04.07.09, 14:23

Za tydzień startuje sieć komórkowa o. Rydzyka

Premiera operatora odbędzie się 11 lipca w trakcie XVII pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

W najbliższą sobotę 11 lipca, w trakcie XVII pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę oficjalnie zostanie zaprezentowana i wystartuje nowa sieć komórkowa - wRodzinie. Nowa sieć jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Lux Veritatis i firmy CenterNet, piątego infrastrukturalnego operatora telefonii mobilnej.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacje operatora, "wRodzinie ma służyć pomocą we wzajemnej komunikacji oraz utrzymywaniu bliskich więzi społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Naszego Dziennika oraz Fundacji Nasza Przyszłość. Marka wRodzinie w swojej filozofii zakłada wspieranie wartości rodzinnych. (...)Pamięta o dzieciach, rodzicach i dziadkach." Logo sieci - rodzina przedstawiona na tle globu - kolorystycznie nawiązuje do tradycyjnych barw katolickich.

Starter wRodzinie ma kosztować 20 zł. Cała kwota przeznaczona będzie na połączenia telefoniczne i wiadomości SMS. Po wykonaniu pierwszego połączenia karta ważna będzie cały rok. Minuta połączenia do innych użytkowników sieci będzie kosztować 19 groszy. Połączenia do innych sieci będą już droższe i tak minuta rozmowy na telefony stacjonarne kosztować będzie 29 groszy, do innych sieci komórkowych 49 groszy a do sieci PLAY i Cyfrowy Polsat aż 78 groszy za minutę połączenia. Bezpłatne połączenia gwarantowane są za to na numery antenowe Radia Maryja i Telewizji Trwam. W ofercie sieci wRodzinie ma się znaleźć cały szerego modeli telefonów komórkowych, w tym telefony firmy Maxcom, dedykowane osobom starszym, które mogą mieć problem z użytkowaniem nowoczesnych i małych aparatów.

Marka będzie wspierana kampanią promocyjną. Wszystkie prowadzone działania wspierające wRodzinie będą ściśle dostosowane do potrzeb grupy docelowej zarówno pod względem komunikatu jak i komunikacji. Kampania ATL będzie bazowała ma mediach związanych z Fundacją Lux Veritatis – czyli przede wszystkim TV Trwam i Naszym Dziennikiem. Platformą komunikacji marki będzie również działająca juz pilotażowo strona www.wRodzinie.com.pl, na której już od 12 lipca będzie można kupować startery i doładowywać konta. Kampania BTL będzie miała charakter informacyjno-sprzedażowy.

Komentarze

Powiązane

08.07.24, 20:30
| biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus i ZE PAK inwestują w największy projekt wiatrowy w Polsce
Grupa Polsat Plus i ZE Pak rozpoczęły wspólną inwestycję, nabywając wszystkie udziały w spółkach realizujących projekt zespołu elektrowni wiatrowych.
08.07.24, 15:30
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Tomasz Jagiełło ponownie wybrany do zarządu The International Union of Cinemas
Tomasz Jagiełło, Prezes sieci kin Helios, ponownie został członkiem zarządu The International Union of Cinemas, organizacji skupiającej europejskie firmy kinowe.
04.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Aż 280 mln zł. Rekordowa wypłata z Ekstraklasy za sezon 2023/24 dzięki m.in. sprzedaży praw do transmisji TV
Ekstraklasa w sezonie 2023/24 wypłaciła klubom 280,2 mln zł, a ok. 9,5 mln zł trafiło do PZPN. Środki pozyskane przez spółkę pochodzą głównie ze sprzedaży krajowych i międzynarodowych praw do transmisji TV oraz scentralizowanych praw marketingowych.
28.06.24, 18:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024
Platforma Max została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z postaciami z Looney Tunes, zachęcającymi do wspierania TeamPL w igrzyskach.
21.06.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Po 25. latach Multikino Ursynów zamyka swoje drzwi 18 sierpnia 2024 r.
Multikino Ursynów zakończy działalność 18 sierpnia br. Spółka sprzedała prawa użytkowania wieczystego do działki na której funkcjonuje multipleks.
03.06.24, 08:30
| biznes i technologie » informacje
Duży Ben Rośnie i zapowiada inwestycje w e-commerce
Duży Ben, sieć marketów alkoholowych, w 2023 r. przyczynił się do wzrostu sprzedaży w segmencie Projektów Grupy Eurocash o 21 proc. Na ten rok planowane jest dalsze wdrażanie nowych udogodnień dla klientów z wykorzystaniem nowych technologii.
01.06.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów planuje przekroczyć pułap 11 mld zł obrotów w 20224 r.
Grupa Muszkieterów osiągnęła w I kwartale 2024 r. łączny obrót w wysokości blisko 2,4 mld zł w ramach zrzeszonych sieci Intermarché i Bricomarché, odnotowując niemal 9 proc. wzrost rok do roku.
01.06.24, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Rusza rozbudowa Lotniska w Modlinie. Większy terminal, więcej miejsc postojowych i nowi przewoźnicy
Nowe władze portu lotniczego w Modlinie mają ambitne plany rozbudowy lotniska i realizacji niezbędnych inwestycji.
31.05.24, 21:45
| biznes i technologie » informacje
Piąty salon Reserved (LPP) w Wielkiej Brytanii
LPP kontynuuje ekspansję w Europie Zachodniej otwierając piąty salon Reserved w Wielkiej Brytanii. Otwarciu towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa oraz wprowadzona właśnie do sprzedaży kolekcja „Welcome to the Club” inspirowana brytyjskimi tradycjami old-fashioned i stylem sportowym.
30.05.24, 21:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com w I kw. 2024 r.: zwiększa swoje przychody i inwestuje mimo wymagającej sytuacji rynkowej
Answear.com podsumowuje I kw. 2024 r. Pomimo wymagającej sytuacji rynkowej, a także okresu inwestycji w rozwój marki PRM, spółka utrzymała dodatnie dynamiki wzrostu sprzedaży, a także przeprowadziła inwestycje związane z uruchomieniem dwóch concept store w Warszawie dla marki PRM oraz Answear.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.