01.09.17, 16:00

Damian Świdziński w Spicy Mobile

Damian Świdziński
Fot.: materiały prasowe

Do zespołu agencji Spicy Mobile dołączył Damian Świdziński. Jako Mobile Development Team Leader realizuje szereg projektów informatycznych oraz koordynuje prace międzynarodowego zespołu programistów.

Świdziński, razem z zespołem, jest odpowiedzialny przede wszystkim za rozwój biblioteki SDK oraz aplikacji badawczej Mobience, służącej do pasywnego pomiaru aktywności użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android. Zarządza także międzynarodowym zespołem programistów oraz dba o kontakty firmy z partnerami technologicznymi w Wietnamie.
Przed dołączeniem do Spicy Mobile, Damian Świdziński rozwijał własną działalność związaną z kompleksową obsługą projektów informatycznych i tworzeniem dedykowanego oprogramowania, a także pracował w firmie zajmującej się sprzedażą i integracją nowych rozwiązań z zakresu personalizacji kart płatniczych i automatyzacji procesów biurowych.

Świdziński jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, na którym skończył dwa kierunki studiów – informatykę (Wydział Matematyki i Informatyki) i informatykę stosowaną (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej). W ramach pracy magisterskiej zaprojektował i stworzył system umożliwiający kontrolę urządzeń mobilnych z systemem Android przy pomocy przeglądarki internetowej. Otrzymał za nią I miejsce w ósmej edycji konkursu e-point na najlepsze prace dyplomowe z zakresu rozwiązań internetowych realizowanych w technologii JAVA. Był także organizatorem konferencji informatycznej „Łódzkie Dni IT”. Za swoją działalność na rzecz i dla dobra Uniwersytetu Łódzkiego został oznaczony Medalem „Universitas Lodziensis Alumno Laude Dignissimo”.

Komentarze

Powiązane

23.01.18, 09:00
| reklama & PR » artykuły
Anna Kacprzyk: Moc personalizacji w wideo marketingu
Z raportu przeprowadzonego przez Wave9 wynika, że aż 89 proc. użytkowników Internetu ogląda głównie wideo. Jakie korzyści płyną z tworzenia spersonalizowanego wideo i na jakie trendy warto postawić w 2018 roku? Artykuł ekspercki Anny Kacprzyk, Digital Team Leader.
23.01.18, 07:00
| reklama & PR » informacje
Marka Halls teraz także w postaci gum do żucia
Mondelez Polska kontynuuje dywersyfikację swojego portfolio wprowadzając na rynek gumy pod znaną konsumentom marką Halls.
22.01.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
SBE: wybór obszarów tematycznych dla członków zarządu
Podczas pierwszego spotkania roboczego nowych władz (IV kadencji) Stowarzyszenia Branży Eventowej, Zarząd SBE zdecydował jednogłośnie za jakie obszary tematyczne będą odpowiadać członkowie zarządu. 
22.01.18, 18:00
| reklama & PR » informacje
K2 Media będzie pracować dla marki Smecta Go
IPSEN Poland rozstrzygnął przetarg na przeprowadzenie polskiego launchu Smecty Go - nowego wyrobu medycznego o działaniu przeciwbiegunkowym i łagodzącym ból brzucha. Wygrała go agencja K2 Media.
22.01.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Hard Rock Cafe w nietypowy sposób szukało pracowników
Spoty reklamowe, sesja fotograficzna, dedykowana strona internetowa i quiz osobowości, który zgromadził ponad 400 kontaktów od kandydatów z Wrocławia rekrutowanych do nowo powstałego lokalu gastronomicznego. To wynik kampanii prowadzonej w mediach społecznościowych dla Hard Rock Cafe. 
22.01.18, 10:00
| reklama & PR » informacje
Olimpijczyk Filip Wypych twarzą kampanii reklamowej NeoMag Skurcz
Filip Wypych (polski olimpijczyk i brązowy medalista Mistrzostw Europy w pływaniu stylem dowolnym) został twarzą kampanii reklamowej suplementu diety Neomag Skurcz. 
22.01.18, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Trzy nowe osoby w Leo Burnett
Trzy nowe osoby dołączyły do zespołu Leo Burnett. Małgorzata Bęczkowska, Katarzyna Barczuk oraz Luiza Szymańczak rozpoczęły pracę w dziale Client Service teamu Orange – nowego klienta agencji.
22.01.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Paweł Dalecki (VERSEO): największym rozczarowaniem 2017 roku był format Bumper Ads
Rok 2017 w firmie i na rynku podsumowuje dla portalmedialny.pl Paweł Dalecki, Certyfikowany Specjalista Google AdWords, VERSEO.
21.01.18, 13:00
| reklama & PR » informacje
Planeta Warka powraca na ekrany TV
15 stycznia br. ruszyła emisja nowego spotu telewizyjnego piwa Warka Strong. W utrzymanym w klimacie Planety Warka filmie marka przypomina unikalną recepturę, której zawdzięcza swoją wyjątkowość.
21.01.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
19 Południk odpowiada za launch nowego produktu marki Classen
Firma Classen, producent podłóg i stolarki drzwiowej wprowadza na rynek innowacyjny system listw wykończeniowych. Za nazwę, identyfikację i strategię marki odpowiada agencja 19 POŁUDNIK. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.02.18

Do zdobycia 100 i 4 nagrody.

do 23.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.02.18

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Http://www.Autodoc.PL