06.10.17, 09:00

Michał Otocki dyrektorem sprzedaży ds. digital w Edipresse Polska

Michał Otocki
Fot.: materiały prasowe

Edipresse wprowadza zmiany w zarządzaniu sprzedażą w obszarze digital powołując w strukturze nowe stanowisko Dyrektora sprzedaży ds. digital, które obejmie Michał Otocki.

Otocki ma odpowiadać za strategię sprzedaży, zarządzanie zespołem handlowym oraz nadzór nad realizacją zobowiązań handlowych dla klientów w obszarze digital. Raportować będzie bezpośrednio do Macieja Klepackiego, Digital COO w Spółce.

W skład nowej struktury sprzedaży digital, która pokieruje Michal Otocki wchodzą: biuro reklamy lifestyle (oferta pakietowa Polki.pl, Gotujmy.pl, Viva.pl i Party.pl oraz projekty niestandardowe na Wizaz.pl), którego dyrektorem bez zmian jest Agnieszka Kos; Anna Mijakowska, na stanowisku zastępcy dyrektora sprzedaży ds. digital w platformach multimedialnych będzie wspierać sprzedaż produktów digital w ramach oferty cross-mediowej Edipresse realizowanej w platformach: advisory&parenting&fit oraz people&glossy& style&beauty, Mijakowska była związana przez ostatnie lata z działem sprzedaży korporacyjnej;zespół sprzedaży w modelu programtycznym, którym kieruje Karolina Wysocka, Head of RTB/Programmatic; dział Project Management wspierający wszystkie biura reklamy, którym zarządza Monika Ceglińska – Maciak.

Równolegle powołano stanowisko Dyrektora ds. strategii oferty reklamowej, które objęła Mariola Zienkiewicz, od kilkunastu lat w Edipresse odpowiedzialna m.in. za ofertę digital i wsparcie sprzedaży skierowanej do największych klientów spółki. Zienkiewicz, podobnie jak Michał Otocki, będzie raportować bezpośrednio do Macieja Klepackiego, Digital COO.

Zmiany w strukturach sprzedaży digital pozostają bez wpływu na sprzedaż realizowaną przez zespoły handlowe w platformach multimedialnych i dział korporacji.

Michał Otocki z rynkiem reklamy jest związany od 2000 r. Przed dołączeniem do Edipresse Polska pełnił od 2013 r. funkcję Dyrektora pionu sprzedaży bezpośredniej w Grupie Interia.pl. W poprzednich latach związany m.in. z Agora S.A., gdzie jako Regionalny szef sprzedaży odpowiadał za serwisy rekrutacyjne GazetaPraca.pl (2007 – 2011), oraz sprzedaż do klientów strategicznych Gazety Wyborczej (2000 – 2004). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał także w dziale agencyjnym Grupy Onet.pl (2005 – 2006).

Komentarze

Powiązane

24.02.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
Startuje Lechstarter. Piotr Vienio Więcławski ambasadorem programu
Cut The Mustard poprowadzi komunikację kolejnej edycji programu LECHSTARTER. Do nowej edycji zaangażowano Piotra “Vienia” Więcławskiego.
24.02.18, 12:00
| reklama & PR » informacje
Face It! zajmie się launchem Cookingbox.pl
Agencja Face It! zajmie się launchem firmy Cookingbox.pl na polskim rynku.
24.02.18, 09:00
| telewizja » ludzie | reklama & PR » ludzie
Paulina Tyczkowska w nc+
Paulina Tyczkowska dołączyła do działu komunikacji i PR platformy nc+, gdzie objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR filmów i seriali.
23.02.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
click community obsłuży Training Mask Polska
Do grona klientów krakowskiej agencji social media click community dołączył Training Mask Polska - oficjalny dystrybutor masek treningowych.
23.02.18, 17:12
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Penconek w zespole Grupy On Board Think Kong
Do zespołu Grupy On Board Think Kong dołączyła Agnieszka Penconek obejmując stanowisko Graphic Designera wzmocni kilkuosobowy dział kreacji.
23.02.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Chigo Agency poszerza współpracę z Salvador Machines
Agencja Chigo przedłużyła współpracę na 2018 rok z włoskim producentem maszyn do obróbki drewna - Salvador Machines oraz rozszerzyła ją o wsparcie innej marki należącej do grupy - Salvamac.
23.02.18, 14:00
| reklama & PR » informacje
Tradycyjnie pyszne Święta. W marcu startuje kampania Galeo
1 marca br. startuje kampania reklamowa Galeo. Wsparte zostaną majeranek oraz pieprz czarny Galeo, reprezentujące portfolio przypraw niezbędnych do przygotowania tradycyjnych wielkanocnych dań.
23.02.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Havas Media utrzymuje budżet marki Tarczyński
Dom mediowy Havas Media (Havas Media Group) obronił budżet Tarczyński i zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marki wędlin.
23.02.18, 12:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Kupuj z głową. Kampania serwisu Otomoto
Ruszyła kolejna kampania telewizyjna największego serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Tym razem Otomoto stawia na edukację i wsparcie dla tych, którzy planują kupić auto.
23.02.18, 10:10
| internet » e-commerce | reklama & PR » informacje
Definicja lepszych zakupów. Trwa kampania supermarketu Frisco.pl
W lutym br., wystartowała kampania supermarketu online Frisco.pl. To pierwsza kampania stworzona w ramach nowej platformy komunikacji marki, której przewodzi hasło „Frisco.pl – Definicja lepszych zakupów”.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 23.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 22.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.03.18

Do zdobycia jeden egzemplarz gry planszowej.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL