02.10.17, 09:00

Radio Kampus wprowadza jesienną ramówkę

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Nowe audycje autorskie, transmisje koncertów, sety grane z klubów oraz przyjazne przejęcia anteny – to część z propozycji dla słuchaczy Kampusa w jesiennej ramówce.

Na antenie pojawią się nowe cykle tematyczne o muzyce, kulturze, Warszawie, a także sporcie, kuchni, nowych technologiach, podróżach i motoryzacji. Powróci Haiku czytane przez mistrza gatunku - Dariusza Brzóskę Brzuskiewicza, pojawi się też znawca motoryzacji - Tymon Grabowski (Złomnik). Stacja szykuje nietypowy projekt łączący motoryzację i miejskie legendy.
Od października w Kampusie zagości również cykl „Legalna Kultura”, powstający we współpracy z Fundacją Legalna Kultura. Program podejmie tematy związane z legalnymi źródłami i prawem autorskim. Kolejny sezon zainauguruje Marcin Kuc i jego program „Jaja w kuchni”, do którego zaprasza szefów kuchni warszawskich restauracji. O piłce nożnej z gośćmi rozmawiał będzie Seweryn Dmowski. Do ekipy dołączył także Tomasz Leś, który specjalizuje się w nowych technologiach i Internecie. Po wakacjach powraca cykl o aplikacjach mobilnych „Łapp App”, realizowany wspólnie z Fundacją Culture Shock.

Muzycznie Radio Kampus realizuje swoje hasło „Same Sztosy”, grając świeżą muzykę, śledząc trendy i prezentując młodych artystów. Swoją selekcję w audycjach autorskich prezentuje duża ekipa producentów, promotorów i muzyków. Wśród nich: Michał Trzciński (BuenoBros) – audycja „Nie w to ucho”, Michał „Pouć” Płociński i Marcin Natali (Popkiller) – „Rap Sesja”, Michał „Proceente” Kosiorowski i Piotrek „DJ Anusz” Anuszewski - „Hip Hop Kampus”. Na antenie nie zabraknie setów granych na żywo - Ant zaprasza didżejów i producentów do audycji Sety Didżejskie. Kolejny radiowy sezon również przed Grohem i Buszkersem (U Know Me Records) w audycji „U Know Me Radio” i Kamilem Pivotem („Pozykiwka”). Adela i Hrabia jak do tej pory grają do tańca w sobotniej audycji „Bastronomy”; sprawdzone sety i autorska selekcja znajdzie się także w audycji Grześka Dworakowskiego „Digital Meditation” i w magazynie „Ktoś Cię Kocha” producenta Eltrona Johna.

Na słuchaczy czekają także akcje nietypowe - przyjazne przejęcia anteny czyli takeovery. Muzycy, artyści, producenci, DJe i promotorzy przejmują eter Radia Kampus i prezentują własny wybór muzyki. Jesienią można spodziewać się takeoverów Łukasza Stasiaka (Alkopoligamia), kolektywu Ćmy (Wojtek Urbański i Piotr Kalicki). Przed mikrofonem zasiądą także: Earl Jacob, Bovska (Magda Grabowska Wacławek), Marcelina, Pablopavo, i Sonar Soul.

Komentarze

Powiązane

17.01.18, 16:00
| radio » badania rynku
Warszawa: RMF FM pierwszy raz liderem w stolicy, Radio Zet na drugim miejscu
Historyczny moment w stolicy. Nowym liderem zostało Radio RMF FM – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lipca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (Warszawa).
17.01.18, 09:00
| radio » informacje
Radia Bogoria ma już 20 lat
9 stycznia 1998 roku zaczęło nadawanie lokalne radio w Grodzisku Mazowieckim. To jedyna samorządowa stacja na Mazowszu. Stacja ma już 20 lat. 
15.01.18, 12:00
| radio » informacje
Lista Niezapomnianych Przebojów Radia Kraków ma już 25 lat
20 stycznia br. o godz. 17.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków odbędzie się jubileuszowe spotkanie z Jerzym Skarżyńskim, autorem i gospodarzem „Listy Niezapomnianych Przebojów”.
13.01.18, 12:00
| radio » informacje
Galeria wyobraźni w Dwójce. Autorska audycja prof. Marii Poprzęckiej
„Galeria wyobraźni” – to tytuł nowego, monograficznego cyklu audycji Dwójki, który zainaugurowany zostanie w niedzielę 14 stycznia br. o godz. 11.00. Na cykl złoży się 26 barwnych opowieści przybliżających, w roku jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości, narodową sztukę ostatnich 250 lat. 
12.01.18, 19:15
| radio » informacje
Kwartet smyczkowy z Korei Południowej gościem programu Przy muzyce o sporcie
Wyjątkową, dźwiękową oprawę otrzyma najbliższe wydanie „Przy muzyce o sporcie” w Programie 1 Polskiego Radia. W niedzielę ,14 stycznia br. specjalnym gościem audycji będzie żeński kwartet smyczkowy z Korei Południowej.
12.01.18, 08:00
| radio » informacje | telewizja » informacje
Tomasz Brhel i Dawid Muszyński gospodarzami nowych programów w kanałach 4FUN MEDIA
W styczniu br. na antenie kanałów należących do grupy 4FUN MEDIA pojawią się trzy nowości programowe. Ich gospodarzami będą Dawid Muszyński i Tomasz Brhel. 
11.01.18, 12:00
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: duży wzrost Eski
Najpopularniejszą siecią radiową w Polsce jest Radio Eska, która znacząco umocniła pozycję na rynku radiowym – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (sieci radiowe).
11.01.18, 10:33
| radio » badania rynku
IV kwartał 2017 r.: Duży wzrost RMF FM, duże spadki Trójki i Jedynki
Radio RMF FM w ostatniej fali zanotowało aż 26,6 proc. udziału w rynku. Kolejna stacja w zestawieniu ma zaledwie 12, 4 proc. udziału – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
11.01.18, 10:00
| radio » informacje
Tegoroczna Offensywa de Luxe z udziałem Korteza i Anny Rusowicz
Od jedenastu lat, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji „Offensywa”. Tegoroczna odbędzie się 12 styczniaw Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. 
11.01.18, 09:00
| radio » informacje
Dzień w Radiu ZET na aukcji WOŚP. Antyradio przez cały dzień o finale akcji
Stacje radiowe Grupy Eurozet wspierają 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od specjalnych aukcji, dedykowanych programów, przez relacje ze sztabów, po antenową licytację złotego serduszka.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

SOCIAL MEDIA ACCOUNT EXECUTIVE

BEST PR | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 19.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL