12.11.09, 18:17

Zmiany w ramówce Radia ESKA

Nowe pasma antenowe, zmienione godziny emisji niektórych programów oraz odświeżone oprawy dotychczasowych propozycji programowych – tak po krótce prezentują się zmiany na antenie Radia ESKA. Słuchacze usłyszą je już w listopadzie br.

Nowe pasma antenowe, zmienione godziny emisji niektórych programów oraz odświeżone oprawy dotychczasowych propozycji programowych – tak po krótce prezentują się zmiany na antenie Radia ESKA. Słuchacze usłyszą je już w listopadzie br.

"Jesteśmy radiem CHR-owym, którego głównym zadaniem jest dostarczanie słuchaczom świeżego, atrakcyjnego kontentu. Zmiany są konsekwencją obranej przez nas strategii programowej" - komentuje Bogusław Potoniec, dyrektor programowy sieci ESKA i wiceprezes Grupy Radiowej TIME SA. Zmianon ulegną godziny nadawania wieczornej „imprESKI”. Program prowadzony przez DJ’a Jankesa pojawiać się będzie na antenie stacji od niedzieli do czwartku między 19 a 23. Tuż po nim w Radiu ESKA zagości „Moja 10-tka Hitów” – pasmo z muzyką wybraną przez słuchaczy stacji. Piątkowe i sobotnie wieczory  (oraz noce) upłynie pod hasłem “Klubowy weekend nr 1 w Polsce”. Jego wyznacznikiem będzie „ESKA Live RMX”, w którym oboj muzyki klubowej prezentowanej przez DJ’a Puotecka słychacze zapoznają się z ekskluzywnymi, autorskimi setami przygotowanymi na zlecenie  Radia ESKA przez największe gwiazdy muzyki kubowej (m.in. Armina van Buurena, Carla Coxa, Davida Guette,czy Boba Sinclara). Dopełnieniem imprezowej części ramówki ESKI będzie cykl imprez „Mentos Pure Fresh Nights”, który od 21. listopada do 12. grudnia br.gościć będzie w najlepszych klubach we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. W trakcie tych imprez zagrają kultowi dj-e z wytwórni Defected: DJ Rae, Simon Dunmore, ATFC i Miss Divine. Zmiany pojawią się także w pozostałych propozycjach programowych - pasmo poranne z animacjami “Bal czy Szmal” i “Ranny Prowokator”, pasmo towarzyszące z “esemESKĄ” oraz “Gorąca 20-ka”, otrzymają odświeżoną oprawę oraz zostaną wzbogacone nowymi propozycjami konkursowymi. 

Na antenie Radia ESKA nie zabraknie również nowości programowych. Wśród nich znalazł się „Weekend z…”, któy startuje już 14. listopada 2009 r. Każdy weekend na antenie Radia ESKA  skupiał się będzie wokół wybranego motywu przewodniego: artysty, wydarzenia, będź też ciekawego tematu. Gościem pierwszego „Weekendu z…” będzie Agnieszka Chylińska, a dwa tygodnie później słuchacze dowiedzą się więcej na temat zakupowych szaleństw polskich celebrytów.

W nadchodzących tygodniach zapowiadane są również specjalne aktywności świąteczne oraz zimowe, które pojawią się na antenie Radia ESKA.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.