Redakcja

Portalmedialny.pl

Siedziba redakcji:

ul. Traugutta 20/20
30-549 Kraków
Telefon do redakcji: 506 516 444
Email: redakcja@portalmedialny.pl

Redaktor naczelny: Kuba Wajdzik (kuba@portalmedialny.pl), tel. 506-516-444
Zastępca naczelnego: Tomek Dzik (tomek.dzik@portalmedialny.pl)

Kolektyw redakcyjny:

Wojciech Dalętka (it@portalmedialny.pl)
Andrzej Gozdek (a.gozdek@portalmedialny.pl)
Maja Kluczyńska
Mateusz Sienkiewicz (m.sienkiewicz@portalmedialny.pl)
Stanisław Stanowski (s.stanowski@portalmedialny.pl)
Sylwester Kulpa (obsługa programistyczna)

Informacje prasowe należy nadsyłać na adres redakcja@portalmedialny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania nadsyłanych tekstów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 17.06.17

Do zdobycia jeden egzeplarz książki Agnieszki Błotnickiej "Tamtego lata nad Sekwaną".

Kalendarium
Dziś jest 22 maja 2017
Polecamy
Konferencje

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL