21.08.08, 01:24

Programy TVP bez zmian na jesień

Nie będzie rewolucji w programach w Jedynce i Dwójce. Telewidzowie zobaczą przede wszystkim dobrze już znane pozycje programowe.

W TVP1 przy porannym wstawaniu będzie nam towarzyszyć „Kawa czy Herbata”, a tym paśmie znajdziemy m.in. ”Biznesową Piątkę”. Wieczorem po „Teleekspresie” o godzinie 17.20 będziemy mogli zobaczyć program reporterski „Celownik”. Sobotnie poranki w TVP1 będzie można spędzić przy „Dzień dobry w sobotę” od godziny 7.00. Około godziny 10.30 „Jak się nie ubierać” (seria IV), gdzie prowadzącymi są: Trinny Woodall, Susannah Constantine.

TVP 1 w czwartki po godz. 12.15 będzie poświęcona przemianom polskim rolnictwie w przededniu przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej w programie „Europa bez miedzy” o tej samej porze w piątki będzie 15 minutowy cykl audycji poświęconych korzeniom polskiej kultury i tradycji ludowej, „Gdzie przyszłość przeszłość czapkuje”. We wtorek po godzinie 22.00 „Misja Specjalna”, mówiący o patologii życia publicznego, natomiast o tej samej porze, tyle ze w czwartek „Sprawa dla reportera” - program społeczno-polityczny Elżbiety Jaworowicz, dotyczący aktualnych zjawisk i wydarzeń społecznych: nieprawidłowości w działalności instytucji, firm i ludzi. Jedynka w dalszym ciągu będzie emitowała „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”, we wtorki o godzinie 14.30, a na Dwójce „Magazyn Kryminalny 997” w czwartki o godzinie 23.30.

W TVP2 jak zawsze będzie „Pytanie na śniadanie" od poniedziałku do piątku od godz. 8.00. Jesienią w Dwójce zobaczymy debatę publiczną „Warto rozmawiać” w każdy czwartek około godz. 22.40, natomiast w niedziele o godz.10.00 pojawi się znany cykl podróżniczy Wojciecha Cejrowskiego. Również w niedzielę zobaczymy „Makłowicza w podróży” o godzinie 11.30.

Telewizja Polska przygotowała jeszcze wiele programów dla dzieci i młodzieży, kulturalnych, muzycznych, społecznych czy politycznych, które będziemy mogli zobaczyć już od 1 września.

Komentarze

Powiązane

05.06.23, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Vectra wprowadza do oferty usługę FilmBox+
Vectra rozszerza ofertę aplikacji i serwisów SVOD o produkt z portfolio Grupy Kino Polska. Dzięki serwisowi FilmBox+ abonenci będą mogli oglądać seriale, filmy i kanały na żywo, z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach. 
05.06.23, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
WebTalk odpowiada za obsługę marki Hertz Polska
Do grona Klientów agencji WebTalk dołączyła marka Hertz Polska, lider jakości w kategorii wypożyczalni samochodowych. W ramach nawiązanej współpracy agencja odpowiada za obsługę marki w digitalu.
05.06.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
Otwarte okno Polsat Box z okazji Dnia Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box udostępnił bez dodatkowych opłat kanały z rozrywką dla najmłodszych widzów. W ramach otwartego okna do 30 czerwca br. platforma udostępni nawet pięć kanałów: Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nick Jr.
05.06.23, 06:30
| telewizja / VOD » ludzie
Tomasz Jędruchów korespondentem TVP w Pradze, Piotr Kućma kieruje placówką korespondencką w Kijowie.
Tomasz Jędruchów od 15 czerwca br. będzie korespondentem TVP w Pradze, natomiast Piotr Kućma kieruje od 1 czerwca placówką korespondencką w Kijowie.
04.06.23, 19:57
| telewizja / VOD » informacje
Dwa światy, dwie rzeczywistości. W TVN Marsz 4 czerwca, a w TVP INFO I Ogólnopolska Parada Kół Gospodyń Wiejskich
Marsz 4 czerwca, który przeszedł ulicami Warszawy,  był szeroko pokazywany i komentowany w części mediów. 
04.06.23, 14:08
| telewizja / VOD » informacje
TVP HD odkodowany dla abonentów Orange IPTV
Przez cały czerwiec br. program TVP HD będzie odkodowany dla abonentów sieci Orange, którzy posiadają pakiet Optymalny lub pakiet Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV).
03.06.23, 17:09
| telewizja / VOD » informacje
Nowa poczekalnia dla dzieci chorych onkologicznie dzięki Fundacji TVN i firmie Amazon
Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy dla pacjentów Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie. Dzięki akcji charytatywnej „Magiczne promyki” zainicjowanej przez Oliviera Janiaka, przy udziale Fundacji TVN i firmy Amazon, mali pacjenci tej placówki zyskali nową przestrzeń wyposażoną w dziecięce zabawki i książki. 
02.06.23, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Sześć dzięcięcych kanałów premium za darmo w czerwcu w Televio
Z okazji Dnia Dziecka, telewizja internetowa Televio udostępniła swoim użytkownikom dodatkowe kanały premium za darmo. W ofercie znalazły się m.in. takie stacje jak CBeebies i Disney Junior.
02.06.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały linearne Telewizji Polskiej w ofercie TVP VOD
Telewizja Polska udostępnia bezpłatnie w serwisie TVP VOD kanały na żywo. W ten sposób publiczny nadawca poszerza ofertę serwisu dla wszystkich użytkowników.
01.06.23, 20:28
| telewizja / VOD » informacje
Demaskatorzy w TVP INFO. Wojciech Mucha i Wojciech Pokora gospodarzami formatu
Do ramówki TVP INFO trafił nowy program „Demaskatorzy”, mający przybliżać widzom specyfikę dezinformacji, jaka obecna jest w infosferze za sprawą aktywności aktorów państwowych (Rosja, Białoruś, Chiny i inne) oraz niepaństwowych (grupy cyberterrorystyczne, siatki trolli, przestępcy, praknsterzy).
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.