24.05.09, 13:23

Polski tydzień w CNN International

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polska Organizacja Turystyczna, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych,  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Warszawa, Kraków,  Łódź, Gdańsk i Poznań zareklamują się podczas „The New Poland” w CNN.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polska Organizacja Turystyczna, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych,  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Warszawa, Kraków,  Łódź, Gdańsk i Poznań zareklamują się podczas „The New Poland” w CNN.

Specjalny, tygodniowy program „The New Poland” w CNN International upamiętni 20. rocznicę pokonania partii komunistycznej przez Polską Solidarność w historycznych wyborach, które były zapowiedzią upadku komunizmu w Centralnej i Wschodniej Europie. Na „The New Poland”  złożą się relacje na żywo z Polski i reportaże przygotowane przez korespondentów CNN, w których pokazane zostaną zmiany jakie zaszły w Polsce po 1989 r. Punktem kulminacyjnym programu będzie dokument pt. „Autumn of Change”.

Cieszymy się, że możemy zapewnić polskim klientom tak dobre możliwości reklamowe. W zeszłym roku program „Eye on Poland” odniósł ogromy sukces, w tym roku podkreślając wagę tygodnia, w którym odbędą się obchody rocznicy, chcemy zwiększyć ekspozycję powracających i nowych klientów wśród naszych widzów z całego świata" - powiedział Rani R. Raad, Senior Vice President CNN International Ad Sales.

Radosław Sikorski, Minister Spraw Zagranicznych przyznał, iż liczy na to, że kampania w CNN pozwoli globalnemu społeczeństwu zapoznać się z faktem, że demokratyczna transformacja roku 1989 rozpoczęła się w Polsce i, że jesteśmy liderami transformacji w tym rejonie.

Chcemy przedstawić nasz kraj jako miejsce, w którym „niemożliwe stało się możliwe” – dodał Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Realizacją spotów reklamowych zajął się Turner Commercial Productions (Gdańsk samodzielnie wyprodukował swoją reklamówkę). Spoty reklamowe będą pokazywane przez CNN w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Wspólna ztargetowana regionalnie kampania reklamowa pięciu instytucji obejmie strony internetowe CNN.com/international, CNN.com i CNNmoney.com, na których przez 18 tygodni będzie można obejrzeć reklamy typu wideo banner. Warszawa będzie reklamować się online w Europie Zachodniej i Wschodniej, natomiast Kraków doda do swojej kampanii internetowej Stany Zjednoczone.

MSZ, POT, PAIiIZ, MKiDN, MRiRW, Warszawa i Kraków będą również miały swoje bannery na mikrostronie „Autumn of Change”.

Komentarze

Powiązane

16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
10.05.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
1,7 mln widzów obejrzało transmisję 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 w TVP
We wtorek, 7 maja br. ponad 1,7 mln widzów przy udziałach na poziomie 16,5 proc. obejrzało w TVP1 i TVP Polonia pierwszy półfinał 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 z udziałem reprezentantki Polski.
10.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » ludzie
Iwona Poreda-Łakomska w zespole programu Reporterzy (TVP1)
Iwona Poreda-Łakomska wzmocniła zespół programu interwencyjnego „Reporterzy” TVP1. Razem z Pawłem Gregorowiczem pokieruje pracą redakcji. Wesprze go w kreowaniu tematów reportaży poruszanych w programie i nadzorowaniu wydań.
09.05.24, 22:25
| telewizja / VOD » ludzie | reklama & PR » ludzie
Z telewizji do MediaMarktPolska. Maciej Dolega szefem PR i rzecznikiem prasowym
Na początku maja br. Maciej Dolega został szefem działu PR i rzecznikeim prasowym MediaMarkt Polska.
09.05.24, 16:45
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyły castingi do nowych edycji programów The Voice
Twórcy programów "The Voice of Poland", "The Voice Senior" oraz "The Voice Kids" rozpoczęli poszukiwania nowych muzycznych talentów z całej Polski. Do nowych edycji talent show można zgłaszać się przez internet. 
09.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Hokejowe Mistrzostwa Świata w kanałach Polsat Sport. Nadawca szykuje widowiskową scenografię i rozbudowany program
10 maja br. ruszają Hokejowe Mistrzostwa Świata . Kanały z rodziny Polsat Sport pokażą wszystkie 64 mecze mistrzostw na żywo z polskim komentarzem. Transmisjom towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny z udziałem czołowych ekspertów, komentatorów oraz gwiazd hokeja.