24.06.10, 21:15

Radiowy serial przyrodniczy latem w RMF FM

Wraz z początkiem wakacji na antenie RMF FM pojawi się letnia ramówka. Obok znanych już audycji, pojawią się także nowe elementy, jak chociażby pierwszy w Polsce radiowy serial przyrodniczy.

Wraz z początkiem wakacji na antenie RMF FM pojawi się letnia ramówka. Obok znanych już audycji, pojawią się także nowe elementy, jak chociażby pierwszy w Polsce radiowy serial przyrodniczy.

Wakacyjny dzień rozpoczynać będzie „Wstawaj, szkoda lata”, w którym już od 5.30 pojawiać się będą Przemysław Skowron wraz z Marcinem Ziobro oraz Witold Lazar z Tomaszem Olbratowskim. Wraz z letnią odsłoną na antenie zadebiutują takie pozycje jak: „Alfabet Skowrona”, czyli lato w alfabetycznym skrócie, niekoniecznie poprawnym;  „Tak to się kręci” - filmy, których nie widzieliśmy, ani nie zobaczymy, lecz usłyszymy w radiu; „Turystyczny Telefon Zaufania” - ostatnia deska ratunku dla tych, którzy czują się na wczasach beznadziejnie.  Gospodarze programu spotkają się także z ekspertami z „Radiowego Kółka Przyjaciół Obsługi Turystów All Inclusive”, którzy odpowiedzą na pytanie co z nami jest nie tak i jak temu możemy zaradzić, a także z Kobietą, Która Wszystkich Kocha i która w ramach „Wiadomości z Miłości” wyznaje telefonicznie miłość Najmożniejszym tego kraju.  O poranku nie zabraknie także „Sensacji Żołądkowych XXI-go wieku” podczas których znany mistrz kulinarnych sensacji  (jego nazwisko poznamy podczas pierwszego programu) pokazuje życie polityczne, społeczne i obyczajowe od kuchni.

Przedpołudniowe i popołudniowe chwile w RMF FM wypełni „Czas Letni”, którego gospodarzami między 9.30 a 17.30 będą Małgorzata Kościelniak oraz Daniel Dyk, na zmianę z Krzysztofem Urbaniakiem oraz Piotrem Jaworskim. Gościć będzie tu także Sławomir Kowalewski. Podczas wakacyjnego pasma na słuchaczy krakowskiej rozgłośni czekać będą liczne nagrody pieniężne, wycieczki, laptopy, rowery, samochody. Możliwość ich zdobycia stanie przed słuchaczami dzięki letniej odsłonie flagowego konkursu RMF FM, Wielkiej Wakacyjnej Kumulacji. W dni powszednie ok. 9:50  na antenie stacji pojawiać się będzie pierwszy w Polsce radiowy serial przyrodniczy pod tytułem „Co w trawie piszczy” z udziałem Krystyny Czubówny. Znana dziennikarka przyznaje: „Nurkowałam w Amazonce, polowałam na torebkę w Paryżu i dałam w papę Papuasowi, ale do licha, to najzabawniejszy serial przyrodniczy, przy którym pracowałam”. Natomiast w niedziele, od rana do popołudnia, będzie można usłyszeć program „Swoją drogą”. W tym roku Marta Grzywacz wyruszy w podróż do najciekawszych zakątków Polski i pokaże intrygujący świat tuż za miedzą.

Od poniedziałku do piątku, od 17:30 do 21:30 na antenie RMF FM nie zabraknie Poplisty, której gospodarzami będą naprzemiennie Darek Maciborek i Marcin Jędrych. Sobotnie i niedzielne wieczory należeć będą do ”Przeboju lata”, czyli plebiscytu na najlepszy wakacyjny utwór. Wybiorą go słuchacze RMF FM za pośrednictwem internetowej strony stacji. Codziennie między 21.30 a 1.30 Robert Konatowicz, Tomasz Brhel i Sławomir Kowalewski poprowadzą pasmo „Miasto Muzyki”.

Komentarze

Powiązane

23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.