08.11.17, 14:00

Durszlak. Bauer testuje nowy magazyn kulinarny

22 listopada br. nakładame Wydawnictwa Bauer ukaże się testowe wydanie magazynu „Durszlak”.

W magazynie znajdą się przepisy blogerów kulinarnych skupionych na Durszlak.pl. To największy agregator blogów kulinarnych w Polsce i platforma komunikacji z blogerami. W jednym miejscu skupia ponad 1 mln przepisów z ponad 6,5 tys. blogów. Ma ponad 52 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy utworzyli ponad 70 tys. książek kucharskich (zeszytów).

W testowym wydaniu znajdą się pomysły blogerów na dania wigilijne i świąteczne, a także propozycje na sylwestrowe domówki. W magazynie ma nie zabraknąć również niestandardowych śniadań, szybkich obiadów, odkrywania odkrywanie tradycji na nowo czy informacji dotyczących zdrowego odżywiania.

„Wśród wielu publikacji blogerów skupionych wokół platformy Durszlak.pl znaleźliśmy mnóstwo ciekawych, autorskich przepisów i postanowiliśmy przełożyć je na papier. Nasi blogerzy - prawdziwi mistrzowie gotowania - preferują różne kuchnie, prezentują różnorodne podejście do gotowania i smakowania, mają też ogromną wiedzę praktyczną - i to chcemy zaprezentować w magazynie, gdzie poza samymi przepisami czytelnik znajdzie mnóstwo trików kulinarnych, inspiracji, wskazówek i porad blogerów jak sprawić, by nasze dania były jeszcze smaczniejsze i zawsze się udawały. Wierzymy, że spodoba się to również czytelnikom, którzy dotąd nie interesowali się blogami kulinarnymi” – powiedziała Urszula Kaszubowska, dyrektor wydawnicza tytułów kulinarnych.

Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.

Magazyn „Durszlak” ukazuje się w objętości 100 stron i w cenie 6,99 zł. Tytuł będzie promowany w tytułach własnych Bauera, na Facebooku i na stronie serwisu Durszlak.pl. Testowe wydanie magazynu „Durszlak” będzie w sprzedaży do 30 stycznia 2018 r. Wydawca nie podjął jeszcze decyzji o docelowej częstotliwości tego tytułu.

Komentarze

Powiązane

17.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Pimpek zmienia się w magazyn Pets
Magazyn dla dzieci „Pimpek” (Egmont Publishing) zmienia tytuł na „Pets”. Pierwszy numer z nową nazwą trafi do sprzedaży 18 stycznia br. 
15.01.18, 18:00
| prasa » informacje
Partnerzy 50+ odpowiadają już za 1/3 sieci Kolportera
Blisko 200 osób dołączyło, w 2017 r., do ekipy partnerów, prowadzących saloniki, należące do sieci zarządzanej przez Departament Sieci Własnej Kolportera.
15.01.18, 09:00
| prasa » informacje
Ewa Redel-Bydłowska odejdzie z Edipresse Polska. Zmiany w zarządzie
Ewa Redel-Bydłowska zrezygnowała z funkcji członka zarządu Edipresse Polska S.A. i spółek zależnych, w tym Lincoln oraz P&P. Współpracę z firmą zakończy 31 grudnia 2018 r.
14.01.18, 21:00
| prasa » informacje | reklama & PR » informacje
Książki. Magazyn do czytania i Wysokie Obcasy Extra z droższymi cenami reklam
Zmieniły się cenniki reklamowe magazynów wydawanych przez „Gazetę Wyborczą” - „Książek. Magazynu do czytania" oraz „Wysokich Obcasów Extra”.
11.01.18, 14:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najczęściej cytowana w grudniu 2017 r.
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2017 r. 
09.01.18, 18:00
| prasa » dodatki do gazet
Maseczka antysmogowa z Gazetą Wyborczą
W czwartek, 11 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić maseczkę antysmogową.
09.01.18, 15:18
| prasa » badania rynku
Artur Roguski w Edipresse Polska
Artur Roguski dołączył do Edipresse Polska S.A. jako social media manager grupy serwisów people, style & beauty.
05.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska w zespole tygodnika Duży Format
Do grona reporterów tygodnika „Duży Format” dołączyły Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Obie będą pisały reportaże śledcze i społeczne.
04.01.18, 19:53
| prasa » ludzie
Wojciech Surmacz nowym Prezesem PAP
Nie Roman Młodkowski, a Wojciech Surmacz został nowym Prezesem Polskiej Agencji Prasowej. Jego zastępcą będzie Tomasz Przybek. Nowy zarząd PAP wybrała Rada Mediów Narodowych. 
04.01.18, 13:00
| prasa » ludzie
Jacek Bełdowski odchodzi z Grupy Egmont
Jacek Bełdowski, Dyrektor Generalny Egmont Creative Solutions, po 25 latach pracy zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą Egmont. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL