06.09.17, 20:09

Ms. Obsession wyda płytę w Czwórce

Ms. Obsession wyda płytę w Czwórce
Fot.: materiały prasowe

Aleksandra Warchoł zwyciężyła w konkursie organizowanym w ramach audycji „Będzie Głośno!” radiowej Czwórki. Prowadzący – Damian Sikorski – gościł szczęśliwą laureatkę w piątek 1 września br. w swoim programie, w którym rozmawiali o jej muzycznej drodze i inspiracjach. Nagrodą główną w konkursie jest wydanie debiutanckiego albumu przez radiową Czwórkę i Agencję Muzyczną Polskiego Radia, a także koncert promujący płytę.

„Ms. Obsession to młoda, ale bardzo dojrzała artystka – przedstawia zwyciężczynię konkursu radiowej Czwórki Damian Sikorski, pomysłodawca akcji i gospodarz audycji „Będzie głośno” – kiedy usłyszałem jej pierwszą piosenkę „Ze mną” poczułem świeżość w tej muzyce. To było coś naturalnego, niepisane według schematu, faktycznie przekonała mnie, że tak ona czuje, że to jest prawdziwe”.

Od 1 lipca br. do 15 sierpnia br. Czwórka przyjmowała zgłoszenia do konkursu od muzyków nieznanych szerszej publiczności. Należało spełnić dwa warunki: mieć gotowy materiał na płytę i nie być związanym kontraktem z wytwórnią fonograficzną. Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Warchoł, tworząca pod pseudonimem artystycznym Ms. Obsession. Nagrodą główną jest wydanie debiutanckiego albumu przez Czwórkę i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Premiera płyty i koncert planowane są na przełomie października i listopada br. w studiu radiowej Czwórki.

„Poziom nadesłanych materiałów był wysoki. Do konkursu zgłosiło się ponad stu artystów tworzących muzykę od rocka, przez pop, elektro, hip-hop, reggae, aż po muzykę klasyczną! Chciałbym każdemu podziękować i pogratulować. Dla mnie każdy jest zwycięzcą. – podsumowuje przebieg akcji Damian Sikorski. – Niewykluczone, że to nie ostatnia taka inicjatywa.”

W ramach konkursu radiowa Czwórka przewidziała wyróżnienie dla jeszcze jednego uczestnika. W piątek 22 września br. w audycji „Będzie Głośno!” zagra specjalny koncert zespół Funk Da System. Początek audycji po godz. 18.00.

Komentarze

Powiązane

16.11.17, 10:11
radio » badania rynku
Kraków: RMF FM w górę, Trójka z największym spadkiem
W Krakowie Radio RMF FM umocniło się na pozycji lidera - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2017 r. do 31 października 2017 r. (miasto Kraków). 
16.11.17, 09:11
radio » informacje
Nagrody w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego wręczone
15 listopada br. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursów w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego – o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
15.11.17, 20:11
radio » informacje
Kapituły Nagrody Radia ZET: dziennikarz ujawniając informacje poufne nie powinien być z tego tytułu ścigany karnie
Kapituła Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego w specjalnym stanowisku przypomniała, że dziennikarz ujawniając informacje poufne, często niewygodne dla decydentów, działa w interesie publicznym i nie powinien być z tego tytułu ścigany karnie. 
15.11.17, 18:11
radio » informacje
Wojciech Bojanowski laureatem Nagrody Radia ZET im. A. Woyciechowskiego 2017
Wojciech Bojanowski został tegorocznym laureatem prestiżowej dziennikarskiej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Wyróżnienia honorowe przyznano Michałowi Kołodziejczykowi (WP SportoweFakty) oraz Adamowi Wajrakowi („Gazeta Wyborcza”).
15.11.17, 12:11
radio » informacje
Mirosław Korkosz nie żyje
Zmarł Mirosław Korkosz, założyciel prywatnego łódzkiego Radia Classic.
14.11.17, 15:11
radio » informacje
Zaraz nie wracam. Artur Orzech odchodzi z Trójki
Lista dziennikarzy, którzy odchodzą z Trójki, rośnie w lawinowym tempie. Tym razem ze słuchaczami Trójki żegna się Artur Orzech.
14.11.17, 11:11
radio » informacje
Marcin Pośpiech nowym prowadzącym Zapraszamy do Trójki
13 listopada br. w roli prowadzącego popołudniowe wydanie „Zapraszamy do Trójki” zadebiutował Marcin Pośpiech. Zastąpił w tej roli Roberta Kanteraita, który odszedł ze stacji.
12.11.17, 20:11
radio » informacje
Mateusz Ziółko na Scenie Debiutów Polskiego Radia Koszalin
Polskie Radio Koszalin ponownie uruchamia Scenę Debiutów. Na pierwszym po wakacjach koncercie z tego cyklu wystąpi Mateusz Ziółko-piosenkarz, pianista, autor muzyki i tekstów piosenek.
11.11.17, 12:11
radio » informacje
MIędzy nami. Utwory Jacka Kaczmarskiego w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia
Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia organizuje kolejny koncert. W sobotę 11 listopada br., czyli w dniu Święta Niepodległości, w Studiu im. Władysława Szpilmana wystąpią młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy, którzy zaprezentują najważniejsze kompozycje z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. 
10.11.17, 15:11
radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska z dużym wzrostem, RMF MAXXX w górę
Eska znacząco powiększyła swój udział w rynku i tym samym umocniła pozycję lidera wśród sieci radiowych – wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 sierpnia 2017 r. do 31 października 2017 r. (sieci radiowe).
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Kalendarium
Dziś jest 21 listopada 2017
Polecamy
Http://www.Autodoc.PL