18.12.08, 23:09

Świątecznie w RMF FM

RMF FM zdecydowało się na wprowadzenie specjalnych programów do swojej świątecznej ramówki.

RMF FM zdecydowało się na wprowadzenie specjalnych programów do swojej świątecznej ramówki.

W Wigilię, zaraz po Wstawaj Szkoda Dnia prowadzonym przez Witolda Lazara i Przemysława Skowrona, o 9:00 Krzysztof Urbaniak w towarzystwie Świętego Mikołaja (do 13:00) powie, dlaczego karp nie ma łusek i przekaże wiele innych świątecznych ciekawostek. O 13:00 w studio pojawi się Robert Konatowicz, który opowie kilka przypowieści wigilijnych i parę świątecznych historii. Od 17:00 RMF FM stanie się sceną koncertową, ponieważ wtedy rozpocznie się czterogodzinny Koncert Najpiękniejszych Kolęd. Po koncercie Tomasz Brehl zaprosi wszystkich do muzycznego stołu wigilijnego, który tradycyjnie obłożony będzie 12 potrawami – w tym wypadku muzycznymi potrawami.

W pierwszy dzień świąt, od 7:00 rano Witold Lazar dowie się, jakie prezenty chcą otrzymywać Polacy, ale dziwnym trafem nigdy ich nie dostali. Od 10:00 Daniel Dyk, wraz z kabaretem po Wydrwigroszem zaprezentuje humorystyczną audycję Zdrowych Świąt ze świątecznymi dyscyplinami sportowymi (m.in. skok na karpia, rzut okiem na telewizor). Świąteczna Wasza Muzyka rozpocznie się o godzinie 15:00 i zostanie poprowadzona przez Roberta Janowskiego, który nie będzie sam. Zaprosił przyjaciół z radia: Małgorzatę Kościelniak, Darka Maciborka, Krzysztofa Urbaniaka i Roberta Konatowicza. W towarzystwie bliskich będzie spełniał muzyczne życzenia. O 18 rozpoczyna się program poświęcony muzycznej drodze Chrisa Rea, który poprowadzi Darek Maciborek. Szukać istoty świątecznej duszy będzie Paweł Oksanowicz od 22:00. 

Drugi dzień świąt ponownie rozpocznie poranek. Od 7:00 Sławomir Kowalewski będzie przedstawiał listę rzeczy, których w święta absolutnie nie można robić. O 10:00 rozpocznie się premierowe wydanie Opowieści Betlejemskiej w wykonaniu Marty Grzywacz i Piotra Jaworskiego. Wyjaśnią sprawy pominięte przez Ewangelię. Powiedzą, kto zmienił datę urodzin Jezusa i, co zmyliło mędrców ze wschodu. Robert Konatowicz od 15:00 będzie przedstawiał kolędy i zwyczaje świąteczne sprzed lat, a po nim Darek Maciborek przedstawi osiem najlepszych jego zdaniem płyt 2008 roku. O 22:00 Paweł Oksanowicz pokaże jak ulepszyć święta, prezentując różne wynalazki.

Komentarze

Powiązane

28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
27.09.23, 08:30
| radio » ludzie
Vivian Mohr Prezesem Bauer Media Audio
Vivian Mohr opuszcza stanowisko dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego pionu OCP Bauer Media Group (porównywarki internetowe) i obejmuje funkcję prezesa Bauer Media Audio, do którego w Polsce należy Grupa RMF.
27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.