17.08.10, 21:24

Wrzesień w TELE5

Tele5 stawia we wrześniu na nowości serialowe i filmowe.

 

Wrześniowa ramówka Tele5 poświęcona będzie rozrywce. Tele5 zaproponuje swoim widzom trzy nowe seriale i  kilkanaście tytułów filmowych. 

"Stawiamy na rozrywkę. Seriale i filmy cieszą się na naszej antenie największą popularnością. Chcemy utrzymać ten trend. Cieszę się, że udało nam się zakupić serial „Porachunki”, który w Australii bije rekordy popularności. Jestem przekonany, że w Polsce także pozyska sporą widownię” - mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

Najważniejszą nowością we wrześniowej ramówce Tele5 jest australijski serial "Porachunki" (Underbelly). Serial będzie miał swoją premierę w Polsce na antenie Tele5 1. września br. o godz. 21.55. "Porachunki" to serial oparty na prawdziwych wydarzeniach walki gangów w Melbourne w latach 1995-2004. Jego głównymi wątkami są: świat przestępczy, zbrodnie, narkotyki. Akcja serialu rozgrywa się w Australii, w 1976 roku. Emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 21:55. Kolejną, nowością będzie kultowy serial "Mroczne niebo" (Dark Skies), który emitowany będzie od poniedziałku do piątku, o godz. 19.00, (premiera 6 września 2010 r.) Jego mottem jest zdanie "Historia, jaką znamy, jest kłamstwem". Serial opowiada o Obcych, którzy rozpoczęli inwazję na Ziemię. W ramówce Tele5 znajdzie się także serial familijno - młodzieżowy: "W świecie mitów" (Myth Quest). Przedstawia on wędrówkę, w poszukiwaniu ojca,  dwójki nastolatków po cybernetycznym muzeum mitologicznym. W każdym odcinku poznawać będą poszczególne mity z wierzeń całego świata, stawiając przy tym czoła magicznym stworom i poznając mityczne postacie. 

We wrześniu na antenę Tele5, w odmienionej formie, powrócą niektóre programy. "Lub czasopisma!" to typowy program o charakterze rozrywkowym. Prowadzący, Agnieszka Frykowska i Daniel Wieleba, będą nadal komentować plotki, wydarzenia z życia gwiazd oraz przeglądać prasę kolorową. Nowością staną się eksperci: styliści, fryzjerzy, dietetycy, chirurdzy plastyczni polskich gwiazd, którzy komentować będą mniej lub bardziej udane metamorfozy w polskim show-biznesie. Program emitowany będzie pięć razy w tygodniu, o godz. 22.55.  

Magazyn filmowy "Projektor", w którym prowadzący Łukasz Post, prezentuje premiery kinowe, nowości na DVD/Blu-Ray, newsy ze świata filmu, we wrześniu stanie się bardziej interaktywny. Zagoszczą w nim bowiem liczne, atrakcyjne konkursy dla widzów. Program emitowany będzie w każdą niedzielę, o godz. 15.25. Program motoryzacyjny "Auto - fun", będzie także kontynuowany we wrześniu. Posiadał będzie całkowicie nową formułę, łączącą w sobie elementy informacji, sportu motoryzacyjnego oraz rozrywki, "okraszoną" dużą dawką humoru. Gośćmi programu będą specjaliści oraz dziennikarze z branży motoryzacyjnej.

W programie publicystycznym "Plusy dodatnie, plusy ujemne", redaktor Tomasz Wołek, rozmawiać będzie z zaproszonymi gośćmi, którymi będą ludzie ze świata polityki, sportu i kultury. Towarzyszyć mu będą publicyści z trzech opiniotwórczych tygodników: Polityki, Wprost i Newsweeka.

 

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy