17.06.10, 21:45

POPloty

POPloty (18.06.2010). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: klikalności pewnego plebiscytu; wakacyjnym sezonie koncertowym oraz w sposób szczególny żegnamy Radę Tego i Owego...

Wszyscy narzekają, oskarżają o ustawki, bagatelizują rangę, ale wszyscy oglądają i to nie raz. Wszystkim uczestnikom i „pokrzywdzonym” dziękujemy za rekordy frekwencji na naszej stronie internetowej. Wasze oddanie i zaangażowanie w klikalność powoduje, że Zdobywcy Eteru mają sens.

W minioną niedzielę „Taniec z gwiazdami” przegrał pojedynek z pojedynkiem wyborczym kandydatów na prezydenta. Tak jak w „Tańcu…” było jednak sennie i nudnie, wzrost ciśnienia planowany jest w najbliższą niedzielę, podczas ogłoszenia wstępnych wyników I tury. Okresowe stany przedzawałowe spodziewane są w następnych dwóch tygodniach.

Rozpoczął się wakacyjny sezon koncertowy. Serię występów z wielkim hukiem rozpoczął Muniek Staszczyk, pijanym koncertem świętującym Dzień Miasta Pszowa. Zgromadzeni Pszowianie doczekali się 30-minutowego szoł, w trakcie którego gwiazdor zaprezentował się a`la Muniek pływający, Muniek leżący na deskach, Muniek podparty krzesłem barowym, Muniek wywrzaskujący teksty piosenek, wreszcie Muniek sprowadzany ze sceny. Teraz Muniek kaja się i twierdzi, że „coś nieprzewidzianego” znalazło się w jego drinku. Domyślamy się co to mogło być – sami wiemy, że im lepiej schłodzone tym lepiej smakuje, a i humory mamy lepsze.

Nareszcie - chciało nam się wyrwać, ale nie będziemy zanadto euforii uzewnętrzniać. Oto główny bohater czwartkowej dobranocki dla dorosłych, Jan Pospieszalski został przesunięty na tereny bliskie metafizyki. Bo nie ma to tamto, dzieci trzeba chronić przed koszmarami!

Po cichutku, pomalutku, małymi kroczkami następuje kolejny rozbiór Trójki. W ramach dobijania najlepszego eteru w kraju, tym razem odwołano szefa muzycznego, któremu wielu młodych muzyków mogłoby wybudować niejeden pomnik. Po raz kolejny nie usłyszeliśmy powodów, a sam dotychczasowy dyrektor nie został zwolniony, a przeniesiony do innego działu. Może w ramach czerwcowych porządków, ktoś posprząta wreszcie Zarząd?

W najbliższą niedzielę Polacy będą wybierać między mniejszym bądź większym złem, między cudowną przemianą a licznymi gafami, między pracusiami a leniami, między młodością a pseudodoświadczeniem, między umiejętnościami językowymi a brakiem jakichkolwiek umiejętności. Życzymy zatem powodzenia!

I stało się. Bronek "podziękował za wkład pracy" całej KRRiT i poprosił, żeby się już nie fatygowali niepotrzebnie do pracy, mogą od teraz spokojnie bujać się w fotelach i dogłebnie poznawać ramówki stacji telewizyjnych. My ze swojej strony chcemy również podziękować wszystkim, bez wyjątku - 0za przeproszeniem - członkom KRRiT i prosimy: zostańcie już na zawsze w domach. W ramach "Koncertu Zyczeń" dołączamy piosenkę.

 

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.