej kampanii marka pokazuje, że pierwszym krokiem do otwarcia domowej restauracji jest otwarcie paczki makaronu Lubella. 
24.05.24, 13:18
| reklama & PR » ludzie
Karolina Migdał-Koleśnikow awansowała w Walter Herz
Firma doradcza Walter Herz awansowała Karolinę Migdał-Koleśnikow w zespole Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Sales & Marketing Director.
24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy