21.12.08, 16:14

Metamorfoza Magazynu Hiro

Istniejący nieprzerwanie od 2001 roku na rynku Magazyn Hiro przeprowadził zmiany wizerunkowe i contentowe

Istniejący nieprzerwanie od 2001 roku na rynku Magazyn Hiro przeprowadził zmiany wizerunkowe i contentowe. Od najnowszego numeru magazyn będzie w większym stopniu poświęcał swoją uwagę tematyce kultury wizualnej: sztuka, moda, muzyka, ludzie i sport. W tym celu magazyn wprowadzone zostały nowe działy i przeprowadza zmiany w redakcji.

HIRO stawia na sztukę (dział Galeria), w szczególności, grafikę, street art, design, fotografię, jak i wiele innych jej gatunków. Ideą pisma będzie promowanie artystów młodych, mało znanych lub niszowych. Magazyn będzie pisać i pokazywać ich prace w szeroki i wyczerpujący ciekawość sposób. Podobnie z działem moda (Tekstylia), gdzie pojawiać się będą młodzi projektanci, ich firmy i ubrania, często związane ze street wearem. Będą się również pojawiać tematy znane powszechnie, jednak w Hiro będą one pokazywane w nowatorski i nieszablonowy sposób. Według tej zasady w dziale Muzyka pojawią się obok siebie takie postacie takie jak AC/DC obok początkujących polskich zespołów.

Pismo wydaje nadal firma Media One, na czele, której stoi Krzysztof Grabań jako redaktor naczelny. Nowy skład redaktorski tworzą m.in.: Piotr Dziewulski (redaktor prowadzący), Filip Sarniak (sekretarz redakcji, muzyka), Ewa Leśniewska (moda), Bartek Pulcyn (film), Paulina Jędrzejewska (design).

Komentarze

Powiązane

05.08.22, 09:11
| prasa » informacje | internet » informacje
#Nie posiadam. Korzystam, używam, współdzielę. II edycja projektu Wysokich Obcasów i Wyborcza.biz
Ruszyła II odsłona projektu #Nie posiadam, stworzonego przez redakcje serwisów Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.biz. W tym roku wiodącym tematem akcji, mającej na celu opisywanie oraz kształtowanie zrównoważonego podejścia do posiadania i konsumpcji, jest funkcjonowanie biznesów opartych na subskrypcji.
05.08.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 5 sierpnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 5 sierpnia?
04.08.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 4 sierpnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 4 sierpnia?
03.08.22, 09:11
| prasa » informacje
Znamy wnioski PIP po kontroli w RASP. Tomasz Lis: Nie oczekuję przeprosin, ani nawet refleksji
Pod koniec lipca br., Państwowa Inspekcja Pracy zakończyła kontrolę w Ringier Axel Springer Polska, która została zarządzona po zwolnieniu z pracy Tomasza Lisa i pojawieniu się oskarżeń o mobing w redakcji „Newsweeka”. Kontrola jednak nie potwierdziła zarzutów.
03.08.22, 08:00
| prasa » informacje
Nowy numer Toposu. Pierwszy pod egidą Instytutu Książki
Na rynku ukazał się nowy numer dwumiesięcznika literackiego „Topos”. To pierwszy numer wydany przez Instytut Książki, który w tym roku – dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – przejął wydawanie czasopisma.
03.08.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 3 sierpnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 3 sierpnia?
02.08.22, 12:24
| prasa » informacje | internet » informacje
Twardoch na Spitsbergenie. Relacje z wyprawy na wyłączność na na Wyborcza.pl
Szczepan Twardoch kolejny raz wyrusza na Spitsbergen. Patronat nad wyprawą objął portal Wyborcza.pl. Od 4 do 17 sierpnia 2022 r. w serwisie będzie można na bieżąco śledzić relację z jego podróży, w tym postępy wyprawy na interaktywnej mapie, a także przeczytać o historii i przyrodzie norweskiej wyspy. 
02.08.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 2 sierpnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 2 sierpnia?
01.08.22, 12:00
| prasa » ludzie
Grzegorz Rzeczkowski w zespole Newsweeka
Grzegorz Rzeczkowski, dziennikarz polityczny i śledczy, 1 sierpnia br. dołączył do redakcji "Newsweeka".
01.08.22, 09:02
| prasa » informacje | internet » informacje
Nowa wersja aplikacji Wyborcza z możliwością komentowania publikacji
W drugiej połowie lipca 2022 r. ukazała się aktualizacja aplikacji Wyborcza, która umożliwia użytkownikom komentowanie publikacji przygotowanych przez zespół "Gazety Wyborczej" i dyskutowanie z innymi internautami na temat bieżących wydarzeń. Funkcja jest dostępna dla subskrybentów Wyborcza.pl.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 08.09.22

Do zdobycia 13 nagród.

do 08.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

XXII Kongres Public Relations już za półtora miesiąca. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Podpułkownik Brett Lea - oficer ds. public affairs z 82. Dywizji Powietrznodesantowej armii amerykańskiej. Tematem przewodnim spotkania będą technologie w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwo, a także zmiany jakie następują w narzędziach wykorzystywanych przez specjalistów public relations.