06.08.08, 23:21

Zmiany kadrowe w AWR Wprost

AWR „Wprost” przegrupowuje swoje struktury. Zmiany personalne związane są ze stopniowym wprowadzaniem nowej strategii marketingowo-sprzedażowej firmy, która ma na celu rewitalizację tygodnika „Wprost”.

AWR „Wprost” przegrupowuje swoje struktury. Zmiany personalne związane są ze stopniowym wprowadzaniem nowej strategii marketingowo-sprzedażowej firmy, która ma na celu rewitalizację tygodnika „Wprost”.

W dziale sprzedaży od 5 sierpnia br., na stanowiskach Key Account Manager pojawiły się trzy osoby. Są to: Joanna Gieysztor, związana ostatnio z Axel Springer Polska sp. z o.o., gdzie zatrudniona była na stanowisku Sales Executive w Biurze Reklamy „Newsweek Polska”, wcześniej związana m.in. z Mediatak sp. z o.o. na stanowisku kierownika sprzedaży; Anna Ziemkiewicz, do tej pory Head of the Project Sales w „Pulsie Biznesu”, wcześniej specjalista ds. reklamy w dzienniku „Rzeczpospolita”; Konrad Gacki, który do AWR „Wprost” przeszedł z magazynu „Logo”, gdzie pracował na stanowisku starszego konsultanta ds. reklamy. Key Account Managerowie realizować będą nową strategię sprzedaży tygodnika „Wprost”. W zakresie ich obowiązków będzie również tworzenie i koordynacja projektów specjalnych dla wszystkich produktów firmy.

Zatrudnienie Gieysztor, Ziemkiewicz i Gackiego kończy kolejny etap rekrutacji do działu sprzedaży  AWR „Wprost”, który trwał od kilku miesięcy i miał na celu przede wszystkim zwiększenie jego efektywności oraz usprawnienie obsługi klientów.  Docelowo dział sprzedaży będzie liczył 11 osób.

Od 15 września br. w zespole na stanowisku Internet Sales Managera pojawi się Agata Gaździak, która wesprze prężnie rozwijającą się działalność internetową firmy i będzie odpowiadać za rozwój sprzedaży internetowej. Gaździak zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w Eniro Polska SA i GMG-Soft Usługi Informatyczne. Do AWR „Wprost” przechodzi ze spółki Polskie Książki Telefoniczne, gdzie pracuje na stanowisku doradcy ds. kluczowych klientów internetowych.

Równolegle z rekrutacją do działu sprzedaży trwały poszukiwania osób do działu marketingu, w którego planach są prace nad nową strategią marketingową oraz wizerunkową  AWR „Wprost”. 15 lipca br. na stanowisku specjalisty ds. marketingu pojawiła się w firmie Anna Zdrojek, związana wcześniej z firmą Astra Polska, gdzie pracowała jako asystent ds. marketingu. Do jej głównych zadań należy realizacja strategii marketingowej „Wprost”.

Nowym PR Managerem AWR „Wprost” została Agata Broda, pracująca do tej pory w agencji Prowokator na stanowisku PR Managera, a wcześniej w Stowarzyszeniu Nowe Horyzonty (Gutek Film) na stanowisku specjalisty ds. marketingu i Polskim Radiu SA na stanowisku specjalisty public relations ds. anten i korporacji. W zakresie jej obowiązków będzie m.in. tworzenie i realizacja nowej strategii wizerunkowej AWR „Wprost” i wprowadzenie nowych narzędzi komunikacji wewnętrznej w firmie. Broda rozpocznie pracę 11 sierpnia br. Zastąpi na tym stanowisku Julitę Winczurę, która rozstała się z firmą.

Proces zmian kadrowych w AWR „Wprost” trwa nadal. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko kierownika działu badań i analiz oraz osób do redakcji tygodnika.

Komentarze

Powiązane

20.02.24, 14:02
| prasa » informacje
Kobieta i Życie z wydaniem specjalnym z przepisami czytelniczek na Wielkanoc
21 lutego br. na rynku prasowym ukaże się wydanie specjalne miesięcznika „Kobieta i Życie” – „Przepisy czytelniczek Wielkanoc" (Wydawnictwo Bauer).
20.02.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 lutego (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 lutego?
19.02.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lutego (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lutego?
18.02.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lutego (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lutego?
17.02.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lutego (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lutego?
16.02.24, 11:26
| prasa » informacje
2 tysiące osób wzięło udział w czterech polonezach zorganizowanych przez Gazetę Wyborczą
“Gazeta Wyborcza” od ponad 20 lat, organizuje poloneza dla uczniów i uczennic szkół średnich w Opolu, Płocku, Wrocławiu, a w 2024 r. po raz pierwszy także w Legnicy. Maturzyści tańczą wraz z władzami miast, władzami uczelni wyższych, a także ze specjalnymi gośćmi.
16.02.24, 09:44
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lutego (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lutego?
15.02.24, 11:12
| prasa » informacje
Polsko-Niemiecka Nagroda Dziennikarska 2024. Aż 171 zgłoszeń
Do tegorocznej rywalizacji w konkursie o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską autorzy i autorki z polskich i niemieckich redakcji prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych zgłosili aż 171 materiałów. Do końca marca br. organizatorzy ogłoszą maksymalnie 30 prac nominowanych do ścisłego finału.
15.02.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lutego (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lutego?
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.