01.04.10, 20:55

Święta Wielkanocne w Polskim Radiu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy Polskie Radio przygotowało dla swoich słuchaczy specjalne audycje.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy Polskie Radio przygotowało dla swoich słuchaczy specjalne audycje.

Program Pierwszy

W Wielki Piątek, w godz. od 20.10 do 22.00, Program 1 zaprasza na audycję pt.: „Od Golgoty do Strasburga”. Będzie w niej mowa o historii kalwarii i losach krzyży, z którymi stykał się Jan Paweł II, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Podczas audycji będzie można także wysłuchać transmisji uroczystości Centralnej Drogi Krzyżowej, która o godz. 20.00 ruszy spod kościoła akademickiego św. Anny do archikatedry św. Jana. Wiesław Molak i o. Wacław Oszajca, ze studia w Warszawie, połączą się z o. Dariuszem Kowalczykiem biorącym udział w uroczystościach w Watykanie. W Teatrze Polskiego Radia o godz. 20.30 wyemitowane zostanie słuchowisko pt.: „Nie zakrywaj przede mną swojego oblicza” ks. Jarosława Januszewskiego – poruszająca medytacja wielkopiątkowa, odwołująca się do starotestamentowych psalmów. A o godz. 22.00 „Powołanie” Henryka Rozena – opowieść o powołaniu kapłańskim Karola Wojtyły, wybranego w 1978 roku na papieża Jana Pawła II. W godz. od 23.00 do 00.00 radiowa Jedynka zaprasza na audycję Katarzyny Kobyłeckiej „I został złożony do grobu…” – prowadząca opowie o ceremoniach pogrzebowych w Judei i losach całunu, w którym złożono ciało Chrystusa.

W Wielką Sobotę, już od północy, Małgorzata Kownacka i ks. Wojciech Mikulski wraz z Mariolą Kosowicz – psychologiem, rozmawiać będą o cierpieniu i radości. Spróbują odpowiedzieć na pytania czy można przeżyć życie bez poświęcenia oraz dlaczego nadzieja bywa trudna? W programie będzie także mowa o piątej rocznicy śmierci Jana Pawła II. O godz. 20.10 radiowa Jedynka zaprasza na audycję „Tajemnice Faberge… za 18,5 mld $”, w której Artur Wolski opowie historię słynnych jajek Carla Faberge, osiągających obecnie zawrotne ceny na aukcjach dzieł sztuki.

W pierwszy dzień Świąt Wielkanocy w „Familijnej Jedynce” (w godz. od 6.00 do 9.00) głównym  tematem audycji Jana Pniewskiego będzie: „Kobiety u grobu – rozpoznać Zmartwychwstałego Chrystusa”. Prowadzący i jego goście poruszą kilka wątków: dlaczego to właśnie kobiety były pierwszymi świadkami Zmartwychwstania; znaczenie i rola kobiet w Starym i Nowym Testamencie; dlaczego kobietom bliżej do Pana Boga niż mężczyznom oraz dlaczego one częściej znajdują dla niego czas? O godz. 9.00 Program 1 zaprasza na transmisję Mszy św. z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie. W Teatrze Polskiego Radia o godz. 21.00 nadane zostanie słuchowisko pt.: „Zawsze i wszędzie” – wiersze poetów Polskich o miłości w reżyserii i adaptacji Janusza Kukuły.

W Poniedziałek Wielkanocny, w „Familijnej Jedynce” (w godz. od 6.00 do 9.00), Sylwia Sułkowska i ks. Krzysztof Ołdakowski, w audycji „Spotkać Chrystusa Zmartwychwstałego”, odpowiedzą dlaczego Jezus ukazał się uczniom po Zmartwychwstaniu i jakie miało to znaczenie, motywie „drogi do Emaus” – pojawiającym się w malarstwie, a także o liturgii – Oktawie Wielkanocy. W godz. od 9.00 do 10.00 nadana zostanie transmisja Mszy św. z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie. Program 1 zaprasza także, o godz. 14.00, na audycję Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej „Trzy wspomnienia” – o świętach Wielkanocy widzianych oczami kilku pokoleń jednej rodziny. Opowieść o przeżywaniu Świąt oraz zwyczajach Wielkanocnych przed wojną, w  czasach PRL-u i współcześnie. W „Wieczorze z Jedynką” o godz. 20.10 nadana zostanie audycja „Józef Flawiusz” – opowieść o życiu wybitnego żydowskiego historyka i rzymskiego obywatela, który przedstawił w swoich dziełach obraz Palestyny z I w n. e.  O godz. 21.00 w Teatrze Polskiego Radia „Jajeczko” Jana Warneycia –przewrotna historia młodego maklera Waldiego, który po suto zakrapianej nocy budzi się w luksusowym apartamencie młodej i naiwnej Betti. Dziewczyna, szaleńczo w nim zakochana, informuje go, że poprzedniej nocy się zaręczyli. Jest Niedziela Palmowa. Czy na Wielkanoc będzie ślub?

Program Drugi

Wśród świątecznych propozycji Programu 2 Polskiego Radia znajdą się nie tylko transmisje koncertów 7. Festiwalu Misteria Paschalia, ale również audycje poświęcone m.in. Markowi Nowakowskiemu, pisarzowi i publicyście, który 2 kwietnia obchodzi 75. urodziny, oraz Janowi Pawłowi II w związku z 5. rocznicą jego śmierci. 

Od poniedziałku do piątku, 29 marca – 2 kwietnia o godz. 11.45 (w piątek o godz. 12.00), w paśmie „Zapiski ze współczesności” można wysłuchać wspomnień znanych postaci życia publicznego o Janie Pawle II. O Papieżu Polaku opowiadali m.in.: Marek Skwarnicki – poeta, publicysta i tłumacz, który jako redaktor „Tygodnika Powszechnego” odbył w latach 1978 – 2000 pięć międzykontynentalnych i pięć europejskich podróży z Janem Pawłem II; Jerzy Boniecki – twórca, fundator i organizator Niezależnej Fundacji Popierania Kultury Polskiej POLCUL, publicysta, dziennikarz paryskiej „Kultury” i działacz społeczny; prof. Stefan Świeżawski – przyjaciel Karola Wojtyły, historyk filozofii, silnie związany ze środowiskami „Tygodnika Powszechnego” i „Znaku”, który jako jedyny świecki obserwator z krajów Europy Wschodniej brał udział w obradach II Soboru Watykańskiego. Ponadto w paśmie „Czas na poezję”, od poniedziałku do piątku o godz. 15.25, pojawiają się najpiękniejsze wiersze Karola Wojtyły, w opracowaniu Bogumiły Prządki.

W Wielki Piątek, 2 kwietnia o godz. 15.00 radiowa Dwójka nada reportaż Ernesta Zozunia „Polaków pożegnanie Papieża”, przypominający dramatyczne chwile z kwietnia 2005 roku, kiedy to cała Polska żegnała umierającego Jana Pawła II. Ponadto wieczorem, o godz. 22.00, na antenie Programu 2 będzie miało swoją premierę słuchowisko poetyckie „Wielkanocne czuwanie 1966 z Karolem Wojtyłą”, w adaptacji Wacława Tkaczuka i reżyserii Waldemara Modestowicza. Wystąpią: Irena Jun, Krzysztof Gosztyła, Wiesław Komasa i Jarosław Gajewski.

W Wielkanoc, 4 kwietnia o godz. 18.30, w cyklu „Dramat w Teatrze Wyobraźni” premiera sztuki Ronalda Harwooda pt. „Garderobiany”, w przekładzie Michała Ronikera, adaptacji Iwony Malinowskiej i w reżyserii Macieja Wojtyszki. Akcja słuchowiska rozgrywa się w teatrze, w czasie wojny, kiedy na scenie mogą występować tylko ci, którzy nie trafili na front. Sztuka ukazuje relacje garderobianego Normana z gwiazdą teatru – Sirem, którym towarzyszy gama przeróżnych uczuć: przyjaźni, oddania, wierności, zaufania, gniewu czy rezygnacji. Wystąpili: Jerzy Schejbal, Władysław Kowalski, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Joanna Jeżewska, Andrzej Blumenfeld, Adam Woronowicz, Lidia Sadowa, Jan Molga, Grzegorz Kwiecień, Maciej Wojtyszko.

W Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia o godz. 15.00, Dorota Gacek i Elżbieta Łukomska przedstawią audycję pt. „Marka Nowakowskiego urodziny wśród przyjaciół”, natomiast wieczorem, o godz. 19.00, nadane zostanie słuchowisko w adaptacji i w reżyserii Andrzeja Zakrzewskiego, oparte na książce Marka Nowakowskiego „Psie głowy”. Jest to przypowieść o człowieku zagubionym we współczesnym świecie, będąca zarazem studium ciemnoty, fobii i bezsilności zderzonych z wyzwaniami XXI wieku. W słuchowisku wystąpili: Mariusz Benoit, Janusz Kłosiński, Cezary Kwieciński, Marek Frąckowiak, Jerzy Bończak, Arkadiusz Janiczek, Anna Gornostaj, Ewa Konstancja Bułhak i Tomasz Marzecki.

Program Trzeci

Święta w Trójce rozpoczną się w nastroju zadumy i refleksji. W Wielki Piątek na antenie Programu 3 zagości „Muzyka Ciszy”, od 12.00 do 14.00 w wykonaniu Marka Niedźwieckiego, od 14.00 do 16.00 Piotra Stelmacha, a od 19.00 do 21.00 Piotra Metza. Pomiędzy godz. 21.00 a 23.00 Marcin Zaborski poprowadzi specjalny „Klub Trójki” pod hasłem: „Jan Paweł II – pamiętamy”. Będzie to rozmowa z gośćmi oraz słuchaczami o dziedzictwie Papieża-Polaka w 5. rocznicę Jego śmierci. Od godziny 23.00 – retransmisja „Pieśni Wielkopostnych” Katarzyny Warno.

W Wielką Sobotę Trójka będzie towarzyszyła swoim słuchaczom w świątecznych przygotowaniach aż do wieczora. Agnieszka Szydłowska zaprosi na specjalne wydanie „Radiowego Domu Kultury” (13.00- 16.00), a Wojciech Ossowski na „Muzykę dalekich podróży” (09.00 – 11.00). W sobotni wieczór, po godz. 23.00 Barbara Marcinik poprowadzi muzyczną „Wigilię Wielkiej Nocy”. Nie zabraknie muzyki instrumentalnej i filmowej towarzyszącej często audycjom literackim w Trójce oraz rozmów z ludźmi kultury na linii Warszawa – Gdańsk, utrzymanych w nastroju tego dnia.

W Wielkanoc na antenie Trójki zagoszczą „Wielkanocne Baby”, czyli specjalnie wybrane na tę okazję piosenki wykonywane przez kobiety – wyboru dokona Tomek Żąda. Po godz. 17.00 w „Klubie Trójki” Darek Bugalski porozmawia o odrodzeniu z ludźmi, którzy nie poddali się i starają się godnie żyć, wbrew przeciwnościom losu. Wieczorem, o godz. 20.00, retransmisja koncertu Kayah i Royal String Quartet.

Lany Poniedziałek na antenie Trójki to przede wszystkim muzyka. Od godziny 10.00 do 13.00 Agnieszka Szydłowska zaprosi na „Lanie wody”. Świąteczna duża porcja rozrywki Artura Andrusa w godzinach 13.00-15.00, a „Mokro i obficie” Mariusz Owczarek zagra między godziną 14.00 a 17.00. O godzinie 19.00 na antenie pojawi się wyjątkowe, bo poniedziałkowe i mokre wydanie „Listy Przebojów Trójki” we wzmocnionej obsadzie Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona.

Radio Euro


Wielkanocną atmosferę będzie można poczuć również na antenie Polskiego Radia Euro.

W Wielki Piątek, już od 6.00 rano Romuald Wójcik zaprasza na świąteczny „Poranek”. Tego dnia przypada piąta rocznica śmierci Jana Pawła II, w programie nie zabraknie więc wspomnień o Papieżu Polaku i jego myśli na temat przeżywania Wielkiego Piątku. Tematem audycji będą także zdrowotne i duchowe aspekty postu i wstrzemięźliwości. O Drodze św. Jakuba, istniejącym od ponad tysiąca lat jednym z najważniejszych szlaków pielgrzymkowych, nazywanej także często Camino de Santiago, opowie Jakub Sieczka w audycji „Bis Up” (godz. 14.00-16.00). Po południu, w „Magazynie z kraju, świata i z kosmosu” (godz. 16.00-18.00) Justyna Dżbik zapowie centralną drogę krzyżową i podsumuje wydarzenia związane z obchodami 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II, takie jak uruchomienie strony internetowej „Sfera Wolności”, na której znajdą się materiały multimedialne, filmy i audycje oraz audiobook „Dar i tajemnica” – książka Jana Pawła II czytana przez Krzysztofa Gosztyłę. Na zakończenie dnia, Kamil Olak zaprasza na specjalną audycję „Kres jest tak niewidzialny jak początek”, którą w piątą rocznicę śmierci Papieża Polaka poprowadzi z Krakowa, z ulicy Franciszkańskiej 3 – adresu, który wielu kojarzy się z Karolem Wojtyłą (godz. 22.00-00.00)

Wielką Sobotę rozpocznie już o 7.00 Sylwia Sułkowska audycją „Trudna wiara u źródeł”. Słuchacze będą mogli spojrzeć na ojczyznę Jezusa oczami żyjących tam chrześcijan, którzy opowiedzą o swoim życiu pomiędzy dwoma zapalnymi ogniami niekończącego się konfliktu.

W sobotnie przedpołudnie Polskie Radio Euro będzie towarzyszyło słuchaczom w ostatnich przygotowaniach do Świąt. Kuba Marcinowicz w audycji „Pieją kury, pieją…” (godz. 8.00-10.00), weźmie pod lupę wielkanocny koszyk – przyjrzy się temu, co można do niego włożyć, zapyta fachowców, jak powstają koszyki i jakie są ich rodzaje. Reporterzy odwiedzą również piekarnię, gdzie będą piec chleb, a także masarnię, skąd opowiedzą, jak i z czego powstają świąteczne kiełbasy. Na „Ekologiczne święta” o godzinie 10.00 zaprasza Patryk Kuniszewicz, który podpowie słuchaczom, jak ekologicznie spędzić Wielkanoc. Tematem audycji będzie także eko-moda, coraz bardziej widoczna nie tylko w stylu życia i ideologii, ale także w ubraniach, sprzętach domowych czy kobiecych dodatkach. A po południu, bohaterem audycji Tomka Kosiorka będzie chleb, który towarzyszy nam od tysiącleci, najważniejszy pokarm, utożsamiany z życiem, pracą, rodziną i opieką („Dom pachnący chlebem”, godz. 16.00-18.00). Wieczorem będzie można wybrać się z Maciejem Szajkowskim na „Muzyczne Wyspy Wielkanocne”, w poszukiwaniu muzyki Pasji i Zmartwychwstania (godz. 20.00-22.00), a zaraz potem Patryk Kuniszewicz zaprasza na „Wielką Noc” – audycję o wyjątkowych nocach w życiu słuchaczy, ważnych nocach na świecie, w roku, o nocach istotnych ze względów kulturowych.

W Niedzielę Wielkanocną Justyna Dżbik poprowadzi audycję z ekologicznej fermy kur, gdzie spróbuje odpowiedzieć na pytanie: co było pierwsze? „Jajko czy kura”? (godz. 7.00-10.00). Wszystko o jajkach i pisankach w tradycji polskiej także o godzinie 13.00 w audycji „Co Was kręci”. Hanna Dołęgowska i Tomasz Burnos porozmawiają z najstarszymi mistrzyniami pisankowych arcydzieł. Wielkanoc jest czasem narodzin nowego ładu i odrodzenia. O godzinie 16.00 Katarzyna Kornet spotka się z artystami, którzy w swojej twórczości dokonali wolty i zaczęli żyć i realizować się „Od nowa”, przechodząc artystyczne odrodzenie. Bohaterami audycji będą m.in. Kazimierz Kutz, który porzucił X muzę na rzecz literatury, Borys Szyc, znany m.in. z roli Silnego w „Wojnie polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną”, który sięgnął po poezję śpiewaną, a także Krystyna Janda, Maria Seweryn, Tomasz Karolak i Michał Żebrowski, którzy odrodzili się na nowo jako dyrektorzy i twórcy nowych teatrów.

W Lany Poniedziałek o godz. 7.00 Agnieszka Furtak i Raf Uzar zapraszają na „Bed & Breakfast”. Tym razem goście z Kanady i Stanów Zjednoczonych opowiedzą słuchaczom dlaczego nasze polskie wiosenne święta w ich krajach kojarzą sie z fasolą z syropem klonowym albo obiadem w kościele. Zaraz potem – „Niezłe lanie”. Kuba Marcinowicz będzie gospodarzem dwugodzinnej audycji konkursowej z motywem przewodnim „Panta rei” – wszystko płynie. Temat wody pojawi się także w programie Justyny Dżbik o godzinie 14.00 – tym razem w kontekście miejsca osiedlenia. Bohaterami „Życia na wodzie” będą właściciele barek, kapitanowie statków, marynarze i żeglarze. Słuchacze dowiedzą się także o tajemnicach konstrukcji pływających domów, ich specyfice, trendach w „barkowym designie” oraz odkryją sekrety „wilków morskich”. „Jaja wielkanocne, czyli co śmieszy Polaków” to audycja Patryka Kuniszewicza, który sprawdzi, co bawi naszych rodaków w kabaretach, dowcipach, a także mailach, filmach i zdjęciach z Internetu. Do dyskusji o polskim poczuciu humoru autor zaprosi słuchaczy oraz członków kabaretów (m.in. „Łowców B.”), one man show i aktorów komediowych – m.in. Macieja Stuhra. (godz. 18.00-20.00). A wieczorem, po „Pisankach w kolorach reggae” Makena, Mariusz Pieśniewski zaprasza słuchaczy na „Nocne cz@ty” o godzinie 22.00. Tematem poniedziałkowej audycji będzie wypoczynek – duchowy i fizyczny.

Polskie Radio dla Zagranicy

Na antenie Polskiego Radia dla Zagranicy również nie zabraknie świątecznych audycji dla słuchaczy.

Redakcja Polska zaprasza między innymi na rozmowę z księdzem Wojciechem Mikulskim o tradycjach i znaczeniu religijnych Triduum Paschalnego. Wśród świątecznych tematów znajdą się relikwie związane z ze śmiercią i męką Chrystusa oraz tradycje Świąt Wielkiej Nocy i ich znaczenie dla polskiej kultury i tożsamości. Redakcja Rosyjska przygotowała audycje o tradycjach związanych z Wielkanocą, których gościem będzie m.in. teolog Rusłan Pohrebny. Słuchacze dowiedzą się także, jak powstały i co oznaczają pisanki wielkanocne – nie tylko w Polsce, ale również na Litwie i Ukrainie. Redakcja Angielska zaprasza do wysłuchania rozmowy Johna Beauchampa z dominikaninem ojcem Krysiewiczem o znaczeniu Wielkanocy. John opowie słuchaczom także o polskich tradycjach świątecznych na przykładzie Małopolski. W programie znajdą się również wspomnienia o Janie Pawle II z okazji piątej rocznicy jego śmierci. W audycjach Redakcji Białoruskiej nie zabraknie refleksji świątecznych księży z Polski i Białorusi. Rozmowa z etnografami przybliży słuchaczom katolickie i prawosławne tradycje Wielkanocne w obu tych krajach. Jednym z tematów będzie ruchomość Świąt Wielkanocnych – tegoroczne święta są bowiem wspólne dla katolików i prawosławnych. Redakcja Niemiecka zaprasza na Świąteczny Magazyn Euranet, wielkanocny przegląd prasy, a także audycję o tradycyjnych polskich mazurkach wielkanocnych. A wśród tematów, które poruszy Redakcja Ukraińska, będzie m.in. Lany Poniedziałek i jego obrzędowość jako symbol wiosennego oczyszczenia oraz obyczaje wielkanocne w Europie i na świecie. Z rozmowy z kulturoznawcą na temat pisanek będzie można się dowiedzieć, jak mikrokosmos może być zamknięty w jajku. W programie także rozmowa z ks. dr Stefanem Batruchem, proboszczem parafii greckokatolickiej w Lublinie na temat turystyki religijnej.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
10.04.24, 16:00
| radio » badania rynku
Słuchalność sieci radiowych w I kwartale 2024 r.: Eska liderem, rosnie Audytorium 17 i Meloradio
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiowa w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (sieci radiowe).
10.04.24, 15:00
| radio » badania rynku
Słuchalność radia w I kwartale 2024 r.: duży wzrost Radia Zet i Radia Maryja
Radio RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną rozgłośnią w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
08.04.24, 09:40
| radio » wywiady
Kunstkamera, Pogłosy oraz Przegląd prasy zagranicznej w ofercie Dwójki
„Kunstkamera” i „Pogłosy” to audycje debiutujące w ofercie Dwójki. Na antenie pojawią się także „Pprzeglądy prasy zagranicznej” .
08.04.24, 07:30
| radio » informacje
newonce na wiosnę. Nowe formaty i powraca
Wiosna w newonce to powrót do radia – dwadzieścia formatów audio-wideo, w tym kilkanaście nowych, zmiany w paśmie przedpołudniowym i kilka powrotów.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy