06.10.17, 09:10

Michał Otocki dyrektorem sprzedaży ds. digital w Edipresse Polska

Michał Otocki
Fot.: materiały prasowe

Edipresse wprowadza zmiany w zarządzaniu sprzedażą w obszarze digital powołując w strukturze nowe stanowisko Dyrektora sprzedaży ds. digital, które obejmie Michał Otocki.

Otocki ma odpowiadać za strategię sprzedaży, zarządzanie zespołem handlowym oraz nadzór nad realizacją zobowiązań handlowych dla klientów w obszarze digital. Raportować będzie bezpośrednio do Macieja Klepackiego, Digital COO w Spółce.

W skład nowej struktury sprzedaży digital, która pokieruje Michal Otocki wchodzą: biuro reklamy lifestyle (oferta pakietowa Polki.pl, Gotujmy.pl, Viva.pl i Party.pl oraz projekty niestandardowe na Wizaz.pl), którego dyrektorem bez zmian jest Agnieszka Kos; Anna Mijakowska, na stanowisku zastępcy dyrektora sprzedaży ds. digital w platformach multimedialnych będzie wspierać sprzedaż produktów digital w ramach oferty cross-mediowej Edipresse realizowanej w platformach: advisory&parenting&fit oraz people&glossy& style&beauty, Mijakowska była związana przez ostatnie lata z działem sprzedaży korporacyjnej;zespół sprzedaży w modelu programtycznym, którym kieruje Karolina Wysocka, Head of RTB/Programmatic; dział Project Management wspierający wszystkie biura reklamy, którym zarządza Monika Ceglińska – Maciak.

Równolegle powołano stanowisko Dyrektora ds. strategii oferty reklamowej, które objęła Mariola Zienkiewicz, od kilkunastu lat w Edipresse odpowiedzialna m.in. za ofertę digital i wsparcie sprzedaży skierowanej do największych klientów spółki. Zienkiewicz, podobnie jak Michał Otocki, będzie raportować bezpośrednio do Macieja Klepackiego, Digital COO.

Zmiany w strukturach sprzedaży digital pozostają bez wpływu na sprzedaż realizowaną przez zespoły handlowe w platformach multimedialnych i dział korporacji.

Michał Otocki z rynkiem reklamy jest związany od 2000 r. Przed dołączeniem do Edipresse Polska pełnił od 2013 r. funkcję Dyrektora pionu sprzedaży bezpośredniej w Grupie Interia.pl. W poprzednich latach związany m.in. z Agora S.A., gdzie jako Regionalny szef sprzedaży odpowiadał za serwisy rekrutacyjne GazetaPraca.pl (2007 – 2011), oraz sprzedaż do klientów strategicznych Gazety Wyborczej (2000 – 2004). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał także w dziale agencyjnym Grupy Onet.pl (2005 – 2006).

Komentarze

Powiązane

17.10.17, 16:10
reklama & PR » informacje
Dystrybutor win TiM klientem LoveBrands Relations
TiM, dystrybutor win na polskim rynku, rozpoczął we wrześniu br. współpracę z LoveBrands Relations.
17.10.17, 15:10
reklama & PR » informacje
Czaniecki. Tu zaczyna się smak. Producent makaronów z kampanią w mediach
Ruszyła kampania makaronów Czaniecki pod hasłem „Czaniecki. Tu zaczyna się smak”. Zintensyfikowane działania w mediach potrwają do końca listopada. 
17.10.17, 14:10
reklama & PR » informacje
Grupa On Board Think Kong dla L’Oréal Warsaw Plant
Grupa On Board Think Kong poszerza współpracę z L’Oréal Polska, realizując działania dla L’Oréal Warsaw Plant. Agencja będzie odpowiedzialna za komunikację wizualną oraz obsługę produkcyjną związaną z komunikacją do pracowników fabryki.
17.10.17, 13:10
reklama & PR » informacje
FullSix Media zaplanuje i kupi media dla matki LOT
LOT rozstrzygnął konkurs na dom mediowy, wybierając Havas Media Group. Zwycięzca postępowania powołał nową spółkę FullSix Media, która zajmuje się wyłączną obsługą polskiego przewoźnika.
17.10.17, 11:10
reklama & PR » informacje
Łomża miodowe z nową szatą graficzną
Van Pur zmienia szatę graficzną wariantu smakowego Łomża Miodowe. Spółka chce tym samym odświeżyć i nadać spójny charakter opakowań Łomży. 
17.10.17, 10:10
reklama & PR » ludzie
Monika Bronowska Prezesem Zarządu Grupy Netsprint od listopada
Grupa Netsprint wprowadza zmiany na stanowisku Prezesa Zarządu. Od listopada br. Grupą pokieruje Monika Bronowska, ekspert z ponad 17-letnim doświadczeniem w branży mediowo-marketingowej. 
16.10.17, 21:10
reklama & PR » informacje
Vichy wybiera LoveBrands Relations
LoveBrands Relations opracuje nowy program komunikacyjny dla marki Vichy.
16.10.17, 20:10
reklama & PR » informacje
K2 Media planuje kampanię Double Serum
Clarins, marka kosmetyków luksusowych, powierzyła K2 Media zaplanowanie i zakup mediów do jesiennej kampanii launchującej nowy produkt - Double Serum.
16.10.17, 19:10
reklama & PR » informacje
Kolejna międzynarodowa kampania BBDO Warszawa dla 3M
Firma 3M zrealizowała kolejną kampanię z agencją BBDO Warszawa. Tym razem bohaterem kampanii jest 3M Filtek Ultimate – unikalny nanokompozytowy materiał do wypełnień stosowany w stomatologii.
16.10.17, 18:10
reklama & PR » informacje
2,5 mln nagród w promocji konsumenckiej karty VITAY
Dla użytkowników karty VITAY, na stacjach ORLEN wystartowała nowa promocja konsumencka z pulą ponad 2,5 mln nagród.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 17.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Szczęście na widelcu. Powieść w pięciu daniach”.

do 16.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Czynnik miłości”.

do 13.11.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki „Wystarczy, że jesteś”.

Kalendarium
Dziś jest 18 października 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL