15.09.09, 22:32

Sklepy.Gratka.pl – nowy Pasaż Handlowy w sieci

Sklepy.Gratka.pl to nowoczesny i funkcjonalny Pasaż Handlowy prezentujący oferty sklepów internetowych.

Sklepy.Gratka.pl to nowoczesny i funkcjonalny Pasaż Handlowy prezentujący oferty sklepów internetowych. Serwis w wersji Beta skierowany jest do właścicieli sklepów tradycyjnych, osób stawiających pierwsze kroki w e-handlu oraz tych, którzy chcą założyć nowy sklep.

Serwis w wersji Beta skierowany jest do właścicieli sklepów tradycyjnych, osób stawiających pierwsze kroki w e-handlu oraz tych, którzy chcą założyć nowy sklep. Jednak już niebawem, możliwość dołączenia do sprzedawców serwisu Sklepy.Gratka.pl uzyskają również ci, którzy od dawna korzystają ze sprzedaży elektronicznej.

Projekt Sklepów  to wynik realizacji strategii  w zakresie budowy nowej elektronicznej platformy sprzedażowej do prezentacji ofert i wymiany handlowej.

"Platforma Sklepy.Gratka.pl umożliwia założenie e-sklepu tym, którzy tego jeszcze nie zrobili" – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o. "Chcemy, aby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Dzięki zaawansowanemu technicznie, ale łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu oprogramowaniu udostępnianemu przez Sklepy.Gratka.pl, zaistnienie sklepu na rynku handlu elektronicznego pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze" - dodaje.

Oprócz profesjonalnego narzędzia dostarczanego przez firmę G-Forces, za pomocą którego można otworzyć swój wirtualny sklep i nim zarządzać, jednocześnie udostępniany jest pasaż do prezentacji ofert. Dodatkowo możliwość łatwej integracji między innymi z Allegro.pl, e-Bay i Ceneo.pl umożliwia prezentację towarów i usług szerokiemu gronu wirtualnych klientów, a to wszystko poprzez jeden panel administracyjny. Użytkownik otrzymuje kompleksową ofertę założenia sklepu i zaprezentowania swoich produktów lub usług w jednym miejscu.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.