21.04.10, 22:01

Agencja MPLUSM weszła w świat 3D

MPLUSM Event Marketing jako pierwsza polska agencja eventowa wykorzystała w tak szerokim zakresie technologię 3D znaną dotychczas wyłącznie z takich superprodukcji jak Avatar czy z kin IMAX.

MPLUSM Event Marketing jako pierwsza polska agencja eventowa wykorzystała w tak szerokim zakresie technologię 3D znaną dotychczas wyłącznie z takich superprodukcji jak "Avatar" czy z kin IMAX. 30-minutowy film 3D z wyjątkowego pokazu mody duetu Paprocki/Brzozowski zrealizowano dla L'Oreal Polska. 

Wirtualny film z pokazu mody czołowych polskich projektantów został po raz pierwszy zaprezentowany w warszawskim kinie Praha. Ponad 200 gości uzbrojonych w okulary 3D po raz pierwszy w życiu obejrzało pokaz mody przeniesiony do trójwymiarowej rzeczywistości. 

Film "INOA" nakręcono z okazji polskiej premiery nowej marki L'Oreal Professionnel INOA. Autorski pomysł oraz realizacja projektu należały do zespołu MPLUSM. Film miał pokazać nowe oblicze mody i sztuki fryzjerskiej poprzez nadanie mu nowego, trzeciego wymiaru. 

19. kwietnia br., Wrocławiu odbył się kolejny z kilkunastu pokazów filmu, na który zaproszeni zostali najlepsi styliści współpracujący z L'Oreal Professionnel. Przez najbliższe dwa miesiące zobaczą go kolejni partnerzy firmy z wszystkich części Polski. "Dzięki zastosowaniu technologii 3D mogliśmy dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy docelowej obejmującej kilka tysięcy osób, kilkakrotnie ograniczając koszty w porównaniu z organizacją kilkudziesięciu tradycyjnych eventów" – powiedział Mariusz Pazik, dyrektor generalny agencji MPULSM Event Marketing.

Film powstał w technologii stereoskopowej, popularnie zwanej 3D. To pierwsze takie przedsięwzięcie w świecie mody w Europie i pierwszy tego typu polski film 3D. "INOA" powstała w jakości HD i jest efektem wykorzystania oraz połączenia zdjęć filmowych, wirtualnego tła, animacji komputerowych, a także efektów specjalnych z kamer highspeed'owych. "Film oraz sam pokaz przekroczył nasze oczekiwania. Zagwarantowaliśmy naszemu klientowi nie tylko spektakularne efekty trójwymiarowe w jakości HD, ale także wierne odwzorowanie kolorów, bardzo istotnych w branży stylistów" - dodał Mariusz Pazik.

Nowa kolekcja Paprockiego i Brzozowskiego jest inspirowana produktami do koloryzacji L'Oreal Professionnel INOA. Na warszawskiej premierze filmu byli obecni m.in. Doda, Magdalena Cielecka, Odeta Moro, Dorota Gardias, Michał Figurski i Michał Piróg.

Komentarze

Powiązane

22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
21.06.24, 15:04
| reklama & PR » informacje
Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL
Ewa Swoboda - obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów, została ambasadorką marki NEONAIL.
21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.