01.09.17, 16:09

Damian Świdziński w Spicy Mobile

Damian Świdziński
Fot.: materiały prasowe

Do zespołu agencji Spicy Mobile dołączył Damian Świdziński. Jako Mobile Development Team Leader realizuje szereg projektów informatycznych oraz koordynuje prace międzynarodowego zespołu programistów.

Świdziński, razem z zespołem, jest odpowiedzialny przede wszystkim za rozwój biblioteki SDK oraz aplikacji badawczej Mobience, służącej do pasywnego pomiaru aktywności użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android. Zarządza także międzynarodowym zespołem programistów oraz dba o kontakty firmy z partnerami technologicznymi w Wietnamie.
Przed dołączeniem do Spicy Mobile, Damian Świdziński rozwijał własną działalność związaną z kompleksową obsługą projektów informatycznych i tworzeniem dedykowanego oprogramowania, a także pracował w firmie zajmującej się sprzedażą i integracją nowych rozwiązań z zakresu personalizacji kart płatniczych i automatyzacji procesów biurowych.

Świdziński jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, na którym skończył dwa kierunki studiów – informatykę (Wydział Matematyki i Informatyki) i informatykę stosowaną (Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej). W ramach pracy magisterskiej zaprojektował i stworzył system umożliwiający kontrolę urządzeń mobilnych z systemem Android przy pomocy przeglądarki internetowej. Otrzymał za nią I miejsce w ósmej edycji konkursu e-point na najlepsze prace dyplomowe z zakresu rozwiązań internetowych realizowanych w technologii JAVA. Był także organizatorem konferencji informatycznej „Łódzkie Dni IT”. Za swoją działalność na rzecz i dla dobra Uniwersytetu Łódzkiego został oznaczony Medalem „Universitas Lodziensis Alumno Laude Dignissimo”.

Komentarze

Powiązane

17.11.17, 15:11
reklama & PR » informacje
F!RST DEAL! 2018. Trwa kampania Grecosa
Ruszyła ogólnopolska kampania telewizyjna Grecosa opracowana przez warszawską agencję kreatywną Skyboat.
17.11.17, 14:11
reklama & PR » ludzie
Beata Grzybek-Zielińska w Green Parrot
Z początkiem listopada br. do zespołu Agencji dołączyła Beata Grzybek-Zielińska. Objęła stanowisko Head of Communication. 
16.11.17, 20:11
reklama & PR » ludzie
Beata Lewandowska awansowała w ITBC Communication
Beata Lewandowska, pełniąca dotychczas funkcję Account Director działu nowych technologii objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającej. Nowym Account Directorem działu IT został natomiast Bartłomiej Pasternak.
16.11.17, 18:11
reklama & PR » informacje
Blogerzy w kampanii #IAM3 odkrywają funkcje tabletu MediaPad M3 Lite 10
W nowej kampanii #IAM3, Huawei zachęca do odkrywania świata w towarzystwie tabletu MediaPad M3 Lite 10. W działania promocyjne zaangażowani zostali autorzy dwóch blogów podróżniczych: Tasteaway oraz Szpilki w Plecaku. 
16.11.17, 16:11
reklama & PR » informacje
Magicznych Świąt. Najmłodsi eksperci testują zabawki w Tesco
Tesco zaprezentowało świąteczną kampanię reklamową. Poza znanym z minionego sezonu motywem „Magicznych Świąt” w spotach sieci pojawią jej najmłodsi klienci, którzy samodzielnie wybierają propozycje na świąteczne prezenty.
16.11.17, 15:11
reklama & PR » ludzie
Emilia Abramowicz w Cube Group
Emilia Abramowicz dołączyła do Działu Agencyjnego Cube Group jako Senior Account Manager. Wcześniej pracowała w sieci Tradedoubler.
16.11.17, 12:11
reklama & PR » informacje
Wielka książka na krakowskim Rynku. Trwa akcja Czytaj PL
To najprawdopodobniej największa książka, którą kiedykolwiek widziano w Polsce. Gigant waży blisko pół tony i mierzy dwa metry. Ma jednak tylko dwanaście stron. Na każdej z nich umieszczono kod QR do ściągnięcia darmowych e-booków. To kolejna odsłona akcji czytelniczej Czytaj PL., 
16.11.17, 11:11
reklama & PR » informacje
Synergic zrealizuje kampanie reklamowe z wykorzystaniem transportu miejskiego w stolicy
W listopadzie i grudniu br. Synergic realizuje kilka rozbudowanych kampanii reklamowych z użyciem transportu miejskiego w Warszawie. 
15.11.17, 20:11
reklama & PR » ludzie
Wioletta Wiśniewska w zespole Bidlab
Do zespołu Bidlab – agencji mediowej specjalizującej się w efektownym pozyskiwaniu ruchu – dołączyła Wioletta Wiśniewska. Objęła stanowisko Traffic Managera.
15.11.17, 17:11
reklama & PR » informacje
Queisser Pharma klientem Zenith
Queisser Pharma, właściciel marek Doppelherz i Protefix, rozstrzygnął przetarg na obsługę budżetu mediowego. Zwycięzcą przetargu jest Zenith.
Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Konkursy
do 17.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz gry.

do 16.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.12.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Kalendarium
Dziś jest 18 listopada 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

Http://www.Autodoc.PL