09.08.10, 20:52

Katy Perry twarzą kampanii Ery

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, w ramach projektu grupy Deutsche Telekom, umożliwi swoim klientom – fanom jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki pop, Katy Perry – udział w teledysku do jej nowej piosenki "Firework". 

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, w ramach projektu grupy Deutsche Telekom, umożliwi swoim klientom – fanom jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki pop, Katy Perry – udział w teledysku do jej nowej piosenki "Firework". 

W produkcji teledysku do singla "Firework", który ukaże się jeszcze tej jesieni, wezmą udział najbardziej zagorzali fani artystki. Współpraca piosenkarki w ramach projektu zaowocuje również koncertami promującymi jej nową płytę w ośmiu krajach, w których Deutsche Telekom prowadzi swoją działalność, w tym także w Polsce.

Katy Perry słynie ze swojego otwartego, autentycznego wizerunku, więc to, że chce się podzielić ze swoimi fanami miejscem w świetle jupiterów wydaje się naturalne. Już niebawem PTC, w ramach współpracy z grupą DT, sprawi, że będzie to możliwe dla polskich fanów. Szczęśliwi wybrańcy otrzymają prawo do występu w jej teledysku, który będzie kręcony pod koniec września br. W każdym kraju będzie obowiązywał inny system przyznawania tego wyróżnienia — fani będą poproszeni o wykonanie jakiegoś zadania, nakręcenie krótkiego filmu obrazującego ich talent wokalny lub taneczny albo po prostu wezmą udział w loterii. W projekcie, obok Polski, uczestniczą inne kraje z grupy Deutsche Telekom, takie jak: Niemcy, Austria, Węgry, Czechy, Słowacja, Macedonia i Czarnogóra.

Debiutancki album Katy Perry z 2008 roku, "One of the Boys", sprzedał się w pięciu milionach egzemplarzy, a pochodzące z niego utwory "I Kissed a Girl" i "Hot N Cold" figurowały na pierwszych miejscach list przebojów. Już 30 sierpnia na całym świecie ukaże się druga płyta artystki, "Teenage Dream". Katy Perry, dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy, pobiła już rekordy popularności pierwszym singlem z tej płyty pt. "California Gurls", a w październiku ukaże się jej trzeci singiel "Firework". Wkrótce potem będzie miała miejsce światowa premiera teledysku do tego utworu, z udziałem osób wybranych przez m. in. Polską Telefonię Cyfrową i inne firmy z grupy Deutsche Telekom.

"Cieszę się, że mam szansę współpracować z Polską Telefonią Cyfrową, ponieważ chciałabym, żeby teledysk do „Firework” trafił do wszystkich, żeby był autentyczny i szczery” — powiedziała Katy Perry. "To dla mnie bardzo ważna piosenka. Wierzę, że w każdym z nas żarzy się iskra, która może przerodzić się w fajerwerk. Bardzo się cieszę, że będę mogła zbliżyć się do moich fanów” - dodaje.

 

Komentarze

Powiązane

20.07.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa
STS kontynuuje współpracę z Rakowem Częstochowa. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez dwa najbliższe sezony. 
19.07.24, 13:30
| reklama & PR » informacje
Vinted i UM nawiązały współpracę
UM wygrał przetarg Vinted. Pierwsza wspólna kampania rozpocznie się w okresie wakacyjnym.
19.07.24, 11:30
| reklama & PR » informacje
Agnieszka Sienkiewicz w spocie reklamowym Bioliq
Marka Bioliq rozpoczęła nową kampanię reklamową. W spocie marki wystąpiła Agnieszka Sienkiewicz.
19.07.24, 10:30
| reklama & PR » informacje
Nie rozczarujesz się! Mars Wrigley z kampanią reklamową batonu lodowego Snickers
Ruszyła szeroko zasięgowa kampania batonów lodowych Snickers. Mars Wrigley prezentuje spoty reklamowe utrzymane w wakacyjnym klimacie.
19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.