01.12.17, 18:12

Przystanek Wyspiański. Reprodukcje dzieł w kampanii Muzeum Narodowego w Krakowie

W 110. rocznicę śmierci Stanisława Wyspiańskiego w ośmiu największych miastach pojawiły się wyjątkowe przystanki. Można na nich podziwiać reprodukcje dzieł Wyspiańskiego oraz „uruchomić zmysły”. AMS tym samym zaprasza do objerzenia dzieł, wysłuchania przewodnika i poczucia zapachu kwiatów z dzieł Wyspiańskiego.

Specjalnie przygotowane przystanki AMS towarzyszą wystawie „Wyspiański”, którą można oglądać w Muzeum Narodowym w Krakowie. Wystrój wiat został zaaranżowany fragmentami dzieł Stanisława Wyspiańskiego. Każda z nich jest wyposażona w WiFi, po którego uruchomieniu pojawia się landing page „Przystanek Wyspiański”. Kieruje on na stronę Muzeum Narodowego, z której można pobrać materiały dedykowane wystawie. Dodatkowo dzięki wbudowanym w wiaty urządzeniom mp3, można wysłuchać przewodnika po wystawie, a na przystankach w Krakowie i Poznaniu – poczuć kwiatowy zapach nawiązujący do motywów pojawiających się często w polichromiach i witrażach Wyspiańskiego.

Zaproponowaliśmy Muzeum Narodowemu wyjście z wystawą na ulicę i rozszerzenie jej oddziaływania poza sferę czysto wizualną. Przyda się więc nie tylko wzrok, ale także słuch i węch” – mówi Grażyna Gołębiowska, dyrektor marketingu AMS.

Na każdym z przystanków znajdują się naklejki z informacjami o materiałach dostępnych do pobrania. Ponadto Muzeum Narodowe zaplanowało aplikację „Szlak Stanisława Wyspiańskiego”, dzięki której będzie można poznać wiele ciekawostek z życia artysty. Gdzie urodził się Stanisław Wyspiański? Dla kogo celowo zaprojektował niewygodne meble? – odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać korzystając z aplikacji dostępnej do pobrania również na krakowskich przystankach AMS.

„Przystanek Wyspiański” można znaleźć w następujących miastach: Katowice, ul. Roździeńskiego, Uniwersytecka,; Kraków, Plac Inwalidów; Kraków, Filharmonia; Łódź, ul. Sienkiewicza, Galeria; Poznań, ul. Towarowa, al. Niepodległości (Święty Marcin); Szczecin, Wyszyńskiego, Most Długi (kierunek Brama Portowa); Gdańsk, Podwale Grodzkie (Dworzec PKP, Wałowa); Warszawa, Hotel Bristol 02 i Wrocław, ul. Łącznik-Stawowa, Kołłątaja (Borowska).

Pomysłodawcą i mecenasem projektu jest AMS - partner wystawy „Wyspiański” realizowanej przez Muzeum Narodowe w Krakowie.

Komentarze

Powiązane

15.12.17, 19:12
| reklama & PR » informacje
Kostrzewa PR dla Eichholtz by Clue
Z początkiem grudnia br. Kostrzewa PR rozpoczęła działania public relations dla Eichholtz by Clue, flagowego salonu w Polsce ekskluzywnej marki Eichholtz.
15.12.17, 14:12
| reklama & PR » informacje
Postaw talerz na Święta. Akcja marki Ambition
Agencja K2 Media, w ramach nowo rozpoczętej współpracy z marką Ambition, producentem rozwiązań AGD do kuchni i jadalni, realizuje akcję „Postaw talerz na Święta”, w której całkowity dochód ze sprzedaży specjalnie wyprodukowanych, świątecznych talerzy zostanie przekazany bankom żywności.
15.12.17, 13:12
| reklama & PR » informacje
Ambasadorki Streetcom testują nową linię produktów marki Winiary
2000 Ambasadorek Streetcom będzie testować nową linię produktów WINIARY POMYSŁ NA… Pieczone w sosie. To kolejna współpraca agencji z marką.
15.12.17, 11:12
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard obsłuży markę Dawtona w 2018 roku
W ramach wygranego przetargu, agencja Cut The Mustard wprowadzi nową platformę komunikacji dla marki Dawtona w mediach społecznościowych oraz będzie odpowiedzialna za stałe tworzenie contentu.
15.12.17, 10:12
| reklama & PR » informacje
Trwa kampania multirozrywkowych laptopów IdeaPad marki Lenovo
Wystartowała kampania telewizyjna i internetowa dla nowej serii laptpów IdeaPad marki Lenovo. Przygotowaniem jej zajęły się Agencja kreatywna Change Serviceplan i dom mediowy Value Media, które działają w ramach Group One.
15.12.17, 09:12
| reklama & PR » informacje
Raiffeisen Polbank klientem Opus B
Agencja Opus B zwyciężyła w przetargu Raiffeisen Polbank. Współpraca Opus B z klientem obejmuje obszary ATL i BTL. 
14.12.17, 19:12
| reklama & PR » informacje
SMOG [ERROR]. Antysmogowa kampania społeczna w Krakowie
Kraków od lat boryka się ze smogiem. Miasto królów dusi się w kłębach szarego dymu. Nowa kampania społeczna SMOG [ERROR] przygotowana przez agencję Dziadek do orzechów ma zwrócić uwagę mieszkańców na problem, z którym od lat boryka się miasto.
14.12.17, 18:12
| reklama & PR » informacje
Badanie ScreenLovers i IAA: rosną rola i przychody audytorów mediowych
Rynek audytu mediowego wzrósł o 10 proc. w stosunku do ub.r. Instytut Audytu Mediowego pozostaje największy, a Stars rośnie najszybciej. Agencje mediowe najlepiej postrzegają Accenture i Media Strategy – wynika z badania ScreenLovers zrealizowane przy wsparciu IAA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. 
14.12.17, 15:12
| reklama & PR » informacje
Napojowskazy dla marki Coca-Cola w czterech lokalizacjach
Agencja 4Frame zrealizowała dla koncernu Coca-Cola cztery „Napojowskazy” - interaktywne rozwiązania, których celem jest zwiększenie doznań i wrażeń podczas zakupów. Innowacyjna nawigacja po kategorii napojów dostępna jest w sklepach Carrefour w Warszawie i Poznaniu.
14.12.17, 09:12
| reklama & PR » ludzie
Katarzyna Wójtowicz-Pietroń w Grayling Poland
Do zespołu agencji Grayling Poland dołączyła Katarzyna Wójtowicz-Pietroń, która objęła stanowisko Account Managera. Do jej obowiązków będzie należało tworzenie i realizacja projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL