25.11.17, 20:11

Avanti z nową aplikacją umożliwiającą szybkie zakupy

Okładka magazynu
Fot.: materiały prasowe

Zespół miesięcznika „Avanti” przygotował innowacyjną aplikację umożliwiające dokonanie zakupów interesujących czytelników produktów bezpośrednio ze stron pisma. 

"Od ponad dekady „Avanti” wyznacza trendy na polskim rynku modowym i kosmetycznym, jednocześnie rozwijając ofertę dla czytelniczek i pomagając im w robieniu zakupów. Dzięki nowej aplikacji miesięcznik „Avanti” jako pierwszy tytuł w Polsce zaproponuje kolejne rozwiązanie w tym zakresie, łączące świat pisma i internetowych zakupów. Czytelniczki będą mieć dostęp do galerii produktów online z poziomu pisma oraz zapewnione łatwe i szybkie przejście do stron producentów – to świetny pomysł na wygodne zakupy, zwłaszcza w okresie przedświątecznym" - mówi Piotr Hendel, wydawca „Avanti”.

Dzięki nowej aplikacji „Avanti” czytelniczki będą mogły skanować strony magazynu, identyfikować produkty, którymi są zainteresowane bezpośrednio w sklepie internetowym, a potem dokonywać zakupów. Aplikacja zapewnia również możliwość znalezienia najbliższego sklepu stacjonarnego z przedmiotami oznaczonymi przez użytkowniczkę jako interesujące oraz sprawdzenia w nim dostępności produktu w określonym rozmiarze, kolorze czy fasonie. Dostęp do tych funkcjonalności jest bezpłatny, nie ma też potrzeby rejestrowania się. Jeśli czytelniczki zdecydują się na rejestrację w aplikacji, otrzymają dostęp do dodatkowych opcji, m.in. do ekskluzywnych ofert i zniżek, możliwości tworzenia własnych list zakupowych i dzielenia się nimi online oraz do rekomendacji stylistek miesięcznika.

Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store od 24 listopada br. – wraz z ukazaniem się grudniowego wydania miesięcznika. Wszystkie strony magazynu można zeskanować i dokonywać zakupów w aplikacji „Avanti”. Grudniowy numer pisma wspiera promocja w radiostacjach Agory, czasopisma Agory oraz w kinach sieci Helios. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Aplikację „Avanti” stworzyła firma IINE card Japan Inc. Narzędzie jest głównym elementem innowacyjnego rozwiązania wykorzystującego moduł skanowania, dzięki któremu każdy materiał drukowany staje się interaktywną platformą i umożliwia bezpośredni zakup poprzez urządzenia mobilne. Rozwiązanie „white label”, na którym została oparta aplikacja, pozwala wydawcom i markom posługującym się materiałami drukowanymi stworzyć spersonalizowaną aplikację pod swoja marką. 

Komentarze

Powiązane

13.12.17, 21:12
| prasa » dodatki do gazet
Zwierciadło w cenie 6,99 zł
14 grudnia br. ukaże się styczniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” w specjalnej cenie 6,99 zł. Numer w sprzedaży dostępny będzie również z kalendarzami na 2018 r. w dwóch energetycznych kolorach do wyboru.
13.12.17, 12:12
| prasa » dodatki do gazet
Twój STYL odświeża makietę. Styczniowy numer z filmem na DVD Boska Florence
Numer styczniowy (1/2018) magazynu „Twój STYL” (Bauer) ukaże się 14 grudnia br. z odświeżoną makietą, która ma nawiązywać do światowych trendów w projektowaniu magazynów.
12.12.17, 11:12
| prasa » informacje
Nowe zasady autoryzacji. Prawo prasowe po zmianach
Zmiana ustawy  Prawo prasowe weszła w życie. Największe zmiany dotyczą autoryzacji. Publikujemy pełna wersję zmian w ustawie. 
11.12.17, 19:12
| prasa » dodatki do gazet
Polityczna biografia Lecha Wałęsy. Specjalne wydanie Ale Historii Extra
12 grudnia br. ukaże się specjalne wydanie „Ale Historii Extra” w całości poświęcone przywódcy „Solidarności”. 
11.12.17, 15:12
| prasa » dodatki do gazet
Gazeta Wyborcza z kalendarzem astronomicznym na przyszly rok
We wtorek, 12 grudnia br. razem z „Gazetą Wyborczą" ukaże się kalendarz astronomiczny na 2018 rok. 
09.12.17, 09:12
| prasa » informacje
Szkoła tematem nowego numeru Psychologii dla rodziców
1 grudnia br., na rynku ukazał się kolejny numer „Psychologii dla rodziców”, wydania specjalnego „Wysokich Obcasów”. Tym razem tematem przewodnim magazynu jest szkoła. 
07.12.17, 17:12
| prasa » ludzie
Sylwia Czubkowska i Sebastian Kucharski w zespole Gazety Wyborczej
Sylwia Czubkowska, dziennikarka zajmująca się innowacjami, technologiami i cyfryzacją administracji państwowej zostanie autorką działu Wyborcza Tech. 
07.12.17, 10:12
| prasa » ludzie
Krzysztof Kraszewski dyrektorem produkcji w Edipresse Polska od lutego 2018 r.
Danuta Kamińska – Adamkowska, dyrektor produkcji Edipresse Polska S.A. , podjęła decyzję o odejściu ze spółki po 22 latach pracy. 
06.12.17, 15:12
| prasa » informacje
Ruszyła VII edycja Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka
Ruszyły zgłoszenia do siódmej edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Laureaci zdobywają swoje pierwsze nagrody, oraz budują kunszt dziennikarski.ale również zawierają cenne znajomości. Podobnie jak w poprzednim roku zgłoszenia można nadsyłać w czterech kategoriach.
06.12.17, 15:12
| prasa » informacje
Wprost obchodzi 35 urodziny
35 lat temu, 5 grudnia 1982 r. w Poznaniu ukazał się pierwszy numer tygodnika „Wprost”. 
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 15.01.18

Do zdobycia jedna gra planszowa. 

do 14.01.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL