11.02.18, 15:00

Agencja SaltPepper Brand Design przygotowała system opakowań nowej linii Ziemovit Naturalny

Nowe opakowanie linii
Fot.: materiały prasowe

Agencja SaltPepper Brand Design była odpowiedzialna za przygotowanie kompleksowego systemu opakowań nowej linii oraz komunikacji dla marki Ziemovit. Celem było stworzenie projektu, który ma podkreślić prośrodowiskowy charakter produktów, z zachowaniem spójności wizualnej z dotychczasową identyfikacją graficzną marki.

W nowym projekcie, agencja zastosowała naturalne, inspirowane przyrodą zestawienia kolorystyczne. Ikony oraz benefity produktów zostały uporządkowane i uproszczone tak, by konsument mógł w intuicyjny sposób odnaleźć najważniejsze informacje o produkcie. „Zastosowana kolorystyka oraz symbolika wpisują się w dotychczasową linię produktów Ziemovit. Jednak ich charakter jednoznacznie sugeruje, że mamy do czynienia z produktami pochodzenia naturalnego. Wypracowany układ linii opakowań sprzyja łatwej, przyjaznej i precyzyjnej identyfikacji produktu oraz jego zastosowania. Zależało nam na tym, by klient, kupując produkty Ziemovit Naturalny, miał poczucie, że są one bezpieczne dla roślin, ludzi i zwierząt” – mówi Aleksander Koczy, Design & Development Director w SaltPepper Brand Design. „Zadbaliśmy, aby system identyfikacji wizualnej produktów był spójny z komunikacją marki. To bardzo istotny aspekt, na który zwracamy szczególną uwagę w czasie procesu projektowania” – dodaje Grzegorz Brzóska, Strategy & Business Development Director w SaltPepper Brand Design.

Nowa linia Ziemovit Naturalny uzupełniająca dotychczasowe porfolio marki, należącej do CIECH Sarzyna S.A. (Grupa CIECH), to produkty organiczne i naturalne przeznaczone do pielęgnacji roślin w ogrodzie, na działce i na balkonie.

Komentarze

Powiązane

19.02.18, 14:00
| reklama & PR » ludzie
Mikołaj Zglenicki wraca do MediaCom
Mikołaj Zglenicki dołącza do MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Financial Directora oraz wchodząc do zarządu spółki. 
19.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Producent stolarki okiennej Vetrex dla Shake Hands
Agencja SHAKE HANDS odpowiedzialna jest za strategię obecności marki w mediach społecznościowych i jej bieżącą realizację.
19.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Jaka przyszłość czeka reklamy wielkoformatowe w sieci?
Polska jest w czołówce krajów, w których reklamodawcy emitują reklamy wielkoformatowe, a internauci instalują adblocka.
19.02.18, 11:00
| reklama & PR » informacje
Maspex finalizuje inwestycje o łącznej wartości pół miliarda zł
Polska firma Maspex prowadzi obecnie duże inwestycje prowadzone są w zakładach w Lublinie, Łowiczu i Olsztynku oraz w zagranicznych oddziałach Maspeksu – na Węgrzech, w Rumunii i w Czechach. Dotyczą one obszaru produkcji i nowych technologii oraz budowy nowoczesnych centrów dystrybucyjnych. 
19.02.18, 10:00
| reklama & PR » ludzie
Dariusz Sawicki w TenderHut
Grupa TenderHut pozyskała nowego specjalistę – Dariusza Sawickiego, eksperta sprzedaży, marketingu i wdrażania nowych technologii.
19.02.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
Kampania marki Folx, pierwszego operatora w aplikacji
Z początkiem lutego br., ruszyła kampania marki Folx, pierwszego operatora w aplikacji, który działa na zasadzie subskrypcji, jak Netflix czy Spotify.
19.02.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Hill+Knowlton Strategies odpowiada za działania PR w kampanii marki FUZETEA
Agencja Hill+Knowlton Strategies jest odpowiedzialna za działania Public Relations w kampanii wprowadzającej na rynek FUZETEA – nową markę w portfelu firmy Coca-Cola.
18.02.18, 15:00
| reklama & PR » informacje
AFORTI sponsorem strategicznym klubu żużlowego GTM Start Gniezno i tytularnym drużyny Juniorów
Klub żużlowy GTM Start Gniezno pozyskał nowego sponsora strategicznego - AFORTI. Jednocześnie grupa finansowa zostało sponsorem tytularnym drużyny Juniorów GTM Start Gniezno. Obie umowy zostały podpisane na rok, z opcją ich przedłużenia na kolejne sezony.
18.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Zimie na złość. Kampania IKEA z głosem Fisza
31 stycznia br., ruszyła kampania IKEA „Zimie na złość”, w której marka chce pokazać Polakom, jak duży wpływ na samopoczucie mają własne cztery kąty.
18.02.18, 11:00
| reklama & PR » informacje
Marka Urzędowski w portfolio Sfery Group
Sfera Group nawiązała współpracę z Fabryką Okien i Drzwi Urzędowski. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 19.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 15.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL