09.02.18, 15:00

Integracja Saatchi & Saatchi i Interactive Solutions faktem

Saatchi & Saatchi zamyka czteroletni okres integracji wewnętrznej formalnym przejęciem Interactive Solutions. Firma będzie kontynuowała działalność w oparciu o dwa biura w Warszawie i Poznaniu. Agencją liczącą 400 talentów kieruje Krzysztof Andrzejczak.

„Cztery lata w życiu agencji reklamowej to bardzo dużo. Przez ten czas Saatchi & Saatchi i Interactive Solutions nauczyły się współdziałać, co zaowocowało stworzeniem wyjątkowych rozwiązań komunikacyjnych. Powstały nowe usługi i produkty z zakresu ATL/BTL, innowacyjne rozwiązania ecommerce, poszerzył się także zasięg działań agencji. (...) Odpowiedzialność za zarządzanie globalnym ekosystemem digitalowym największych światowych marek pokazuje, że Saatchi & Saatchi IS w obecnym kształcie pełni rolę pierwszoligowego gracza na arenie międzynarodowej” – powiedział Tomasz Pawlikowski, Chairman i CEO Publicis Communications w Polsce.

W perspektywie najbliższych kwartałów Saatchi & Saatchi IS ma skoncentrować się na m.in. na: ecommerce skupionym na globalnych partnerstwach z eRetailerami, dalszym rozwoju obsługi full-service’owej klientów lokalnych oraz projektów, gdzie agencja jest hubem regionalnym, rozwoju w obszarze creative-technologies, czego częścią ma być powołanie komórki innowacyjno-labowej skoncentrowanej na technologiach VR, IoT, które w sposób powtarzalny mają być oferowane klientom w formie zamkniętych produktów, dedykowanych określonym branżom.

Celem przejęcia IS przez Saatchi & Saatchi Poland w 2013 r. było wzmocnienie oferty komunikacji zintegrowanej w Polce, a także w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Komentarze

Powiązane

19.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Mikołaj Zglenicki wraca do MediaCom
Mikołaj Zglenicki dołącza do MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Financial Directora oraz wchodząc do zarządu spółki. 
19.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Producent stolarki okiennej Vetrex dla Shake Hands
Agencja SHAKE HANDS odpowiedzialna jest za strategię obecności marki w mediach społecznościowych i jej bieżącą realizację.
19.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Jaka przyszłość czeka reklamy wielkoformatowe w sieci?
Polska jest w czołówce krajów, w których reklamodawcy emitują reklamy wielkoformatowe, a internauci instalują adblocka.
19.02.18, 11:00
| reklama & PR » informacje
Maspex finalizuje inwestycje o łącznej wartości pół miliarda zł
Polska firma Maspex prowadzi obecnie duże inwestycje prowadzone są w zakładach w Lublinie, Łowiczu i Olsztynku oraz w zagranicznych oddziałach Maspeksu – na Węgrzech, w Rumunii i w Czechach. Dotyczą one obszaru produkcji i nowych technologii oraz budowy nowoczesnych centrów dystrybucyjnych. 
19.02.18, 10:00
| reklama & PR » ludzie
Dariusz Sawicki w TenderHut
Grupa TenderHut pozyskała nowego specjalistę – Dariusza Sawickiego, eksperta sprzedaży, marketingu i wdrażania nowych technologii.
19.02.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
Kampania marki Folx, pierwszego operatora w aplikacji
Z początkiem lutego br., ruszyła kampania marki Folx, pierwszego operatora w aplikacji, który działa na zasadzie subskrypcji, jak Netflix czy Spotify.
19.02.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Hill+Knowlton Strategies odpowiada za działania PR w kampanii marki FUZETEA
Agencja Hill+Knowlton Strategies jest odpowiedzialna za działania Public Relations w kampanii wprowadzającej na rynek FUZETEA – nową markę w portfelu firmy Coca-Cola.
18.02.18, 15:00
| reklama & PR » informacje
AFORTI sponsorem strategicznym klubu żużlowego GTM Start Gniezno i tytularnym drużyny Juniorów
Klub żużlowy GTM Start Gniezno pozyskał nowego sponsora strategicznego - AFORTI. Jednocześnie grupa finansowa zostało sponsorem tytularnym drużyny Juniorów GTM Start Gniezno. Obie umowy zostały podpisane na rok, z opcją ich przedłużenia na kolejne sezony.
18.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Zimie na złość. Kampania IKEA z głosem Fisza
31 stycznia br., ruszyła kampania IKEA „Zimie na złość”, w której marka chce pokazać Polakom, jak duży wpływ na samopoczucie mają własne cztery kąty.
18.02.18, 11:00
| reklama & PR » informacje
Marka Urzędowski w portfolio Sfery Group
Sfera Group nawiązała współpracę z Fabryką Okien i Drzwi Urzędowski. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL