11.02.18, 19:00

Policjantki i Policjanci oraz Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny powracają do Czwórki. Nowe sezony od 5 marca

Kadr z serialu "Policjantki i Policjanci"
Fot.: Bogdan Bogielczyk

5 marca br., Czwórka rozpocznie emisję premierowych odcinków swoich dwóch największych hitów – „Policjantki i Policjanci” oraz „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. 

O godz. 19 w stałym paśmie od poniedziałku do piątku emitowana będzie ósma seria „Policjantek i Policjantów". W rolach głównych pojawią się m.in.: Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska, Magdalena Wróbel, Agata Jakoniuk, Anna Kukawska i Paweł Monsiel. Niespodzianką mają być przetasowania w składzie patroli oraz rozwój niektórych wątków miłosnych.

Serial w poprzednim sezonie oglądało nawet 2,5 mln osób. Produkcja zapewniała Czwórce w porze swojej emisji pozycję drugiej stacji w Polsce i pierwszej na multipleksie.

O godz. 20 od poniedziałku do czwartku emitowany będzie IV sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. W rolach głównych występują: Marek Włodarczyk (Kubis), Kamila Ścibiorek (Paulina), Michał Mrozek (Kuba), Magdalena Margulewicz (Daga), Tomasz Kitliński (Jawor), Gabriela Oberbek (Latoszek), Bartosz Picher (Bruno), Tomasz Radawiec (Bolo), Przemysław Kapsa (Jagiełło), Joanna Kupińska (Dobecka) i Piotr Zyman (Kowal).

Serial w poprzednim sezonie oglądało średnio 1,8 mln widzów, a jego rekordowy odcinek zobaczyło ponad 2,2 mln osób przy udziałach w rynku sięgających 13,6 proc. W paśmie emisji „Sprawiedliwych…” Czwórka była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie.

Producentem obu seriali jest ATM Grupa S.A.

Komentarze

Powiązane

16.02.18, 21:00
| telewizja » informacje | internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Szykuje się rewolucja w wielkopolskich szkołach
INEA wygrała przetarg na dostarczenie, uruchomienie, wsparcie techniczne i utrzymanie regionalnej chmury edukacyjnej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Ma on zrewolucjonizować i unowocześnić edukację w wielkopolskich szkołach. 
16.02.18, 16:00
| telewizja » informacje
Będą zestawy klocków klocki LEGO z Atomówkami
Kanał Cartoon Network zapowiedział kolejny produkt licencyjny z Atomówkami w roli głównej. Na rynku pojawią się zestawy klocków Lego.
16.02.18, 10:00
| telewizja » informacje
Czy na pewno umiesz gotować? z piątym sezonem w Kuchni+
Kuchnia+ startuje z piątym sezonem własnej produkcji „Czy na pewno umiesz gotować?” prowadzonej przez Andrzeja Polana.
16.02.18, 09:00
| telewizja » informacje
Nicktoons nadaje już w Polsce
15 lutego br. oferta programowa stacji Nickelodeon HD została poszerzona, wzmocniona i udostępniona pod nową nazwą Nicktoons. 
15.02.18, 22:00
| telewizja » badania rynku
2,1 mln widzów meczu Real Madryt - Paris Saint Germain
Prawie 2,5 mln widzów w szczytowym momencie oglądało 14 lutego br. mecz w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Paris Saint Germain (dane: NAM).
15.02.18, 16:00
| telewizja » badania rynku
Total video: 212 mln osób oglądąło w weekend igrzyska olimpijskie
Według pomiaru Total video, w miniony weekend igrzyska oglądało łącznie 212 milionów użytkowników w Europie na wszystkich ekranach, a relacje wideo zebrały blisko miliard odsłon.
14.02.18, 19:00
| telewizja » seriale
Nowy serial Za marzenia w TVP2 w poniedziałkowe wieczory
26 lutego br. o godz. 21.45 Dwójka rozpocznie emisje nowego serialu obyczajowo-komediowego „Za marzenia” w reż. Olgi Chajdas, Łukasza Wiśniewskiego i Aleksandry Terpińskiej. 
14.02.18, 16:00
| telewizja » informacje
Specjalna ramówka na czwarte urodziny TVP ABC
TVP ABC 15 lutego br. będzie obchodzić czwarte urodziny. Z okazji jubileuszu, kanał przygotował specjalna ramówkę oraz konkursy.
14.02.18, 11:00
| telewizja » informacje
Kamil Baleja poprowadzi teleturniej Taxi Kasa w Super Polsat
„Taxi Kasa” to nowy teleturniej, który od wiosny będzie emitowany na antenie Super Polsat. Uczestnicy programu zamawiają taksówkę i w trakcie podróży mogą wygrać gotówkę, poprawnie odpowiadając na zadawane pytania. W roli kierowcy i prowadzącego „Taxi Kasy” wystąpi Kamil Baleja. Premiera programu odbędzie się w sobotę, 10 marca br., o godzinie 19:30.
13.02.18, 21:00
| telewizja » informacje
Walentynki w 4FUN.TV. Specjalny logotyp i romantyczne klipy
Z okazji święta zakochanych, telewizja 4FUN 14 lutego br. zmieni logotyp na wszystkich swoich kanałach oraz oprawę graficzną na kanale głównym 4FUN.TV. Tego dnia nie zabraknie również piosenek o miłości, specjalnego walentynkowego konkursu oraz pranków w wykonaniu prezentera stacji Dandrisa w roli amorka.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL