02.03.10, 21:08

Nowe funkcjonalności w nazwa.pl

Rynek usług IT w Polsce stale ewoluuje. Zmieniają się zarówno standardy technologiczne, jak również potrzeby klientów. W odpowiedzi na to, serwis nazwa.pl wprowadza nowe funkcjonalności w ofercie serwerów, najważniejsze z nich to aplikacje – Active.office i Active.FTP.

Rynek usług IT w Polsce stale ewoluuje. Zmieniają się zarówno standardy technologiczne, jak również potrzeby klientów. W odpowiedzi na to, serwis nazwa.pl wprowadza nowe funkcjonalności w ofercie serwerów, najważniejsze z nich to aplikacje – Active.office i Active.FTP.

W ostatnim czasie, klienci nazwa.pl zostali poinformowani o wprowadzeniu nowego systemu pocztowego dla serwerów Active. Wdrożenie narzędzia Active.office – profesjonalnego organizera, wspomagającego zarządzanie informacją w firmie, to przełomowy moment na polskim rynku usług hostingowych. Oprócz programu pocztowego, który jest zintegrowaną częścią aplikacji (Active.office zastąpił dotychczas dostępny Active.mail), oprogramowanie zawiera m.in. rozbudowany kalendarz, edytor notatek i listy zadań. „Modernizacja i unowocześnienie poczty e-mail dla klientów korzystających z serwerów Active, pozwoliły na zwiększenie wydajności usługi, która spełnia teraz najwyższe standardy. To również krok w stronę użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z usługami wirtualnymi. Pomimo wdrożonych wielu nowych funkcjonalności, Active.office, to program intuicyjny i łatwy w obsłudze. System zapewnia także niemal 100% odporność na awarie” - komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt.

Ponadto NetArt udostępnił możliwość zakładania niezależnych skrzynek e-mail o tej samej nazwie w różnych domenach w ramach jednego serwera. Pozwala to na prowadzenie wielu niezależnych przedsięwzięć biznesowych, a co za tym idzie stron WWW oraz kont poczty elektronicznej, w ramach jednego serwera.

Kolejną z nowości jest panel Active.FTP, który umożliwia wykonywanie połączeń z serwerem FTP za pomocą przeglądarki internetowej, przez co dostęp do jego zasobów i możliwość łatwej modyfikacji zawartości są właściwie nieograniczone. „Firma NetArt dostrzega wzrost zainteresowania rynkiem usług IT w Polsce. Mamy świadomość, że jako lider polskiego rynku rejestracji domen i hostingu jesteśmy zobligowani do dostosowywania swojej oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Modyfikacja obecnego oraz wdrażanie nowego oprogramowania dla serwerów z serii Active, to tylko jedne z wielu udogodnień z jakich mogą korzystać nasi kliencil” - mówi Daniel Kotyras.

Równie istotny jest fakt, iż serwis nazwa.pl, w ramach jednego serwera, umożliwił tworzenie nielimitowanej liczby kont FTP, posiadających indywidualny login i hasło. Aspekt ten wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów hostingu oraz zapewnia ich pełne bezpieczeństwo.

Komentarze

Powiązane

17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
14.02.24, 10:26
| internet » badania rynku
Pomponik.pl pozostaje liderem wśród serwisów plotkarskich
Pomponik.pl (Interia) w styczniu 2024 r. osiągnął rekordowy wynik – 8,8 mln RU. Serwis zdecydowanie wyprzedził inne serwisy plotkarskie. 
08.02.24, 17:30
| radio » informacje | internet » informacje
newonce zmienia strategię i odchodzi od modelu subskrypcyjnego
newonce odchodzi od modelu subskrypcyjnego. Od dłuższego czasu nowe treści tworzone przez tę platformę udostępniane były nieodpłatnie, natomiast 1 lutego br. otwarto archiwum, dzięki czemu wszyscy użytkownicy ponownie zyskali dostęp do pełnych wersji materiałów.
08.02.24, 10:19
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Youtuberzy promują włoski region Piemont w ramach kampanii Qual'Italy
Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.