22.07.10, 21:16

Nowa kampania Sympatia.pl

15. lipca br. wystartowała kampania wizerunkowa serwisu Sympatia.pl "Znajdź swój ideał". Kampania potrwa do 31. sierpnia i obejmuje radio, prasę, kino. Skierowana jest do młodych ludzi, którzy są potencjalnymi użytkownikami Sympatii.

15. lipca br. wystartowała kampania wizerunkowa serwisu Sympatia.pl "Znajdź swój ideał". Kampania potrwa do 31. sierpnia i obejmuje radio, prasę, kino. Skierowana jest do młodych ludzi, którzy są potencjalnymi użytkownikami Sympatii.

Postaciami spotu są dziewczyna i chłopak, którzy wymieniają cechy idealnego partnera: "Żeby miała długie nogi i kibicowała Realowi", "Przede wszystkim musi być wysoki, o bogatym wnętrzu", "Taka trochę niższa ode mnie, imprezowa i żeby śpiewała mi kołysanki".

Kampania emitowana jest w: kinach (Multikino oraz kina sieci Silver Screen), radio (Radio ZET, RMF FM oraz Radio Eska), prasie (Polityka, Wprost, Film, Machina, Cosmopolitan, JOY, VIVA, Party, Playboy), internecie (Onet.pl).

Sympatia kieruje także kampanię do osób wypoczywających nad Bałtykiem. Na czterech nadmorskich plażach w Łebie, Ustce, Kołobrzegu i Gdyni, przez całe wakacje, organizowane są Strefy Sympatii. Podczas eventów organizowane są m.in. strefa relaksu "Znajdź swój ideał", aktywności sportowe, aerobik plażowy, zabawy w twister. Imprezy wakacyjne są dla Sympatii pretekstem do poznania upodobań i potrzeb singli. Przez cały czas ich trwania, plażowicze będą mogli wypełniać ankiety, w których pytani są o cechy ich wymarzonych partnerów. "Badanie ma na celu stworzenie uogólnionego obrazu idealnego partnera Polek i Polaków,  jego wyniki zostaną opublikowane w internecie" – mówi Ewa Sapieja, manager Sympatia.pl

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.