01.09.10, 21:27

Knapik i Targosz jesienią w RMF FM

Stare audycje z nowymi elementami – tak wygląda jesienna ramówka RMF FM, która z początkiem września br. zadebiutowała na antenie stacji.

Stare audycje z nowymi elementami – tak wygląda jesienna ramówka RMF FM, która z początkiem września br. zadebiutowała na antenie stacji.
Tak jak dotychczas poranne „Wstawaj szkoda dnia” poprowadzą Witold Lazar, Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Marcin Ziobro. Między 6 a 9 pojawią się znane pozycje („Polska Kronika Radiowa”, felietony Tomasza Olbratowskiego i „Kontrwywiad” Konrada Piaseckiego), a także nowe elementy audycji: ”Na zdrowie!”, czyli  program  medyczno-polityczny, w którym prowadzący przedstawią wszystkie schorzenia duże i małe, „Polityczna Prognoza Pogody” ostrzeże przed nadchodzącymi zawirowaniami na szczytach i w dolinach, czy „Dom nad wysypiskiem”, nowy serial radiowy RMF FM, w którym słuchacze poznają szczegóły szalonego romansu Ryśka z Majką, a słodka pani doktor z Leśnej Dziury odkryje gorzką prawdę o Ojcu Józefie, który wyjawi jej wszystkie grzechy Bronka z Pałacu.

Przedpołudniowo-popołudniowe „Byle do piątku" poprowadzą Krzysztof Urbaniak i Daniel Dyk, a „Poplistę” (18.00-21.00) niezmiennie poprowadzi Darek Maciorek. Wieczory z RMF FM słuchacze stacji spędzą w „Mieście Muzyki” (21:00 – 1:00, a w weekendy od 22:00 do 02:00), do którego zaproszą Marcin Jędrych i Małgorzata Kościelniak. Dzień z RMF FM zakończą naprzemiennie Tomasz Brhel i Sławomir Kowalewski w audycji „Dobra nocka” (1:00-5.30).

Weekendowa ramówka stacji spod Kopca Kościuszki to poranne „Wolno wstać” Sławomira Kowalewskiego, „Przesłuchanie” Agnieszki Burzyńskiej (sobota), „Szoł”  (sobota),  RMF Extra  (niedziela), prowadzony przez Martę Grzywacz i Piotra Jaworskiego (10:00 – 15:00),  Wasza Muzyka Tomasza Brhela (sobota i niedziela, 15:00 – 18:00) i „Ten Top” Marcina Jędrycha (18:00 - 22:00).

W jesiennej ramówce RMF FM pojawią się nowe głosy: Bożena Targosz (znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna znana z „Teleexpress’u” „Panoramy”), która przeczyta „Polityczną Prognozę Pogody” oraz Tomasz Knapik, który udzielił swojego głosu dla „Domu nad wysypiskiem”. W rozpisze programowej nie pojawił się Robert Konatowicz.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 07:00
| radio » informacje
Dzień Polskiej Muzyki 2023 na antenie ponad stu stacji
1 października br. po raz piąty obchodzony będzie Dzień Polskiej Muzyki. To kampania społeczna, która promuje polską muzykę i zwiększa świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki. Akcja wspiera rodzimy rynek muzyczny.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
27.09.23, 08:30
| radio » ludzie
Vivian Mohr Prezesem Bauer Media Audio
Vivian Mohr opuszcza stanowisko dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego pionu OCP Bauer Media Group (porównywarki internetowe) i obejmuje funkcję prezesa Bauer Media Audio, do którego w Polsce należy Grupa RMF.
27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.