23.10.17, 21:00

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości. Wydanie specjalne DGP i gala finałowa akcji

Logo akcji
Fot.: materiały prasowe

Wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej” i gala finałowa na zakończenie V edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”.

Od początku października br. trwa akcja Dziennika Gazety Prawnej „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, w ramach której redaktorzy DGP, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

24 października ukaże się specjalne wydanie gazety przygotowane przez przedsiębiorców oraz odbędzie się gala finałowa, podczas której „Dziennik Gazeta Prawna” nagrodzi najlepszych przedsiębiorców.

Hasłem przewodnim V edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” jest „Polska wobec gospodarczych wyzwań współczesnego świata”. Przez cały październik, codziennie na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” ukazywały się artykuły w cyklu „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, natomiast we wtorki w siedzibie redakcji odbywały się panele z udziałem przedsiębiorców i ekspertów z rynku.

Zwieńczeniem akcji będzie wydanie specjalne „Dziennika Gazety Prawnej”, stworzone – podobnie jak przed rokiem – wspólnie z zaproszonymi na kolegium redakcyjne przedsiębiorcami. Właściciele i prezesi polskich firm w roli dziennikarzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także podpowiadają sprawdzone rozwiązania.

Akcję „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” zakończy Gala Finałowa w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Podczas Gali odbędzie się również wręczenie nagród „Dziennika Gazety Prawnej” w konkursie dla firm, które w największym stopniu przyczyniają się do budowy marki „Polska” i na których w największym stopniu opiera się nasz rozwój gospodarczy. Galę uświetni recital Stanisława Soyki.

Partnerami medialnymi akcji są: RMF FM i Polsat News.

Komentarze

Powiązane

17.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Pimpek zmienia się w magazyn Pets
Magazyn dla dzieci „Pimpek” (Egmont Publishing) zmienia tytuł na „Pets”. Pierwszy numer z nową nazwą trafi do sprzedaży 18 stycznia br. 
15.01.18, 18:00
| prasa » informacje
Partnerzy 50+ odpowiadają już za 1/3 sieci Kolportera
Blisko 200 osób dołączyło, w 2017 r., do ekipy partnerów, prowadzących saloniki, należące do sieci zarządzanej przez Departament Sieci Własnej Kolportera.
15.01.18, 09:00
| prasa » informacje
Ewa Redel-Bydłowska odejdzie z Edipresse Polska. Zmiany w zarządzie
Ewa Redel-Bydłowska zrezygnowała z funkcji członka zarządu Edipresse Polska S.A. i spółek zależnych, w tym Lincoln oraz P&P. Współpracę z firmą zakończy 31 grudnia 2018 r.
14.01.18, 21:00
| prasa » informacje | reklama & PR » informacje
Książki. Magazyn do czytania i Wysokie Obcasy Extra z droższymi cenami reklam
Zmieniły się cenniki reklamowe magazynów wydawanych przez „Gazetę Wyborczą” - „Książek. Magazynu do czytania" oraz „Wysokich Obcasów Extra”.
11.01.18, 14:00
| prasa » informacje
IMM: Rzeczpospolita najczęściej cytowana w grudniu 2017 r.
„Rzeczpospolita” znalazła się na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów w Polsce – wynika z badania Instytutu Monitorowania Mediów za grudzień 2017 r. 
09.01.18, 18:00
| prasa » dodatki do gazet
Maseczka antysmogowa z Gazetą Wyborczą
W czwartek, 11 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić maseczkę antysmogową.
09.01.18, 15:18
| prasa » badania rynku
Artur Roguski w Edipresse Polska
Artur Roguski dołączył do Edipresse Polska S.A. jako social media manager grupy serwisów people, style & beauty.
05.01.18, 13:00
| prasa » informacje
Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska w zespole tygodnika Duży Format
Do grona reporterów tygodnika „Duży Format” dołączyły Ludmiła Anannikova i Katarzyna Włodkowska. Obie będą pisały reportaże śledcze i społeczne.
04.01.18, 19:53
| prasa » ludzie
Wojciech Surmacz nowym Prezesem PAP
Nie Roman Młodkowski, a Wojciech Surmacz został nowym Prezesem Polskiej Agencji Prasowej. Jego zastępcą będzie Tomasz Przybek. Nowy zarząd PAP wybrała Rada Mediów Narodowych. 
04.01.18, 13:00
| prasa » ludzie
Jacek Bełdowski odchodzi z Grupy Egmont
Jacek Bełdowski, Dyrektor Generalny Egmont Creative Solutions, po 25 latach pracy zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą Egmont. 
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL