23.06.09, 01:41

RMF FM na lato

Pod znakiem 17. nowości, nowych korespondentów oraz sponsoringu słońca w mieście i piasku na plaży  upłyną wakacje w RMF FM.

Codziennie między 6 a 9 pojawiać się będzie poranny program „Wstawaj szkoda lata!”, w którym to pojawiać się będą relacje dwójki wakacyjnych korespondentów: Isabel (nadającej z ojczystego łona, czyli z Kazimierza) oraz Lucjusza Lux Siemanko, który wrócił z Ameryki na ojczyzny łono. W trakcie porannego programu nie zabraknie "Konkursu Porannego Gonitwa Po Słońce", ratowania wizerunku gwiazd i polityków z pomocą "Biura PR – Promocja Reputacji", czy też "Pięknego Umysłu Nelly", która wszystkim udzieli rad.

Na porannego, letniego wstawania zachęcać będą Przemysław Skowron i Marcin Ziobro oraz Witold Lazar i Tomasz Olbratowski.

Od 9.30 na antenie RMF FM gościć będzie pasmo „Lato wszędzie” z radionowelą "Gotowy na wszystko!". Słuchacze będą mogli śledzić przygody Janka, urzędnika, który wyruszył na upragnione, rodzinne wczasy pracownicze w Niechorzu. W skutek porwania wyląduje w Lizbonie, pokona terrorystów, uwiedzie stewardessę, będzie tajniakiem z teczką, szpiegiem z bronią i superbohaterem w portugalskim więzieniu. W przedpołudniowo-popołudniowym paśmie nie zabraknie także konkursów SMS-owych (ABC Gwiazd i Gorące Słówka), Wakacyjnego poradnika, a dla spragnionych wiedzy o świecie – Nasi tu byli. Pasmo "Lato wszędzie" prowadzić będą Małgorzata Kościelniak i Daniel Dyk, a w weekendy Marta Grzywacz i Piotr Jaworski.

O 17:30 wystartuje wakacyjna „PopLista” w której obok zestawienia 20 najpopularniejszych utworów, usłyszeć będzie można także "Przebój Po-Latach", "Gwiazdy na plaży" i "Pozdrowienia z Wakacji" oraz wziąć udział konkursach „5 słów” czy „Konkurs Tekstowy”. Gospodarzami wieczoru będą Darek Maciborek i Marcin Jędrych.
 
Wraz z wakacyjną ramówką, na antenę RMF FM powraca audycja „Miasto Muzyki”, współtworzona przez portal MiastoMuzyki.pl. W programie prowadzonym przez Roberta Konatowicza, który gościć będzie w RMF FM od 21:30, pojawi się znany konkurs Muzyczna Fotografia, w którym nagradzany będzie fotograficzny zapis tematów ilustrowanych muzyką.

Wakacyjne nowości programowe pojawią się na antenie RMF FM także w weekend.

W sobotę i niedzielę, miedzy 17.30 a 21.30, nie zabraknie tradycyjnego muzycznego podsumowania plebiscytu na „Przebój lata”. W weekendowym paśmie zagości także gwiazdorski cykl Star DJ, w którym znane osoby polskiego show-biznesu opowiadać będą o ulubionym utworze.

W niedzielnym programie słuchacze RMF FM wybiorą się wraz z dziennikarzami tejże stacji w wyprawę „Swoją Drogą”. W ciągu ośmiu wizyt RMF FM zagości w atrakcyjnych miejscach w Polsce lub za granicą, m.in. w Saint Tropez czy Mikołajkach.

Jak co roku na antenie RMF FM nie zabraknie specjalnych serwisów pogodowych prowadzonych przez serwisantów krakowskiej stacji, m.in. przez Maję Dutkiewicz.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 07:00
| radio » informacje
Dzień Polskiej Muzyki 2023 na antenie ponad stu stacji
1 października br. po raz piąty obchodzony będzie Dzień Polskiej Muzyki. To kampania społeczna, która promuje polską muzykę i zwiększa świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki. Akcja wspiera rodzimy rynek muzyczny.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
27.09.23, 08:30
| radio » ludzie
Vivian Mohr Prezesem Bauer Media Audio
Vivian Mohr opuszcza stanowisko dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego pionu OCP Bauer Media Group (porównywarki internetowe) i obejmuje funkcję prezesa Bauer Media Audio, do którego w Polsce należy Grupa RMF.
27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.