13.09.10, 21:24

Eska Płaci Twoje Rachunki - trzecia edycja

13 września br. ruszyła kampania promocyjna trzeciej edycji akcji „ESKA Płaci Twoje Rachunki”. Intensywne działania reklamowe zapowiadające wydarzenie, obejmują antenę Radia ESKA, internet, prasę, sieć Multikino oraz nośniki zewnętrzne.

13 września br. ruszyła kampania promocyjna trzeciej edycji akcji „ESKA Płaci Twoje Rachunki”. Intensywne działania reklamowe zapowiadające wydarzenie, obejmują antenę Radia ESKA, internet, prasę, sieć Multikino oraz nośniki zewnętrzne.

Konkurs „ESKA Płaci Twoje Rachunki, w którym słuchacze będą przekonywać ESKĘ do zapłacenia za ich rachunek, rozpocznie się 20 września. Jego dotychczasowe edycje cieszyły się bardzo dużą popularnością. Wydarzenie zapowiadają spoty emitowane od 13 września na antenie Radia ESKA. Działania antenowe wspiera obecność w internecie - na stronie Eska.pl utworzono specjalny serwis poświęcony akcji. Można tu znaleźć zasady konkursu, obejrzeć spot tv lub zagrać w grę flashową. Serwis przygotowała Supermedia Interactive – agencja interaktywna obsługująca Radio ESKA. Strona akcji jest promowana w serwisach internetowych należących do Grupy Radiowej Time (Wazzzup.pl, Eska.tv, Fabrykamuzy.pl, Miastownia.pl, Eskagames.pl, Eskalivermx.pl), w wybranych portalach oraz komunikatorze Gadu Gadu.

W kampanii promocyjnej wykorzystano prasę, sieć Multikina i nośniki zewnętrzne. Reklamy pojawią się m.in. w takich czasopismach jak: „Newsweek”, „Viva”, „Gala”, „Party”, „Joy”, „Cosmo”, „Glamour”,” „Avanti”, „Logo”, „CKM”, „Playboy”, „Machina”, „Dlaczego”. W sieci Multikina będzie można obejrzeć spot zapowiadający akcję. Zabawa jest także promowana na nośnikach zewnętrznych – ekranach w komunikacji miejskiej, w szkołach i na uczelniach.

Akcja „ESKA Płaci Twoje Rachunki” będzie promowana do końca października. Autorem projektu jest Dział Programowy Radia ESKA, realizację antenową oraz internetową nadzoruje Andrzej Jaszczyszyn.

Komentarze

Powiązane

12.07.24, 10:30
| radio » informacje
Koncert Agi Zaryan w ramach cyklu Jazz.PL w Dwójce
12 lipca br. w ramach cyklu „Jazz.PL” na antenie Dwójki będzie transmitowany koncert Agi Zaryan. Transmisja została zaplanowana od godz. 18.00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia oraz – w formie streamingu wideo – na: Facebooku, stronie internetowej stacji i kanale YouTube Dwójki.
11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.