04.09.17, 12:09

Powracają programu Onetu

Logo Onetu
Fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 4 września br. ruszają programy publicystyczne Grupy Onet-RAS Polska.

O 7:55 wystartuje trzeci sezon "Onet Rano" – porannego programu prowadzonego przez Jarosława Kuźniara. Tak jak dotychczas, w każdym odcinku programu widzowie będą mogli zobaczyć rozmowy z gośćmi w mobilnym studiu, przegląd prasy i najważniejszych wydarzeń (Onet24) oraz Onet Rano #Wiem. Jeszcze we wrześniu program dwukrotnie wyjedzie poza Warszawę i będzie nadawał z innych miast Polski.

Tego samego dnia po południu odbędzie się emisja pierwszego odcinka czwartej serii autorskiego programu Tomasza Lisa, w którym znane osobowości świata polityki, biznesu, kultury i sportu dzielą się z widzami opiniami i pokazują szerszy kontekst ważnych wydarzeń. W nowej ramówce program będzie nadawany w poniedziałki o godz. 15.

Od wtorku 5 września wraca w Onecie pasmo "Opinie", w którym Renata Kim, Agnieszka Burzyńska, Andrzej Stankiewicz i Bartosz Węglarczyk omawiają ze swoimi gośćmi najważniejsze aktualne sprawy polityczne i społeczne. Wszystkie premierowe odcinki w paśmie "Opinie" będą emitowane od wtorku do piątku o godz. 9.30.

Nowy sezon programu sportowego – Misji futbol, w którym Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski komentują najważniejsze wydarzenia piłkarskie, rozpoczął się w sierpniu. Premierowe odcinki są emitowane w poniedziałki o 10.15.

Komentarze

Powiązane

13.11.17, 14:11
internet » e-commerce
Iperfumy.pl by Notino z pierwszym stacjonarnym salonem sprzedaży. Na początek Poznań
Iperfumy.pl by Notino – perfumeria internetowa otwiera pierwszy w Polsce stacjonarny salon sprzedaży. To kolejny etap ekspansji marki i rozwoju sieci ekskluzywnych perfumerii. Sklep zostanie otwarty 16 listopada br. w Galerii Posnania.
11.11.17, 08:11
internet » informacje
Fratria rusza z projektem 2018.pl
Portal 2018.pl to nowy internetowy projekt Fratrii gromadzący w jednym miejscu liczne informacje na temat uroczystości związanych ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. 
10.11.17, 18:11
internet » e-commerce
Na początku Warszawa i Mazowsze. Poczta Polska udostępnia odbiór przesyłek w sklepach Żabka i Freshmarket
Od połowy listopada br. w niemal 450 sklepach Żabka i Freshmarket na terenie Warszawy i wybranych miejscowości w województwie mazowieckim możliwy będzie odbiór przesyłek kurierskich wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej. U
06.11.17, 19:11
internet » ludzie
Małgorzata Ohme redaktor naczelną serwisu kobieta.onet.pl
Z początkiem listopada br. do Grupy Onet-RAS Polska dołączyła Małgorzata Ohme, która objęła stanowisko redaktor naczelnej serwisu kobieta.onet.pl. B
06.11.17, 11:11
internet » informacje
Lekko Nie Będzie. Wspólny projekt IPLI i Tomasza Działowego
Tomasz „Gimper” Działowy, youtuber posiadający 1,2 mln subskrybentów na swoim kanale, wspólnie z IPLĄ wystartował z nowym formatem inspirowanym popularnymi telewizyjnymi programami typu talk show. 
03.11.17, 12:11
internet » informacje
Sprawdza się! Pogoda w Interii z danymi smogowymi i kampanią reklamową
Najczęściej sprawdzana prognoza pogody w polskim internecie zyskała nowy, bardziej użyteczny i estetyczny wygląd. Została również wzbogacona o dane smogowe.
02.11.17, 14:11
internet » e-commerce
Szybkie płatności BLIK OneClick w Allegro.pl
Operator Przelewy24 nawiązał współpracę z Allegro.pl – platformą zakupową. Wspólnie umożliwią klientom Allegro korzystanie m.in. z nowatorskiej formy szybkich płatności BLIK OneClick.
02.11.17, 11:11
internet » informacje
TO WIDEO. Grupa ZPR Media wprowadza nową markę
Grupa ZPR Media wprowadza do Internetu markę TO WIDEO, która ma skupiać wideokontent powstający w ramach wszystkich mediów Grupy. Produkcje TO WIDEO mają być dystrybuowane zarówno poprzez strony internetowe, jak i kanały social mediowe.
31.10.17, 15:10
internet » informacje
Grupa Abstra opuszcza LifeTube
Spółka Abstra ogłosiła, że AbstrachujeTV wraz z sześcioma kanałami opuszczają LifeTube.
30.10.17, 08:10
internet » informacje
Allegro.pl łączy się z Grupą Allegro
2 listopada br. Allegro.pl sp. z o.o. łączy się z Grupą Allegro sp. z o.o. Wszelkie prawa i obowiązki Grupy Allegro sp. z o.o. przejdą na Allegro.pl sp. z o.o.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 19 listopada 2017
Polecamy
Http://www.Autodoc.PL