27.05.10, 20:08

NetArt podwyższa parametry serwerów

Od 27. kwietnia 2010 roku, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

 

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, zdecydował się na zwiększenie parametrów serwerów z serii Active. Od 27. kwietnia 2010 roku, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

Firma zdecydowała się na zwiększenie parametrów usług o 150 proc. Dotychczas serwer Active posiadał powierzchnię 10 GB, natomiast ActivePro 20 GB. Transfer serwerów z serii Active wynosił 2000 GB. Parametry te zostały zwiększone kolejno do 25, 50 GB powierzchni i 5000 GB transferu. Jednocześnie wiąże się to z wprowadzeniem gwarancji dzierżawy każdemu klientowi określonej wartości użycia procesora dla wszystkich elementów usługi. Zmiany te są wynikiem obranego przez NetArt modelu świadczenia usług hostingowych w oparciu o ideę chmur obliczeniowych. Platforma hostingowa NetArt jest jeszcze bardziej elastyczna, przez co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie usługi przez użytkowników.

„Decyzja, o podwyższeniu parametrów serwerów oraz zmiany sposobu ich rozliczania na model chmury obliczeniowej wynika z naturalnego kierunku, w jakim, zdaniem NetArt, powinny zmierzać usługi hostingowe. Zwiększenie powierzchni oraz transferu pozwoli firmom na jeszcze sprawniejszą komunikację on-line z klientami. Natomiast zmiana sposobu rozliczania parametrów hostingu daje możliwość skalowania serwisu WWW, stałego (niekoniecznie liniowego) rozwoju działalności w Internecie. Znaczny wzrost liczby użytkowników i odwiedzin strony firmowej w krótkim czasie, spowodowany prowadzonymi działaniami marketingowymi, nie będzie oznaczał trudności w korzystaniu z hostingu, jak jest często w przypadku usługodawców, którzy rozliczają parametry w modelu tradycyjnym” – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl. Zmiany dotyczą usług zarówno nowych, jak i tych dotychczas utrzymywanych w nazwa.pl.

Konsekwentnie podwyższana jakość usług hostingowych świadczonych przez NetArt nie wiąże się ze wzrostem cen. Nadal hosting Active w nazwa.pl można odebrać za 0 zł w promocji "Serwer za darmo + Kaspersky gratis!". Regularna cena usługi to 300 zł netto za rok. 

„Nasze działania mają na celu ułatwienie firmom stworzenie strony www oraz wykorzystanie usług wirtualnych w działaniach promocyjnych. Mamy nadzieję, że wysokie parametry usług w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz aplikacjami zwiększającymi łatwość użytkowania, spowodują, że przedsiębiorstwa zdecydują się na jeszcze szybszy rozwój działalności on-line” – dodaje przedstawiciel nazwa.pl. 

W ramach hostingu Klienci otrzymują intuicyjne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania: panel administracyjny - Active.admin, profesjonalny organizer z funkcją programu pocztowego – Active.office, oraz panel do zarządzania treścią serwera – Active.FTP. Użytkownicy serwerów serii Active mogą również korzystać z niedawno wdrożonych funkcjonalności: możliwości tworzenia nieograniczonej liczby kont FTP oraz zakładania niezależnych kont e-mail o takiej samej nazwie w wielu domenach w ramach jednego serwera. 

 

Komentarze

Powiązane

17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
14.02.24, 10:26
| internet » badania rynku
Pomponik.pl pozostaje liderem wśród serwisów plotkarskich
Pomponik.pl (Interia) w styczniu 2024 r. osiągnął rekordowy wynik – 8,8 mln RU. Serwis zdecydowanie wyprzedził inne serwisy plotkarskie. 
08.02.24, 17:30
| radio » informacje | internet » informacje
newonce zmienia strategię i odchodzi od modelu subskrypcyjnego
newonce odchodzi od modelu subskrypcyjnego. Od dłuższego czasu nowe treści tworzone przez tę platformę udostępniane były nieodpłatnie, natomiast 1 lutego br. otwarto archiwum, dzięki czemu wszyscy użytkownicy ponownie zyskali dostęp do pełnych wersji materiałów.
08.02.24, 10:19
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Youtuberzy promują włoski region Piemont w ramach kampanii Qual'Italy
Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.