08.09.17, 10:09

Cartoon Network otwiera wystawę z okazji 25 urodzin

25 lat Cartoon Network
Fot.: materiały prasowe

Mija 25 lat od powstania Cartoon Network. Pierwsza stacja, która emitowała kreskówki 24 godziny na dobę zrewolucjonizowała rynek serial animowanych. Aby uczcić tę rocznicę, Cartoon Network i Paley Center for Media przygotowali wystawę „Cartoon Network: 25 lat kreatywnego rysunku”.

Jubileuszowa wystawa będzie miała swoją premierę w Nowym Jorku, w Paley Center, 16 września br. i potrwa do 8 października br. Po jej zamknięciu w Nowym Jorku, kolejna odsłona odbędzie się w Paley Center w Beverly Hills, 14 października br. i potrwa tam do 19 listopada br. Odwiedzający przekonają się, jak wygląda proces twórczy, od szkicu do ekranu. Poza tym zajrzą za kulisy serialu „Steven Universe” i zobaczą specjalne eksponaty, w tym zestawy poklatkowe z kreskówki „Pora na przygodę”. Będą też mogli zrobić sobie zdjęcie z modelami postaci Atomówek i bohaterami najnowszej produkcji Cartoon Network - „O.K. KO! Po prostu walcz!”.

„To był szalony pomysł, ale okazał się bardzo dobry i w rezultacie mamy dwadzieścia pięć lat śmiechu i innowacji - powiedziała prezes Cartoon Network, Christina Miller. - Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu utalentowanemu zespołowi i oczywiście naszym fanom. Jesteśmy dumni, że możemy świętować ten wyjątkowy jubileusz z Paley Center.”

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać gości w wizualnie efektownym świecie Cartoon Network - mówi Maureen J. Reidy, prezes & CEO Paley Center i dodaje:  – „Cartoon Network: 25 lat kreatywnego rysunku” to jedna z wielu dorocznych wystaw w Paley Center, które oddają unikalne połączenie kunsztu i rozrywki.”

Oprócz angażujących działań, Paley Center zorganizuje również projekcje kreskówek i będzie gospodarzem dyskusji panelowych z zespołami talentów i zespołami projektowymi Cartoon Network w obu lokalizacjach. Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach wystawy są bezpłatne i otwarte dla publiczności.

Komentarze

Powiązane

18.11.17, 09:11
telewizja » seriale
II sezon serialu Dobre zachowanie w TNT z polskim akcentem
20 listopada br., stacja TNT rozpocznie emisję II sezonu „Dobrego zachowania”.
17.11.17, 20:11
telewizja » seriale
Film Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć zakończy III sezon serialu
III sezon hitu Czwórki zakończy się emisją filmu telewizyjnego – „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć” – który stanowić będzie zwieńczenie dwóch najważniejszych wątków osobistych tej serii produkcji i jednocześnie niezależną całość fabularną. 
17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
Nowy kanał Eleven Sports 4 na platformie nc+
20 listopada br. zostanie uruchomiony nowy kanał Eleven Sports 4. Przez pierwsze trzy miesiące będzie on dostępny tylko dla abonentów platformy nc+.
17.11.17, 16:11
telewizja » informacje
DISCO GARY czyli Rodzinne pary na antenie POLO TV
Na antenie telewizji POLO TV wystartuje nowy program kulinarny „DISCO GARY, czyli Rodzinne pary”. W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury złożone z profesjonalnego szefa kuchni oraz gwiazd disco polo.
17.11.17, 13:11
telewizja » informacje
Startuje Eleven Sports 4. Eleven Sports zmienia nazwy i logotypy swoich stacji
20 listopada br., ELEVEN SPORTS zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału, który na początku będzie dostępny tylko w ofercie platformy nc+.
17.11.17, 08:11
telewizja » badania rynku
Joker z rekordową widownią
Odcinek teleturnieju „Joker”, emitowany w środę 15 listopada br. o godz. 20.00 na antenie Super Polsat, przyciągnął przed telewizory średnio 220 tys. widzów (dane: NAM). 
16.11.17, 19:11
telewizja » informacje
INEA z akcją dla nowych klientów. Operator rozda konsole PlayStation 4 i Xbox One
W ramach najnowszej akcji INEA „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada br., osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.
16.11.17, 17:11
telewizja » informacje
Grupa Multimedia Polska ma 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych
Przychody Grupy Multimedia Polska za trzy kwartały 2017 r. wyniosły 510,2 mln zł, co oznacza nieznaczny spadek o 2,4 proc. w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego. Na koniec września br. z usług Grupy Multimedia Polska korzystało ponad 757,6 tys. klientów usług telekomunikacyjnych.
16.11.17, 14:11
telewizja » informacje
Prof. Mirosław Filiciak: To nie koniec telewizji
Nawet w dobie internetu pozostaje skutecznym medium, ale czy w przyszłości też tak będzie? Telewizja. O perspektywach jej rozwoju pisze prof. Mirosław Filiciak, kierownik School of Ideas Uniwersytetu SWPS.
16.11.17, 13:11
telewizja » informacje
BBC promuje premierę Błękitnej Planety II
BBC Worldwide wykorzystało druk 3D w ramach kampanii reklamowej „Błękitnej Planety II”, która w Polsce będzie miała swoją premierę na kanale BBC Earth 16 listopada br. o godz. 19:55.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu telewizja: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL