08.01.18, 08:00

Licytacje Radia Kolor, Wawa, Eski i Rock Radia na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Logo WOŚP
Fot.: materiały prasowe

W tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyły się tradcyjnie stacje radiowe. Na licytacje wystawiono m.in. możliwość poprowadzenia porannych programów Esce i Rock Radiu.

Radio Kolor 103 FM ponownie włączyło się w kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W jednej z aukcji można licytować zestaw zapachów marki Tous oraz podwójne zaproszenie na ekskluzywny Bankiet Jubileuszowy Radia Kolor, który odbędzie się 27 stycznia br. w Airport Hotel Okęcie. Aktualna cena zestawu to 122,50 zł (dane dot. aktualnej ceny pochodzą z 7 stycznia br.). Radio Kolor wystawiło na licytację także zestaw zawierający zamek Gerdalock V3, który można otworzyć za pomocą smartfona oraz podwójne zaproszenie na Bankiet Jubileuszowy Radia Kolor. Obecna cena to 157,5 zł.

Również Rock Radio włączyło się w granie na rzecz WOŚP. Stacja wystawiła na licytację możliwość poprowadzenia porannego programu „ Powstanie Rock Radia" z Piotrem Kędzierskim. Aktualna cena to 600 zł. Z kolei zestaw kubków Rock Radia z podpisami prowadzących osiągnął już wartość 610 zł.

Eska wystawiła na licytację możliwość współprowadzenia porannego show Radia ESKA „Obudź się na Jankesa”. Aktualna cena to już 2750 zł.

Z kolei Monika Król to prezenterka Radia WAWA, prowadząca pasmo „Zawsze Polska Muzyka”. Dziennikarka prywatnie jest pasjonatką polskich filmów i fotografii, jest również absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii i Warszawskiej Szkoły Filmowej. Na licytacji wystawiono przeprowadzenia sesji zdjęciowej przez dziennikarkę. Po zakończonej sesji, Monika Król zaprosi zwycięzcę licytacji na kolację. Aktualna cena sesji to 580 zł. Do wylicytowania jest także szalony weekend w Zakopanem z Dziką Ekipą Radia Wawa. Wśród atrakcji m.in. kulig konny, góralskie ognisko i góralska herbata. Aktualna cena to 898 zł.

Komentarze

Powiązane

21.02.18, 20:00
| radio » informacje | kultura » książki
Ja, pustelnik. Pierwszy audiobook nagrywany w Radiu Łódź
Himalaista Piotr Pustelnik opowiedział swoją historię, wysłuchał jej i spisał Piotr Trybalski, a przeczyta – łódzki aktor Ireneusz Czop. W Radiu Łódź powstaje właśnie audiobook „Ja, pustelnik” - autobiograficznej książki himalaisty.
21.02.18, 18:00
| radio » informacje | internet » informacje
Polskie Radio ze specjalnym serwisem w 40. rocznicę powstania Wolnych Związków Zawodowych
Z okazji 40. rocznicy powstania pierwszych Wolnych Związków Zawodowych, Portal Polskiego Radia przygotował specjalny serwis, w którym znalazły się materiały dźwiękowe i wideo, opinie historyków oraz nagrania i relacje osób, które współtworzyły organizację.
21.02.18, 16:00
| radio » informacje
Zagadkowa Osiecka dla dzieci po raz drugi. Koncert grupy Kilersi z programem Pan Tuwim i Pan Brzechwa robią show
W niedzielę, 25 lutego br. odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Zagadkowa Osiecka”. Początek o godz. 9.05, a w programie – oprócz audycji „Zagadkowa niedziela” zaplanowano koncert grupy Kilersi z programem „Pan Tuwim i Pan Brzechwa robią show”.
21.02.18, 09:00
| radio » informacje | internet » informacje
Radio Książki już działa. Cykl podcastów Michała Nogasia
Zadebiutował cykl podcastów Michała Nogasia pt. "Radio Książki". To nowe, wspólne przedsięwzięcie "Książek. Magazynu do czytania", "Gazety Wyborczej" oraz serwisu Audioteki. 
20.02.18, 22:00
| radio » informacje
Adam Ferency czyta Nadberezyńców w Dwójce
Adam Ferency czyta "Nadberezyńców" Floriana Czernyszewicza w radiowej Dwójce. Informacja prasowa
20.02.18, 11:00
| radio » informacje
Witold Lazar ponownie odszedł z ekipy Radia Zet
Witold Lazar, prezenter Radia Zet, definitywnie rozstał się z Radiem Zet. 
15.02.18, 20:00
| radio » informacje
Słuchowisko Tangibile. RadiOpera w Dwójce
W sobotę, 17 lutego br., Program 2 Polskiego Radia wyemituje premierowo słuchowisko Lidii Amejko „Tangibile. RadiOpera” w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz. Początek o godz. 19.00.
15.02.18, 14:00
| radio » informacje
Nowe programy Michała Margańskiego i Michała Migały w Trójce
W ramówce Trojki pojawią się dwie nowe autorskie audycje - „Annały Migały” i „AnagrammarganA”.
14.02.18, 14:00
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska i RMF MAXXX z największym wzrostem
Radio Eska pozostaje liderem wśród sieci radiowych – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 listopada 2017 r. do 31 stycznia 2018 r. (sieci radiowe).
14.02.18, 12:00
| radio » informacje
Festiwal Trójka Górom 2018 ponownie w Szklarskiej Porębie
Koncerty, spotkania i rozmowy z gwiazdami sportu, literatury i ekranu, filmy, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i kabarety, a wreszcie audycje na żywo – tak zapowiada się kolejna edycja Festiwalu Trójka Górom w Szklarskiej Porębie. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL