30.11.09, 18:22

Uroda.com – nowy portal o urodzie

Uroda.com to nowy portal, poświęcony szeroko pojętej tematyce urody.

Uroda.com to nowy portal, poświęcony szeroko pojętej tematyce urody. Jest on skierowany zarówno do internautów zainteresowanych tematyką pielęgnacji i wizażu, jak i do profesjonalistów z branży – kosmetyczek, fryzjerów, stylistów, itp. Portal stwarza szansę na promocję podmiotom z branży, np. salonom kosmetycznym, czy manicurzystkom.

Poprzez aktywne uczestnictwo na portalu możliwe jest informowanie potencjalnych klientów o nowościach, ich edukacja, a także zachęcenie do skorzystania z usług. Form aktywności użytkowników jest wiele – np. informowanie o promocjach i nowościach w ofercie, zamieszczanie zapowiedzi ciekawych wydarzeń, czy też udział w różnego typu akcjach współorganizowanych z portalem.

Uroda.com umożliwia zaistnienie w świadomości klientów, a także stworzenie lub wzmocnienie własnej marki, co jest niebagatelne w obliczu ogromnej liczby usługodawców na rynku.

Na zawartość merytoryczną portalu składa się content, którego adresatami są internauci zainteresowani tematyką urody. Profesjonaliści znajdą na Urodzie.com przydatne informacje o najciekawszych wydarzeniach branżowych np. targach, jak również o nowościach i kierunkach rozwoju branży. Dodatkowo, działy takie jak „Talent Tygodnia” stwarzają szansę kreowania trendów oraz własnego wizerunku.

„Rozpoczynamy działania z energią i zapałem. Wiemy, że nasz portal wymaga stuprocentowego poświęcenia, ale mamy też świadomość, że pracujemy nie tylko na nasz sukces, lecz przede wszystkim na indywidualne sukcesy profesjonalistów z branży kosmetycznej. Mamy nadzieję, że osoby z branży dostrzegą innowacyjność projektu w kwestii szans, jakie daje internet współczesnym usługodawcom i dzięki temu zwiększą swoje szanse na sukces”  – mówi o Urodzie Karolina Komorowska, manager portalu.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.