12.01.18, 19:30

Ewa Wojciechowska Szefem Działu Public Relations

Logo Polsatu
Fot.: materiały prasowe

Ewa Wojciechowska została Szefem Działu Public Relations. W przeszłości była m.in. redaktorem naczelnym serwisu Plejada.pl. 

Ewa Wojciechowska w latach 2001-2007 była redaktorem naczelnym rubryki towarzyskiej „Galaktyka” w tygodniku "Gala". Od 2008 r. do 2012 r. była redaktore i prowadzącą cykl „Showbiz Info” w programie "Dzień Dobry TVN". Od 2010 do 2013 r. pełniła funkcję redaktor naczelnej portalu Plejada.pl. W 2013 r. założyła własny blog ewawojciechowska.pl, którego jest właścicielem i redaktor naczelną. Wojciechowska zajmowała się m.in. PR marki Orfilame, PR aktorki Izabeli Miko, PR filmu "Ostatnia Rodzina", PR serialu "Tylko Miłość" czy PR spektaklu "Kochanie na kredyt". Ukończyła filologię germańską oraz podyplomowe studium dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W związku z objęciem funkcji Szefa PR Telewizji Polsat, Ewa Wojciechowska zawiesza działalność bloga ewawojciechowska.pl.

Anna Zwolińska, pełniąca obowiązki Szefa Działu po odejściu w marcu ub. r. Konrada Stachurskiego, będzie tak jak dotychczas Szefem PR Kanałów Tematycznych Telewizji Polsat, wchodzącego w skład Działu PR.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL