09.01.18, 10:12

Pożar w TVP INFO. W tyle wizji z Woronicza

Logo TVP INFO
Fot.: materiały prasowe

8 stycznia br. w godzinach wieczornych wybuchł pożar w rozdzielni prądu w TVP INFO. Z tego powodu przerwano emisję programów na żywo. Program live powrócił jednak szybko na antenę.

Wieczorem w TVP INFO w wyniku awarii, program na żywo TVP INFO został zastąpiony powtórkami. W serwisie społecznościowym Twitter, Anita Gargas, autorka „Magazynu Śledczego” poinformowała, że pożar rozdzielni prądu w siedzibie programów informacyjnych TVP na Pl. Powstańców Warszawy spowodował, że na antenie TVP Info zamiast magazynu „W tyle wizji” pojawiła się powtórka programu „Magazyn Śledczy”. W tym czasie również na Twitterze o masywnej awarii technicznej informował Rafał Ziemkiewicz, który podkreślał, że gdyby Titanic miał taką ekipę jak TVP info, to by nie zatonął. Według naszych informacji, nikomu nic się nie stało.

Z powodu pożaru, program „W Tyle Wizji” pojawił się na antenie ponad pół godziny później niż zwykle. Jednak audycji nie skrócono i trwała aż do 23.30. Program nadawały był jednak ze studia przy Woronicza 17. Audycja jednak nie poszła w tradycyjnej oprawie programu, ani nawet z końcowymi napisami, a jedynie z czołówką. Następny blok programowy (również opóźniony) prowadzony przez Jacka Łęskiego nadawany był już ze studia TVP INFO.

Ostatni pożar w TVP miał miejsce w marcu 2016 r. Wtedy w godzinach dopołudniowych paliła się łazienka. Ewakuowano wtedy blisko 200 osób, ale nikomu się nic nie stało.

Pierwszą część programu można zobaczyć w serwisie internetowym TVP INFO >>>>>>>>>>>>>>>>

Komentarze

Powiązane

23.02.18, 08:00
| telewizja » informacje
Sporo nowości w wiosennej ofercie TVP1 i TVP2
Wiosenne ramówki dwóch najważniejszych anten TVP wypełnione sporą ilością nowości. Nie zabraknie jednak kontynuacji popularnych formatów. 
22.02.18, 13:00
| telewizja » informacje
Wspólna akcja BBC Brit i BlaBlaCar z okazji premiery 25. Sezonu Top Gear
Z okazji premiery nowego sezonu „Top Gear”, BBC Brit wspólnie z BlaBlaCar przygotowują dla polskich widzów sześć samochodowych przejazdów z siedmioma osobami.
21.02.18, 15:00
| telewizja » informacje | internet » informacje
IPLA w nowej szacie graficznej i z kanałami HBO
Wystartowała nowa odsłona IPLI. Nowy, przyjazny wygląd, prostota, intuicyjność i łatwość wyszukiwania treści to mają być główne atuty serwisu po metamorfozie. Zmiany zaszły także w samej ofercie. 
21.02.18, 08:00
| telewizja » badania rynku
Tydzień w TV: TVP1 wciąż pierwsza, Wiadomości poza TOP 20
Transmisje z igrzysk olimpijskich, polskie seriale i programy informacyjne – to Polacy w zeszłym tygodniu oglądali najczęściej – wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalmedialny.pl (dane za okres od 12 do 18 lutego 2019 r.).
20.02.18, 19:00
| telewizja » seriale
Wolf Creek. Ogólnopolska premiera w Stopklatce TV
Stopklatka TV jako pierwsza telewizja w Polsce zaprezentuje serial „Wolf Creek".
20.02.18, 15:06
| telewizja » badania rynku
Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: drużynowe skoki narciarskie z dużą widownią
Skoki narciarskie wciąż są chętnie oglądane przez telewidzów. Zdobycie brązowego medalu przez polskich skoczków na igrzyskach oglądało w Jedynce 4,21 mln widzów, a w Europsorcie 1 – prawie 1,1 mln widzów – wynika z raportu Nielsen Audience Measurement.
20.02.18, 09:00
| telewizja » seriale
Pensjonat nad rozlewiskiem w nowy dzień tygodnia
Serial „Pensjonat nad rozlewiskiem” powracają na antenę Jedynki 27 lutego br. Premierowe odcinki nowej serii emitowane będą o nowej porze – we wtorki o godz. 21.35.
19.02.18, 20:00
| telewizja » informacje
Prace serwisowe przy stacji czołowej MUX3. Będą chwilowe utrudnienia przy odbiorze kanałów TVP
Telewizja Polska poinformowała o pracach serwisowych, które mogą wpłynąć na odbiór usług i kanałów TVP. 
19.02.18, 18:00
| telewizja » informacje
Dokument Ludzie duchy nagrodzony podczas London International Film Festival
Film dokumentalny „Ludzie duchy” został nagrodzony na prestiżowym festiwalu London International Filmmaker Festival of World Cinema - IFF 2018. Martyna Wojciechowska i Marek Kłosowicz otrzymali nagrodę w kategorii Reżyseria Dokumentu Krótkometrażowego. 
18.02.18, 22:07
| telewizja » badania rynku
Ponad 6 mln widzów oglądało zwycięstwo Kamila Stocha
17 lutego br. , pierwszy złoty medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w PjongCzang zdobył w konkursie indywidualnym na dużej skoczni Kamil Stoch. Jego sukces oglądało ponad 6 mln widzów, a udziały Jedynki wyniosły 48 proc.
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL