12.11.09, 18:17

Zmiany w ramówce Radia ESKA

Nowe pasma antenowe, zmienione godziny emisji niektórych programów oraz odświeżone oprawy dotychczasowych propozycji programowych – tak po krótce prezentują się zmiany na antenie Radia ESKA. Słuchacze usłyszą je już w listopadzie br.

Nowe pasma antenowe, zmienione godziny emisji niektórych programów oraz odświeżone oprawy dotychczasowych propozycji programowych – tak po krótce prezentują się zmiany na antenie Radia ESKA. Słuchacze usłyszą je już w listopadzie br.

"Jesteśmy radiem CHR-owym, którego głównym zadaniem jest dostarczanie słuchaczom świeżego, atrakcyjnego kontentu. Zmiany są konsekwencją obranej przez nas strategii programowej" - komentuje Bogusław Potoniec, dyrektor programowy sieci ESKA i wiceprezes Grupy Radiowej TIME SA. Zmianon ulegną godziny nadawania wieczornej „imprESKI”. Program prowadzony przez DJ’a Jankesa pojawiać się będzie na antenie stacji od niedzieli do czwartku między 19 a 23. Tuż po nim w Radiu ESKA zagości „Moja 10-tka Hitów” – pasmo z muzyką wybraną przez słuchaczy stacji. Piątkowe i sobotnie wieczory  (oraz noce) upłynie pod hasłem “Klubowy weekend nr 1 w Polsce”. Jego wyznacznikiem będzie „ESKA Live RMX”, w którym oboj muzyki klubowej prezentowanej przez DJ’a Puotecka słychacze zapoznają się z ekskluzywnymi, autorskimi setami przygotowanymi na zlecenie  Radia ESKA przez największe gwiazdy muzyki kubowej (m.in. Armina van Buurena, Carla Coxa, Davida Guette,czy Boba Sinclara). Dopełnieniem imprezowej części ramówki ESKI będzie cykl imprez „Mentos Pure Fresh Nights”, który od 21. listopada do 12. grudnia br.gościć będzie w najlepszych klubach we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. W trakcie tych imprez zagrają kultowi dj-e z wytwórni Defected: DJ Rae, Simon Dunmore, ATFC i Miss Divine. Zmiany pojawią się także w pozostałych propozycjach programowych - pasmo poranne z animacjami “Bal czy Szmal” i “Ranny Prowokator”, pasmo towarzyszące z “esemESKĄ” oraz “Gorąca 20-ka”, otrzymają odświeżoną oprawę oraz zostaną wzbogacone nowymi propozycjami konkursowymi. 

Na antenie Radia ESKA nie zabraknie również nowości programowych. Wśród nich znalazł się „Weekend z…”, któy startuje już 14. listopada 2009 r. Każdy weekend na antenie Radia ESKA  skupiał się będzie wokół wybranego motywu przewodniego: artysty, wydarzenia, będź też ciekawego tematu. Gościem pierwszego „Weekendu z…” będzie Agnieszka Chylińska, a dwa tygodnie później słuchacze dowiedzą się więcej na temat zakupowych szaleństw polskich celebrytów.

W nadchodzących tygodniach zapowiadane są również specjalne aktywności świąteczne oraz zimowe, które pojawią się na antenie Radia ESKA.

Komentarze

Powiązane

06.12.23, 06:30
| radio » informacje
Mikołajki z Polskim Radiem Dzieciom
6 grudnia br. Polskie Radio Dzieciom przygotowało specjalne propozycje programowe związane Świętym Mikołajem.
05.12.23, 17:53
| radio » informacje
Rusza Radio Gwiazdka od Polskiego Radia
Polskie Radio, jak co roku, w okresie przedświątecznym uruchamia specjalny kanał muzyczny z przebojami świątecznymi. 6 grudnia br. wystartuje Polskie Radio Gwiazdka.
05.12.23, 06:30
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Meloradio Olsztyn w górę
RMF FM umocniło swoją pozycję jako najchętniej słuchanej stacji w Olsztynie - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 kwietnia 2023 r. do 31 października 2023 r. (Radom).
04.12.23, 17:00
| radio » badania rynku
Częstochowa: RMF FM liderem, duży wzrost Radia Zet
RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną stacja w Częstochowie - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2023 r. do 30 października 2023 r. (Częstochowa).
01.12.23, 06:45
| radio » informacje
Ruszają licytacje charytatywne w Radiu 357. Tradycyjnie poprowadzi je Kuba Strzyczkowski
Rusza coroczna akcja charytatywna społeczności Radia 357. Cztery aukcje antenowe poprowadzi Kuba Strzyczkowski. W spocie antenowym promującym akcję wziął udział Wiktor Zborowski. W tym roku cała zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Świętego Mikołaja na zapewnienie pomocy psychologicznej dla dzieci z Polski i Ukrainy. 
30.11.23, 17:45
| radio » informacje
22. edycja Akcji Charytatywnej Choinki Jedynki 2023. Wspólne malowanie prac
3 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Radia, w ramach Akcji „Choinki Jedynki 2023” odbędzie się wspólne malowanie prac z udziałem Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia. Prace zostaną przekazane na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota Nadziei”.
29.11.23, 17:18
| radio » informacje
Tradycyjnie tylko świąteczne piosenki w grudniu w RMF Classic
Już po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa oraz kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
29.11.23, 11:31
| radio » ludzie
Nie żyje Jerzy Rowiński
Zmarł Jerzy Rowiński – dziennikarz muzyczny, z branżą radiową związany od blisko 50 lat – podało Polskie Radio RDC
29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.