06.05.10, 20:15

Jedynka współpracuje z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki

6 maja br. w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie zostało podpisane porozumienie o współpracy na rzecz rozwoju i promowania polskiej lekkiej atletyki między Programem 1 Polskiego Radia a Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki

6 maja br. w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie zostało podpisane porozumienie o współpracy na rzecz rozwoju i promowania polskiej lekkiej atletyki między Programem 1 Polskiego Radia a Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki.

W myśl zawartego porozumienia Program 1 Polskiego Radia obejmuje ogólnopolski patronat medialny nad Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, wyłączny w stosunku do wszelkich innych stacji radiowych.

Program 1 Polskiego Radia w ramach przygotowywanych audycji będzie informował o wynikach polskich lekkoatletów zwłaszcza na takich imprezach jak: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski oraz rozgrywane w Polsce, a organizowane przez PZLA międzynarodowe mityngi lekkoatletyczne. Listę istotnych z punktu widzenia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki imprez odbywających się w kraju i zagranicą.

Program 1 Polskiego Radia szczególną uwagę ma przywiązywać do przekazywania informacji o przygotowaniach polskich lekkoatletów i ich udziale w Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie w roku 2012. Radiowa Jedynka przeprowadzi transmisję, retransmisję lub relację reporterską z organizowanego w Polsce lekkoatletycznego Memoriału Janusza Kusocińskiego oraz Mistrzostw Polski Seniorów w latach 2010, 2011 i 2012.

Program 1 Polskiego Radia i Polski Związek Lekkiej Atletyki będą współpracowały w zakresie promocji wszelkich programów poświęconych w całości lub zawierających elementy służące promocji przygotowań polskich lekkoatletów, relacjonowaniu i informowaniu o wynikach ich startów.

Program 1 Polskiego Radia w swojej 85-letniej historii niemal od samego początku wspiera polską lekkoatletykę, jednakże pierwszymi większymi zawodami, które relacjonował były Letnie Igrzyska Olimpijskie w Berlinie w 1936 roku. W zeszłym roku radiowa Jedynka nadawała relacje z Mistrzostw Świata w Berlinie, gdzie reprezentacja Polski odniosła największy sukces w historii polskiej lekkoatletyki, zdobywając 8 medali. W tym roku Program 1 Polskiego Radia będzie jedyną rozgłośnią radiową, która ma prawo do transmisji Mistrzostw Europy w Barcelonie.

Komentarze

Powiązane

12.07.24, 10:30
| radio » informacje
Koncert Agi Zaryan w ramach cyklu Jazz.PL w Dwójce
12 lipca br. w ramach cyklu „Jazz.PL” na antenie Dwójki będzie transmitowany koncert Agi Zaryan. Transmisja została zaplanowana od godz. 18.00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia oraz – w formie streamingu wideo – na: Facebooku, stronie internetowej stacji i kanale YouTube Dwójki.
11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.