24.10.17, 09:00
| reklama & PR » case study
Spicy Mobile zbadałaprzemieszczanie się użytkowników smartfonów w Warszawie
Dane geolokalizacyjne są jednymi z najważniejszych informacji wykorzystywanych przy planowaniu mobilnych kampanii reklamowych. Agencja marketingu mobilnego Spicy Mobile na podstawie lokalizacji bada, jak przemieszczają się użytkownicy smartfonów.
06.10.17, 08:00
| reklama & PR » case study
Raport Gemius: w które reklamy klikają internauci?
Internauci z Europy Środkowo-Wschodniej najczęściej klikają w kampanie reklamowe branż spożywczej i kosmetycznej – wynika z raportu Gemiusa. 
05.10.17, 14:00
| reklama & PR » case study
Raport gemiusAdMonitor: kto klika w reklamy online?
Reklamodawcy w Europie Środkowo-Wschodniej emitują w internecie ogromne ilości treści promocyjnych. Komu wyświetlają się reklamy online i kto w nie klika? Odpowiedzi dostarcza raport gemiusAdMonitor.
03.07.17, 08:00
| reklama & PR » case study
Analiza MEC: osoby 50+ występują w niespełna 5 proc. reklam i czują się marketingowo zaniedbane
W mniej niż co dwudziestym spocie TV występuje osoba w wieku 50+ - pokazuje analiza MEC. Konsumentom w tym wieku nie odpowiadają sztuczne role i przerysowane konteksty, w jakich obsadzani są w reklamach.
17.05.17, 14:00
| reklama & PR » case study
Raport: kto najczęściej klika w internetowe reklamy?
W reklamy online najczęściej klikają internauci z Ukrainy, najrzadziej użytkownicy sieci z Chorwacji. Na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej wśród wykorzystywanych formatów reklam dominują banery. 
06.05.17, 12:00
| reklama & PR » case study
Case study: Program Nestlé porusza Polskę
Firma Nestlé zorganizowała konkurs dla gmin w ramach inicjatywy „Nestlé porusza Polskę”. Wygraną w konkursie jest 16 siłowni terenowych ufundowanych przez Nestlé.
06.02.17, 07:00
| reklama & PR » case study
Case study: Owocowa loteria marki Herbapol
Opis promocji konsumenckiej "Owocowa loteria" prowadzonej od 1 października do 26 listopada 2016 r. dla marki Herbapol. Organizatorem loterii była Agencja Unique One z siedzibą w Warszawie.
15.12.16, 22:00
| reklama & PR » case study
Jak marketing pomógł polskim jabłkom w Chinach?
Sukces kampanii Europejskie Jabłka Dwukolorowe stał się faktem. Jaką rolę w tym projekcie odegrał marketing i które narzędzia okazały się najbardziej efektywne? Artykuł ekspercki - Paweł Buczkowski i Robert Rymuszka, Infinity Media. 
17.10.16, 12:00
| reklama & PR » case study
Case Study: EB Hel Spot
Jak EB wypromowało EB Hel Spot - największe beach party lata 2016? Case study.
05.07.16, 10:00
| reklama & PR » case study
UM dla J&J
Działania branded content realizowane przez IPG Mediabrands Studios dla JOHNSON'S® Baby. Case study.
27.04.16, 12:00
| reklama & PR » case study
Jak wykorzystać zaangażowanie rodziców w mediach społecznościowych dla promocji marki?
Facebook jest najważniejszym źródłem informacji, porad i wsparcia dla świeżo upieczonych mam. Zaglądają tam też ojcowie. Co charakteryzuje te grupy i o czym powinni pamiętać marketingowcy, współpracując z nimi?
18.04.16, 10:00
| reklama & PR » case study
Profil parentingowy – jak prowadzić, żeby nie zwariować
Prowadzenie profilu parentingowego to bułka z masłem. Przecież wystarczy zachwalać jego zalety i udzielać odpowiedzi na pytania zatroskanych rodziców. Na pewno to jest takie proste? Czego należy się wystrzegać i o czym pamiętać? ARTYKUŁ EKSPERCKI.
13.04.16, 10:00
| reklama & PR » case study
Case Study: JustWIFI jednym z kanałów promocji Notebooka HP Inc. z limitowanej edycji Star Wars
HP Inc. przy wsparciu domu mediowego OMD w grudniu 2015 roku prowadził kampanię promującą notebook ze specjalnej edycji Star Wars. Jednym z kanałów komunikacji użytym podczas szeroko zakrojonej akcji promocyjnej było rozwiązanie do marketingu wi-fi w Polsce – JustWIFI. 
20.03.16, 11:00
| reklama & PR » case study
CASE STUDY: Czadowe Domy (II edycja)
Case study kampanii "Czadowe Domy", której celem było uświadomienie polskiemu społeczeństwu możliwych źródeł emisji tlenku węgla oraz zagrożeń, które za sobą niosą, a także pokazanie, w jaki sposób się przed nimi zabezpieczyć.
24.02.16, 15:00
| reklama & PR » case study
Media społecznościowe: zauważamy na Facebooku i Youtubie, klikamy w kreacje na Snapchacie i Periscope
Zaufanie do reklam w mediach społecznościowych deklaruje jedna czwarta internautów. Reklamy najczęściej zauważają na Facebooku i Youtubie, ale najchętniej klikają w kreacje na Snapchacie i Periscope. IRCenter zaprezentował trzecią część podsumowania Social Media 2015.
20.02.16, 18:00
| reklama & PR » case study
Case study: Instagramersi w Cosmopolitan Twarda 4
44 pasjonatów fotografii, warszawski budynek apartamentowy i najpiękniejsze widoki na stolicę – Cosmopolitan Twarda 4 otworzył swoje wnętrza dla grupy IgersWarsaw. Tak powstał #Cosmogram – innowacyjny projekt społecznościowy na Instagramie, który promuje prestiżową inwestycję. Case study. 
28.01.16, 10:00
| reklama & PR » case study
Case study: Green Velo
Case study kampanii „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej – promocja” na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.
27.12.15, 11:00
| reklama & PR » case study
Case study akcji: #UberDRIVEPL
Na ulice trzech polskich miast wyjechały superszybkie samochody klasy premium, które można było zamówić za pośrednictwem aplikacji Uber. Jej użytkownicy próbowali zarezerwować ekskluzywny przejazd ponad 60 tys. razy. Agencja KERRIS odpowiadała za koncepcję, kreację i realizację kampanii.
06.12.15, 20:00
| reklama & PR » case study
Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie. Nietypowa kampania literacka
Agencja Go Culture podsumowała wyniki nietypowej kampanii literackiej. Dzięki działaniom agencji książka „RZECZY. Iwaszkiewicz intymnie“ Anny Król została przyjęta jako najgłośniejszy i wysoko oceniany debiut pisarski 2015 r. 
19.11.15, 11:00
| reklama & PR » case study
Apteki w sieci: dominują działania efektywnościowe i zasięgowe
Branża aptek w internecie jest w takim samym stanie jak tradycyjny retail reprezentowany przez Biedronkę. Silna wojna cenowa wymusza precyzyjne działania marketingowe i obniżanie kosztów. Dominują działania efektywnościowe (e-mail marketing ) i zasięgowe (SEM). 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL