28.06.10, 17:59

PanMedia Western dla Polskiej Organizacji Turystycznej

Kampania wschodniej Polski skierowana m.in. do Ukraińców i Niemców.

Dom mediowy PanMedia Western w konsorcjum z agencją Bimers odpowiada za opracowanie i wdrożenie multimedialnej kampanii turystycznej wschodniej Polski. Promocja województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, za którą odpowiada Polska Organizacja Turystyczna, rozpocznie się w mediach na początku lata. Uroki wschodniej Polski będą także reklamowane na rynku ukraińskim i niemieckim.

"Głównym celem kampanii jest wzrost zainteresowania ofertą turystyczną regionów Polski Wschodniej. Chcemy dotrzeć z przekazem do jak najliczniejszej grupy odbiorców, zmienić stereotypowe   postrzeganie   pięciu województw Polski Wschodniej poprzez wskazanie atrakcyjności i jakości walorów tamtejszych produktów turystycznych" – mówi Katarzyna Draba, rzecznik Polskiej Organizacji Turystycznej.

Grupa docelowa kampanii obejmuje adresatów w Polsce w wieku 25-59 lat  i jest podzielona na trzy zróżnicowane demograficznie segmenty - liderzy opinii turystycznej poszukujący nowych form wypoczynku, zwolennicy turystyki aktywnej oraz turyści rodzinni. Wschód Polski będzie także po raz pierwszy poprzez skoordynowana na taką skalę kampanię w różnych rodzajach mediów będzie się promował na rynku niemieckim i ukraińskim. W tamtych krajach kampania POT chce trafiać do aktywnych turystów w wieku 25-35 lat.

PanMedia Western oraz Bimers zostały wybrane w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Konsorcjum tego domu mediowego i agencji złożyło ofertę, która uzyskała najwięcej punktów podczas przeprowadzonej przez POT oceny. Umowa będzie realizowana w ramach projektu indywidualnego „Promocja zrównoważonego rozwoju turystyki, Działanie V.1 Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2012”. Polska  Organizacja Turystyczna jest beneficjentem tego projektu.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 19:45
| reklama & PR » informacje
Dentsu Polska: 18 proc. wzrost przychodów w I kw. 2024 r.
Dentsu ogłosiło wyniki finansowe Grupy za I kwartał 2024 r. Na poziomie globalnym Grupa dentsu odnotowała spadek przychodów o -3,7 proc. w porównaniu z I kwartałem 2023 r.
21.05.24, 16:15
| reklama & PR » informacje
Taktyka jest jedna. Jesteśmy na TY. Szpakowski i Borek w kolejnej odsłonie kampanii marki Tyskie
Pod hasłem „Taktyka jest jedna. Jesteśmy na TY” odsłony trwa kolejna odsłona platformy komunikacyjnej marki Tyskie (Kompania Piwowarska) przygotowanej na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Dariusz Szpakowski i Mateusz Borek zachęcają do bycia na TY niezależnie od tego, której drużynie i w jaki sposób kibicujemy.
21.05.24, 14:47
| reklama & PR » ludzie
Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group
W kwietniu br., do zespołu Garden of Words Group dołączył Eryk Skolarski, który objął stanowisko Head of Events.
21.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Platige Image inwestuje poza Polską. Firma otwiera studio na Wyspach Kanaryjskich
Las Palmas zostaje kolejnym miejscem na mapie świata, gdzie swoją siedzibę uruchamia Platige Image. Jak podkreśla firma, lokalizacje zapewniające korzystne systemy wsparcia dla filmowców mają kluczowe znaczenia dla przyciągania międzynarodowych produkcji VFX.
20.05.24, 17:29
| reklama & PR » informacje
ALBI POLSKA w przetargu wybiera agencję Ancymony. Spoty pojawią się na trzech rynkach
W efekcie wygranego przetargu, agencja Ancymony zrealizowała spot TV dla marki Albik na rynek polski, czeski i słowacki.
20.05.24, 15:15
| reklama & PR » informacje
Hand Made w wyniku przetargu poprowadzi letnią aktywację Peroni
Agencja Hand Made wygrała przetarg i poprowadzi działania w ramach letniej kampanii marki Peroni z portfolio Kompanii Piwowarskiej.
20.05.24, 13:45
| reklama & PR » ludzie
Adam Kręgielewski awansuje. Stanął na czele działu Concept Development w Labconie
Agencja Labcon (Group One) integruje zespoły koncepcyjne tj. strategię, kreację i creative production, tworząc jeden dział Concept Development. Na jego czele stanął Adam Kręgielewski - Head of Concept & Innovation.
20.05.24, 11:45
| reklama & PR » ludzie
Kuba Kossut Dyrektorem Generalnym Adlook
Spółka Adlook mianowała Kubę Kossuta na stanowisko Dyrektora Generalnego firmy (Global CEO).
20.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
UM rozwija współpracę z Froneri na europejskich rynkach
Agencja mediowa UM (IPG Mediabrands) rozszerza współpracę z Froneri, jednym z największych producentów lodów na świecie.
19.05.24, 13:09
| reklama & PR » informacje
Pils odświeża identyfikację i komunikację pod hasłem Nasz PrzePils na piwo
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, które mają podkreślać lokalność Pilsa.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy