JESIEŃ 2006 W RADIU WA-MA edit!!!Nowe audycje, konkursy i wybory samorządowe "od kuchni" - to propozycja Radia WA-MA na jesień 2006. 2 października zacznie obowiązywać jesienna ramówka stacji. Na program złożą się cztery pasma.

Poranny program "SZTUKA WSTAWANIA" wypełnią informacje, muzyka i konkursy. Za pośrednictwem Radia można będzie złożyć życzenia imieninowe lub urodzinowe - DJ osobiście zadzwoni do solenizantów i jubilatów, a do życzeń WA-MA dołączy prezent.

Środek dnia to "NADAJEMY RYTM" i nowa zabawa "IPM - INSTYTUT PAMIĘCI MUZYCZNEJ". Zadaniem słuchaczy będzie zidentyfikowanie gwiazdy muzyki na podstawie fragmentów życiorysu.

Popołudniowy "WRZUĆ LUZ" to dynamiczna muzyka z informacjami głównie dla kierowców.

Wieczorem "POPKULTURA", w której znajdą się informacje i zaproszenia na najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe na Warmii i Mazurach.

Do WA-MY powrócił amerykański prezenter radiowy JEFF TAYLOR, który w latach '90 był gwiazdą olsztyńskiego eteru. "STREFA JEFF'A", która w październiku pojawi się w piątkowe wieczory
w Radiu WA-MA, to połączenie dobrej rozrywki i oryginalnej lekcji języka angielskiego. W programie będzie można wygrać kurs językowy w jednej z olsztyńskich szkół.

We wtorkowe wieczory dziennikarze WA-MY zapraszają na bardzo subiektywny komentarz do bieżących wydarzeń, który należy traktować z dużym przymrużeniem oka. "O TYM SIĘ PISZE" to przegląd lokalnej i krajowej prasy, który powstaje przy współpracy z tygodnikiem ANGORA.

Piątkowe i sobotnie wieczory w Radiu WA-MA zdominuje muzyka klubowa. "WA-MA CLUB" to nie tylko tytuł programu, ale także nazwa olsztyńskiego klubu, w którym słuchacze Radia WA-MA bawią się w każdy weekend.

Jesień w Radiu WA-MA to także wybory samorządowe, ale podglądane "od kuchni". Kandydaci do fotela prezydenta Olsztyna zostali zaproszeni przez WA-MĘ zaproszenie do udziału w akcji "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO RATUSZA". Samorządowcy będą się mogli wykazać swoimi pomysłami i fantazją
w kuchni. Ich poczynaniom będą się przyglądać reporterzy, a gotowe potrawy będą degustować
i oceniać zaproszeni do WAMA CLUB słuchacze. Finał akcji zaplanowano na 25 października.

Radio WA-MA należy do sieci Ad.point. Program nadaje z Olsztyna, Iławy i Mrągowa.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 17:42
| radio » ludzie
Kamila Pirogow-Małdzińska szefową Działu Prawnego Grupy Eurozet
1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
17.06.24, 17:45
| radio » informacje
Marek Wiernik prowadzi Strefę Euro 2024 w Radiu dla Ciebie
W piątek, 14 czerwca br. po godz. 16:00 ruszyła nowa audycja „Strefa Euro 2024” na antenie Radia dla Ciebie (Warszawa).
17.06.24, 12:04
| radio » informacje
Euro 2024 w Polskim Radiu. Transmisje, relacje i specjalny serwis
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą relacjonowane na antenach Polskiego Radia. Publiczny nadawca przygotował także internetowy serwis specjalny.
17.06.24, 10:33
| radio » informacje
O prawie, lekturach, LGBT i fantastyce w wakacyjnych programach TOK FM
17 czerwca br. Radio TOK FM wprowadziło wakacyjną ramówkę w której znalazły się nowe audycje autorskie, a w nich tematy od fantastyki, przez prawa społeczności LGBT, po kanon lektur szkolnych.
17.06.24, 09:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Szybka piłka w Radiu Zet. Piłkarska kampania promująca Moonsy
Konkurs "Szybka piłka" na antenie Radia ZET oraz szerokie działania w prasie i Internecie na czele ze stronami sportowymi Onet.pl czy drukowaną wersją Przeglądu Sportowego – tak w czasie Euro 2024 promować będą się Moonsy – proteinowe chipsy z soczewicy.
17.06.24, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska najchętniej słuchana, duży spadek Radia Pogoda
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (sieci radiowe).
13.06.24, 19:00
| radio » informacje
XXVII edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Organizatorzy podwyższyli granicę wieku uczestników
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia organizuje XXVII edycję Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, który jest skierowany do twórców, którzy nie ukończyli 40. roku życia. Celem przyznawanego stypendium jest zapewnienie warunków twórczego rozwoju młodym reportażystom radiowym.
13.06.24, 16:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nie do wiary. 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
15 czerwca br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest hasło: „Nie do Wiary!”. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.