02.09.10, 21:20

Maja Włoszczowska twarzą kampanii CCC

30. sekundowy spot z Mają Włoszczowską ma na celu podkreślenie wartości marki i ukazanie CCC jako partnera wspierającego młodych, ambitnych sportowców.

 

Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa marki CCC, z udziałem najlepszej polskiej kolarki górskiej, wicemistrzyni olimpijskiej z Pekinu oraz złotej medalistki mistrzostw świata w maratonie MTB - Mai Włoszczowskiej. Równolegle ze spotem sygnowanym przez polską kolarkę, emitowany będzie spot produktowy CCC pod hasłem "Na każdy nadchodzący sen". 

30. sekundowy spot z Mają Włoszczowską ma na celu podkreślenie wartości marki i ukazanie CCC jako partnera wspierającego młodych, ambitnych sportowców, takich jak Maja Włoszczowska. Spot pokazuje polską kolarkę podczas intensywnych treningów i wysiłku fizycznego, które są nieodłącznym elementem codzienności i pasją Mai. Spot reklamowy nagrywany był w Warszawie.

Drugi spot (produktowy), który emitowany będzie w ramach kampanii przywodzi na myśl tajemniczą atmosferę z bajki o Alicji. Kreacja promuje sieć sklepów CCC podkreślając atrakcyjny asortyment i niewygórowane ceny produktów.

"Maja Włoszczowska to ikona polskiego i światowego kolarstwa górskiego, jej sukcesy obserwujemy z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością. Poprzez kampanię z udziałem Mai pokazujemy zarówno silną pozycję marki CCC jak i jej zaangażowanie w sport i karierę sportową utytułowanej kolarki. W ten sposób nasi klienci wiedzą, że kupując obuwie w sieciach sklepów CCC mają swój wkład w sukcesy polskich sportowców, wspieranych przez CCC" – mówi Dariusz Miłek, Prezes Zarządu NG2, były zawodnik, znawca i miłośnik kolarstwa.  

"Udział w kampanii CCC był dla mnie ciekawą przygodą i nowym, emocjonującym doświadczeniem. Bardzo miło wspominam współpracę z zespołem zaangażowanym w produkcję spotu. Praca na planie wymagała ode mnie dużego skupienia i wysiłku, podobnie jak podczas treningów i startu na trasie, choć to zupełnie inny rodzaj pracy. Starałam się przelać swoją pasję do kolarstwa na ekran i mam nadzieję, że widzowie, klienci CCC poczują to oglądając nowy spot CCC" – powiedziała Maja Włoszczowska.

30sto sekundowe spoty będą emitowane na antenie telewizji Polsat i innych kanałów tematycznych z grupy Polsat.

Spoty CCC wyprodukował dom produkcyjny Papaya Films. Autorami kreacji kampanii są Anna Witkowska, Dyrektor Kreatywna NG2 oraz Krzysztof Śliwiński, Dyrektor Marketingu NG2. 

 

Komentarze

Powiązane

18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 15:02
| reklama & PR » informacje
ORGANIQUE klientem agencji Trufle.PRO
Agencja Trufle.PRO rozpoczęła współpracę z polską marką kosmetyczną Organique.
17.07.24, 12:49
| reklama & PR » ludzie
Urszula Zielińska awansuje, a Bartosz Teresiak dołącza do VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu agencji dołączył Bartosz Teresiak.
16.07.24, 18:27
| reklama & PR » informacje
Justtag Group kupuje sieć Adrino
Firma Justtag Group, działająca na rynku platform data-as-a-service w regionie CEE, przejęła Adrino - sieć reklamy native. Tym samym oferta Justtag Group poszerzyła się m.in. o usługi z zakresu reklamy natywnej.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.